A3 SPORT - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Sportovní vybavení levně!

A3 SPORT

Společnost A3 SPORT provozuje maloobchodní síť prodejen po celé České republice. Na jejich prodejnách najdete oblíbené sportovní značky, jako jsou Adidas, Nike, Puma či Reebok. Neustále představuje nové kolekce zaměřené na funkčnost a komfort během sportu i volnočasovou módu pro ženy, muže i děti. Společnost A3 SPORT je také pravidelně partnerem různých sportovních akcí

Hodnocení A3 SPORT

Přidat hodnocení
před 3 měsíci
4.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti A3 SPORT na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Mzda (řekl bych, ze jako prodavač si v jiné firmě vic nevyděláte), stravenky 100,- , kolektiv, nenadřete se, nejste buzerovaní, máte dá se říct volnost a nenesete skoro za nic zodpovědnost ... každopádně si myslím, že většinu recenzí tady píšou bývali zaměstnanci kteří byly nezodpovědní, neschopní a problémový a proto dostali následně výpověď ... už to tak je, ze vždy mají potřebuji psat recenze jen lidi kteří jsou nespokojeni ale lidé co jsou spokojeni tak nemají potřebuji chválit firmu. Pan manazer je v pohodě , jedna s lidma férově a pokud mu říkáte věci narovinu a nelžete vy jemu tak si myslím ze s Vámi jedná spravedlivě a dokáže vám vyjít vstříc .

Negativa firmy:

Negativa vidím trochu v Majitelech firmy, kteří absolutně neví jak to chodí na prodejnách a měli by si vyzkoušet oba dva stoupnout například o víkendu na prodejnu v centru Prahy v podstavu kdy chybí například dva lidi na prodejně... možná by to uměli potom vic ocenit

před 5 měsíci
2.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti A3 SPORT na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Bezstarostna prace

Negativa firmy:

Zadne benefity, zamestnanecka sleva minimální, nefasuje se pouze triko, smlouva na rok.

před 7 měsíci
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Prodavač
Pracoval(a) jsem ve společnosti A3 SPORT na plný úvazek méně než 1 rok, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Mzda, 100,- stravenky, pracovní doba s velkým volnem, pracovní činnosti

Negativa firmy:

Žádná smlouva na neurčito, ale jen na půl roku, pak vám tvrdí vedení, že se proplaci po zkušební době lékařská prohlídka, ale až při nástupu do práce vám je řečeno, že se to neproplácí. Reklamace (to si myslím každý ví, jak to je a je to pravda)... Pak lži a tajnosti ohledně toho, že vám neřeknou, že vás chtějí vyhodit ve zkušební době a nechají si to doslova za pár minut celá v poslední den v měsíci. Už si měsíc předem hledají náhradu a dělají, jako by nic a pak vás vyrazí. Pak se mi nelíbí praktiky, kdy se vedoucí dívá v pracovní době na animáče a zápasy a to i mimo dobu pauzy a v součtu to dělá nějakou ty hodiny za den, taky když si zákazník zapomene svou tašku s nákupem na prodejně a prodavač ji odnese do toho určitého obchodu zpátky a vymění to za na sebe hodící-se věci. Taky se mi nelíbí, když mi bylo řečeno, že se nebavím s lidmi a přitom většinou jsem to byl jen já, kdo stál uprostřed těch všech a nosil jim obuv a jeden stal u pokladny a vedoucí si zas něco dělal vzadu. Nikdy mi nebylo řečeno, že bych dělal něco špatně při pomoci s prodejem. Jako upřímně nejsem svatý, ale nadřízení by se měli chovat slušně a upřímně ke svým zaměstnancům a nepřetvařovat se po celou dobu a pak vám vrazí kudlu do zad.

Doporučení pro management firmy:

Chovat se ke svým zaměstnancům, jako k lidem. Říct rovnou, jaké podmínky je budou čekat.

před 7 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti A3 SPORT na plný úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

zaměstnanci

Negativa firmy:

pan manažer

Doporučení pro management firmy:

aby se chovali ke svým zaměstnancum lépe a nebrali je jako loutky co jim vydělávají nemalé částky

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (22)

Historie společnosti

V České republice funguje síť prodejen již od roku 1993, kdy byla založena v Plzni. A3 SPORT si zakládá na udržování širokého sortimentu špičkového zboží za stále dostupné ceny. Díky tomu získal stabilní pozici a mnoho spokojených zákazníků. Kamenné prodejny jsou umístěny ve velkých obchodních centrech, slibujících snadnou dostupnost a aktuálně jich najdete v Česku 55 a na Slovensku 16. V roce 2015 byla otevřena první pobočka v Německu.

A3 SPORT e-shop

A3 SPORT je největší prodejce sportovního zboží značek Adidas, Nike, Puma a Reebok v České republice. Ne e-shopu proto najdete obrovský výběr sortimentu řazený do třech kategorií:

  • Obuv
  • Oblečení
  • Doplňky

Zboží si můžete vyzvednout na jedné z poboček zdarma, nebo si ho nechat poslat Českou poštou či PPL. Doprava je zdarma při nákupu nad 2000 Kč a ke každé objednávce nad 3000 Kč vám A3 SPORT přihodí značkový dárek například ve formě ponožek.

V Roce 2016 byla spuštěna také doména A3cool.cz, která je novinkou, zaměřující se na prodej streetwear – najdete tu prémiové řady „tenisek“ a limitované edice oblečení a doplňků. Tento koncept byl aplikován i na 4 české prodejny, z nichž první byla otevřena v Auparku v Hradci Králové.

A3 coOol je zastávkou, kde se setkává svět městské kultury (urban kultury) s lidmi, kteří milují tenisky a street fashion.

Design poboček stejně jako e-shopu je minimalistický. Hlavním motivem je písmeno O, které se promítá do celého designu prodejny.

Slevy a věrnostní karta A3 SPORT

A3 SPOR pravidelně vydává leták s akčními cenami. Ten zákazníky informuje o nových slevách, výprodejích nebo jiných akcích. Můžete tak ušetřit až 70 % peněz.

Věrnostní kartu získáte v prodejnách A3 Sport po vyplnění krátkého dotazníku. Funguje to jednoduše: za každý nákup se vám na kartu připíše 5 % z utracené částky. Připsaná částka je odečtena z hodnoty příštího nákupu. Nevýhodou je, že kartu nelze použít na nákupy v e-shopu.

Reklamace u A3 SPORT

Jestli je něco, v čem má A3 SPORT špatnou reputaci, pak jsou to reklamace. Podle stránek A3 SPORTU zákazník může uplatnit reklamaci osobně v kterékoliv prodejně A3 SPORT v ČR, či zaslat přímo na adresu reklamačního oddělení. Na Heurece se ale bohužel množí stížnosti na neuznané reklamace.

Pracovnice reklamačního oddělení zamítla reklamaci bez udání jakéhokoliv důvodu a boty mi byly vráceny neopravené.

Takových nebo podobných případů, kdy byla reklamace zamítnuta a zákazníkům bylo řečeno, ať se obrátí na soud, pokud nesouhlasí, najdeme na stránce několik desítek. Z tohoto důvodu někteří zákazníci upřednostňují konkurenční firmy jako Intersport nebo Sportisimo. Naopak navrch má A3 SPORT v průměrné době dodání, která je pouze 2,6 dní.

Kariéra v A3 SPORT

Nabídka práce v A3 SPORT slibuje různorodost a kontakt s populárními světovými značkami. Volné místo v A3 SPORT najdou absolventi i zkušení prodejci toužící po profesním růstu. A3 SPORT uvádí, že zaměstnanci získají perspektivní práci s mnoha benefity, patří mezi ně například atraktivní slevy na zboží či firemní oblečení.

A3 SPORT volná místa

Společnost A3 SPORT volná místa vypisuje průběžně podle potřeby. Díky rozsáhlému působení A3 SPORT nabízí práci v mnoha oborech. Drtivá většina nabídek týká přímo obchodu, proto kariéra v A3 SPORT začíná nejčastěji na pozicích prodejních asistentů. Filozofie společnosti si zakládá na precizním přístupu zaměstnanců, kteří by měli znát nabízený sortiment, zajímat se o módu a mít prozákaznický přístup. Prodavače přijímají na HPP i formou brigády. Zaujala vás společnost A3 SPORT? Přečtěte si, jaká má hodnocení!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Teslova 1171/15, 301 00 Plzeň - Skvrňany

Velikost firmy:

500 - 1000 zaměstnanců

IČ:

26350823

Založení / Zapsání do OR*:

30. 10. 2002

Právní forma:

s.r.o.