SPORTISIMO - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Řevnická 170/4, 155 21 Praha - Třebonice

Velikost firmy:

2 000 - 2 500 zaměstnanců

IČ:

26194627

Založení / Zapsání do OR*:

16. 8. 2000

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Pod známou společností SPORTISIMO si asi každý představí prodejce sportovního oblečení a vybavení. SPORTISIMO je však velice speciální v tom, že dokáže svým zákazníkům nabídnout širokou škálu zboží. Tento oblíbený maloobchod nabízí sportovní oblečení, vybavení a obuv na míčové hry, na aktivity relaxační či raketové sporty pro všechny věkové kategorie. Zajímá vás práce ve SPORTISIMO? Určitě čtěte dál!

Hlavní oblast působení

Budovat kariéru SPORTISIMO nabízí už ve 106 kamenných prodejnách po celé České republice. Hlavní sídlo společnosti se nachází v Praze na Zličíně, kde funguje zároveň jejich největší prodejna. Prodejny SPORTISIMO jsou provozovány také například v Brně, Ostravě, Liberci, Plzni nebo v Českých Budějovicích. V současné době působí také SPORTISIMO na Slovensku a v budoucnu plánuje proniknout i na německý či americký trh.

Říká se o SPORTISIMO

Jestli byste rádi obsadili některé volné místo ve SPORTISIMO, můžete si přečíst hodnocení přímo od současných či bývalých zaměstnanců, kteří se v rámci svého kariérního rozvoje dokázali probojovat z nízkých pozic až na manažery e-shopu nebo online podpory.

Výběr nových pracovníku na prodejny SPORTISIMO je v kompetenci vedoucího pobočky, který probíhá formou pohovoru. První den v nové práci se nemusíte ničeho bát, neboť vás hned první den zaškolí a vše potřebné vysvětlí.

SPORTISIMO e-shop

Volné místo SPORTISIMO nabízí také v e-shopu, kde zákazníkům poskytují přes 10 mil. kusů bot, oblečení a vybavení na sport ihned k odeslání. SPORTISIMO e-shop patří mezi největší sportovní internetové obchody v tuzemsku, který řádově navštíví více než 2 mil. zákazníků měsíčně. Jedná se o sedavé zaměstnání a veškerou práci řídí z kanceláří v Praze – Zličín, hned u stanice metra a autobusu.

Historie firmy

SPORTISIMO se poprvé v ČR objevilo v roce 2001, kdy byla slavnostně otevřena první prodejna v brněnském OC Futurum. Postupně se prodejny rozrostly až za hranice a první zahraniční prodejny byly otevřeny ve slovenské Nitře a Popradu. Velkým mezníkem této známé retailové společnosti se stalo otevření sportovního e-shopu a to jako prvního v České republice svého druhu. Roku 2010 získala společnost SPORTISIMO svou první cenu Obchodník roku 2010 v kategorii Prodej sportovní oblečení a vybavení. Firma ulovila v moři plném známých značek velké ryby, jako jsou Nike, Adidas, Salomon, Reebok, Wilson, Alpine Pro a mnoho dalších, které ve svých obchodech SPORTISIMO nabízí k prodeji.

Kariéra ve SPORTISIMO

Jste zapálení do sportu nebo se jen rádi procházíte? Potom moc dobře víte, jak důležitá je občas pomoc od prodejců ve sportovních obchodech ke správnému výběru oblečení, obuvi nebo sportovního příslušenství. SPORTISIMO volná místa nabízí zájemcům od prodejců na prodejnách, přes webové analytiky až po technické pomocníky. Práci ve SPORTISIMO si díky širokému výběru volných míst může najít téměř kdokoli. Stačí chtít, komunikovat a zaslat nejlépe strukturovaný životopis. Chcete-li zažít lidský přístup v práci a budovat si kariéru ve SPORTISIMO, v tuzemské jedničce v prodeji sportovního vybavení, ozvěte se! :)

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 4 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Pracovník - Centrální sklad Rudná
Pracoval(a) jsem ve společnosti SPORTISIMO na plný úvazek 5-7 let, do roku 2018.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Velká firma, práce není extra fyzicky náročná, vyhovění pokud jde o volna. Slušně placené přesčasy(pokud není plný stav). Poměrně jistá práce. Svoz zdarma.

Negativa firmy:

Postupy a systém-vše špatně. Chaos, honba za zisky, MÁLO PENĚZ, neustálé sliby a nic, snahy o zlepšení jsou, ale vždy špatným směrem a pozdě. Vedoucí většinou špatní - kariéristi s falešným pocitem moci, lidé co si to nezaslouží. Firma si nedostatečně váží lidí co pro ní pracují léta (např. žádné lepší ohodnocení). Benefity na nic. Na jedné straně šetří (hlavně na lidech) a na druhé se vyhazují za nesmysly. Velká fluktuace lidí. Systém prémií je neprůhledný.

Doporučení pro management firmy:

Změna systému všeho. VÍC PENĚZ PROBOHA. Lepší přístup k zaměstnancům. Pořádné benefity.

před 4 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti SPORTISIMO na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Lidský přístup, kariérní postup, stále se zlepšuje s benefity pro zaměstnance, firemní kultura

Negativa firmy:

před 4 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti SPORTISIMO na plný úvazek více než 10 let.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Dynamická, mladá a rychle rostoucí společnost. Expanduje i na jiné trhy = velké možnosti se kariérně posunout.

Negativa firmy:

před 4 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti SPORTISIMO na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

senzační kolektiv, pracovní doba, náplň práce, dovolená, benefity, stravenky, slevy, plat,

Negativa firmy:

Zobrazit všechna hodnocení (48)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

E-commerce Retailing Prodej sportovního vybavení Prodej zboží