MAXXISAMPLE - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Nábytek, dekorace, koberce a další

MAXXISAMPLE

Společnost MAXXISAMPLE s.r.o. se zabývá především vytvářením a prodejem vzorníků. Má veškeré technické vybavení potřebné pro profesionální zpracování materiálu stínící techniky na jednotlivé vzorky. Pracuje také s vybavením na studený a teplý výsek, ultrasonem a laserem. Má dostatek výrobních kapacit i prostoru pro zajišťování velkých projektů.

Hodnocení MAXXISAMPLE

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)
Jsme schopni dodat v optimálním čase kompletní finální výrobek nadstandardní kvality.

Historie společnosti

Firma vznikla v roce 2014 na základě spolupráce českého týmu pracovníků s firmou MAXXIMAP BV, sídlící Nizozemí. Díky tomu mohou jako poměrně mladá firma říci, že mají mnohaleté zkušenosti v oblasti výroby a prodeje vzorníků a katalogů pro stínící techniku i ostatní materiály. Navrhují komplexní řešení dle potřeb a požadavků klientů.

MAXXISAMPLE kontakt

Nejjednodušším způsobem jak kontaktovat MAXXISAMPLE je přes formulář na jejich webových stránkách. Další možností je obrátit se přímo na jednatele společnosti Roela Heijtinga buď na telefonu +420 733 181 515, nebo na e-mailové adrese roel@maxxisample.com. Firma má i vlastní Facebookový profil, na který můžete taktéž směřovat své dotazy.

Kariéra v MAXXISAMPLE

Firma zaměstnává v Telči mnoho lidí především v oblasti výroby a logistiky. Například hledá ochotné, zodpovědné a fyzicky zdatné posily na pozice skladníků, nebo dělníky, kteří budou schopni obsluhovat sítotisk. Manuální zručnost, zodpovědnost a pečlivost jsou vlastnosti, které by měl mít každý kandidát. Pokud vás nabídka zaujala, pošlete do MAXXISAMPLE strukturovaný životopis.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Třebíčská 319, 588 56 Telč

Velikost firmy:

100 - 199 zaměstnanců

IČ:

2998751

Založení / Zapsání do OR*:

14. 5. 2014

Právní forma:

s.r.o.