Thao - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Elegantní spodní prádlo

Thao

Thao spojuje obchod ručně šité nepálské módy a neziskovou organizaci, která provozuje dětský domov v Káthmándú. Tento unikátní projekt zprostředkovává zákazníkům módu, která má zajímavý příběh, a tím, že je vše šitá nepálskými švadlenami, dává práci lidem z rozvojových zemí a poskytuje jim tak možnost určité kariéry a volných míst.

Hodnocení Thao

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie společnosti

Historie firmy Thao je velmi netradiční. Vše začalo tak, že Michaela Gautam, mladá dívka z České republiky, odjela ve svých 22 letech na vlastní pěst do Nepálu vyučovat angličtinu. Tam se seznámila se svým budoucím mužem a také poznala, jak to v podobných zemích chodí, což ji inspirovalo k založení charity a také k podnikání. Začala se zabývat šitím a dovozem nepálské módy do Čech, které pomoc dětem financují.

Firma Thao provozuje e-shop, ve kterém najdete oblečení, kabelky, doplňky a šperky. Zároveň má kamenný obchod v centru Prahy, kde je i sklad, a v poslední době společnost Thao expandovala na Slovensko a do Německa.

Nezisková organizace byla založena v roce 2010 a díky ní dostávají nepálské děti vzdělání, které by si jinak nemohli dovolit. Organizace jim nepřímo pomáhá sehnat práci či nastartovat jejich kariéru.

Thao kariéra

Ačkoliv je Thao velmi mladá firma, která funguje jen pár let, zažívá obrovský boom. Pokud by Vás lákala jedinečná a originální práce v Thao, která zároveň pomáhá dětem, pak se pro Vás najde jistě volné místo. Kariéru v Thao může budovat například programátor, pracovník v administrativě, ve skladu, v e-shopu, apod.

Pokud Vás zaujalo jakékoliv volné místo v Thao, pak věřte, že nebudete litovat. Nejen, že Vás čeká velmi zajímavá práce v Thao se sociálním přesahem, ale také nadstandardní finanční ohodnocení, přátelská a pohodová atmosféra, možnost kariérního růstu a flexibilní pracovní doba. V závislosti na daném volném místě můžete často pracovat i z domova. V Thao seženete i volné místo v podobě brigády či zkráceného úvazku, ale pracovat můžete i na ŽL. Nechte se inspirovat, jak si zařídit živnostenský list.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Holandská 1051/46, 101 00 Praha

Velikost firmy:

Neuvedeno

IČ:

22871560

Založení / Zapsání do OR*:

1. 1. 2014

Právní forma:

Spolek