InSportline - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

InSPORTline

Obchod inSPORTline patří mezi největší prodejce sportovního a fitness vybavení v České republice. Zákazníky potěší široký výběr vybavení pro mnoho sportů, o kterém informuje pravidelný inSPORTline leták nebo aktuální nabídka e-shopu. Produkty jsou určené k domácímu i profesionálnímu využití, na inSPORTline je možné si plně vybavit fitness centrum i profesionální tělocvičnu. inSPORTline uvěřejňuje nabídky práce na různorodé pracovní pozice, uplatnit se mohou uchazeči s různým zaměřením.

Hodnocení InSPORTline

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie firmy

Firma inSPORTline byla založena v roce 1997, v té době se však ještě nejednalo o e-shop tak, jak je zákazníkům známý dnes. Tehdy zakladatel firmy Roman Košťál začal se svou podnikatelskou činností, když si zřídil malý obchůdek se sportovním vybavením. Jeho podnik si časem oblíbilo více zákazníků, proto se rozhodl obchod rozšířit a začít provozovat e-shop. V roce 2004 začala firma dovážet fitness vybavení a prodávat zboží, jaké má v nabídce dodnes.

Nabídka zboží

Nabídka zboží obchodu insportline zahrnuje fitness vybavení a náčiní ke cvičení, cyklistická kola a elektrokola včetně příslušenství, kolečkové brusle, koloběžky, bazény, vybavení pro zimní i vodní sporty a míčové hry, vybavení pro motorkáře, produkty outdoorové turistiky i sportovní a funkční oblečení. Vše si mohou zákazníci objednat online nebo vyzkoušet na jedné z prodejen.

inSPORTline kariéra

Pro milovníky sportu může být kariéra v inSPORTline tím pravým. Práce v inSPORTline zahrnuje administrativní pozice spojené se správou e-shopu, blogu a obchodní činností společnosti, ale i komunikaci se zákazníky na prodejnách nebo zákaznické lince, případně zajišťování hladkého průběhu objednávek prací ve skladech. Volná místa inSPORTline nabízí na různých pozicích, pravidelně hledají například servisní techniky, skladníky, pracovníky ostrahy a asistenty prodeje.

inSPORTline kontakt

Zákazníci mohou kontaktovat jak infolinku inSPORTline, tak i jednotlivé prodejny v případě, že potřebují řešit záležitosti přímo s jednou z poboček. V případě zájmu o práci je možné kontaktovat personální oddělení na čísle 556 770 198 nebo +420 730 519 504. Personální oddělení je také možné kontaktovat prostřednictvím e-mailové adresy ilona.lichovnikova@insportline.cz

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Strakonická 1151/2C, 150 00 Praha - Hlubočepy

Velikost firmy:

50-100 zaměstnanců

IČ:

24772143

Založení / Zapsání do OR*:

8. 12. 2010

Právní forma:

s.r.o.