SportObchod.cz – Kariéra, Práce, Volná místa | VímVíc.cz
Čím víc nakoupíš, tím víc ušetříš

SportObchod.cz

SportObchod.cz

SportObchod.cz je e-shop se sportovními potřebami. Najdete na něm širokou nabídku sportovního oblečení, obuvi, výživy a sportovního příslušenství od hokeje po tenis. Mají také dvě kamenné prodejny. První v Brně byla otevřena v roce 2008 a druhá – pražská na podzim roku 2009.

Hodnocení SportObchod.cz

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie společnosti

SportObchod funguje už od roku 2002 a za tu dobu se dostal na přední příčky prodejců sportovních potřeb. Brzy po zahájení podnikání expandoval e-shop na Slovensko, do Německa, Rakouska, Švýcarska, Nizozemska, Belgie, Lucemburska a Itálie. Od té doby stále rozšiřují sortiment, ač se prý více soustředí na kvalitu a jejich cílem není přidávat nové sporty za každou cenu. Dnes se na jejich web měsíčně podívá 480 tisíc lidí a ročně rozešlou více než 100 tisíc objednávek za zhruba 205 miliónů korun.

Nike, Adidas, Under Armour

Ve SportObchodu seženete oblečení a sportovní vybavení nejznámějších světových značek jako třeba:

  • Thule,
  • Adidas,
  • Under Armour,
  • Wilson,
  • Nike,
  • Head.

Sortiment je řazen do několika základních kategorií, mezi nimiž je 16 sportů. Vybírat můžete sportovní oblečení, sportovní výživu, ortézy a bandáže. Mezi sporty, na které se ve SportObchodu vybavíte patří například squash, stolní tenis, florbal, fotbal a hokej. Zakoupíte tady zimní brusle pro dámy, pány i děti a v létě vás zase potěší výbavou na míčové sporty či hrátky na boardech.

Díky častým slevovým akcím a věrnostnímu systému můžete i ušetřit peníze. Podobný a většinou širší sortiment než má SportObchod.cz najdete též v Decathlonu nebo Intersportu .

Kamenné prodejny se sportovním vybavením

Pokud se nespokojíte s 30 denní lhůtou pro vrácení a nechcete zkrátka kupovat zajíce v pytli, můžete si zajet na jednu ze dvou poboček a všechny nejprodávanější produkty si tam vyzkoušet. K dispozici vám zde bude proškolený personál. V Praze na vás čekají na adrese Kodaňská 48 a v Brně v ulici Křenová 26. Kromě nedělí mají otevřeno denně od 09:00 hod. do 19:00 hod. – od pondělí do pátku. V sobotu obě prodejny zavírají už ve 12:00 hod.

Z nadstandardních služeb jmenujeme zapůjčení testovací rakety na tenis, squash a badminton, vyplétání raket na profesionálních vyplétacích strojích Tecnifibre, půjčování nosičů a střešních boxů Thule a potisk dresů, triček a trenek dle vlastních požadavků.

Kariéra ve SportObchodu

Ve SportObchodu zaměstnávají dle vlastních slov 50 sportovních nadšenců.

Chceš nabrat první pracovní zkušenosti nebo jen změnit zaměstnání? Dáme ti šanci. Nemusíš umět všechno, stačí talent a ochota makat na sobě. Napiš nám ještě teď o svých superschopnostech a společně pro tebe najdeme místo v týmu, aby ses stal/a platným hráčem.

Uchazeče o práci lákají na týmové zázemí ve firmě, která se stará o zákazníky už patnáctým rokem, po zaškolení možnost práce z domova (až 2 dny v týdnu), pokud to pozice umožňuje, milý a mladý kolektiv, firemní benefity, stálou pracovní dobu a zkušenosti.

SportObchod.cz volná místa

V současné době vypsal SportObchod pracovní nabídky ve čtyřech odvětvích: marketing, zákaznická péče, sklad a prodejna. Pokud vás zajímá copywriting, překlad, práce na prodejně nebo marketing, neváhejte se SportObchodu ozvat. Už z inzerátů sálá neformální atmosféra. Nemusíte prý mít našlapaný životopis, stačí milovat sport.

Podívejte se také na hodnocení zaměstnavatele, ať zjistíte, co si o práci pro SportObchod.cz myslí zaměstnanci.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Čechyňská 361/16, 602 00 Brno - Trnitá

Velikost firmy:

50-99 zaměstnanců

IČ:

26904241

Založení / Zapsání do OR*:

16. 9. 2003

Právní forma:

s.r.o.