Alpsport - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Alpsport

ALPSPORT se specializuje na maloobchodní prodej a distribuci mnoha značek outdoorového oblečení, vybavení a sportovního příslušenství. Prodává především evropské a americké značky, ale i ty české. Soustředí se zejména na kvalitu a pohodlí, a to i při pobytu v přírodě nebo adrenalinových sportech. Ročně obslouží stovky zákazníku více jak 50 zaměstnanců, kteří jsou pro svou práci vysoce kvalifikováni. Pořádají dokonce outdoorové kurzy.

Hodnocení Alpsport

Přidat hodnocení

Historie společnosti

Společnost ELIASS SPORT s.r.o. začala svou kariéru v roce 1999, kdy ji založil pan Jiří Jurošek za účelem prodeje vysoce kvalitních outdoorových produktů. Jeho koncept se stával postupně úspěšnějším, aby byla firma více na dosah svým zákazníkům, otevřela vlastní e-shop eliass.net, na kterém bylo obslouženo více jak 80 000 zákazníků. Firma vede i vlastní blog.

Firma se později přejmenovala na ALPSPORT s.r.o., jak firmu známe dnes a spustila novější, moderněšjí e-shop alpsport.cz. Nyní disponuje kromě dvou prodejen ALPSPORT v Praze i pobočkami ALPSPORT Brno a ALPSPORT Ostrava, nabízí tak více volných míst. Firma klade největší důraz na kvalitu a péči o zákazníky . Proto mají zaměstnanci v ALPSPORTu dlouholeté zkušenosti a znalosti, jejich prací je nabídnout odborné poradenství zákazníkovi a plně zodpovědět všechny jeho dotazy jak v kamenné prodejně, tak i na e-shopu.

Kariéra v AlPSPORT

Jste milovníkem hor, adrenalinového sportu, outodoorových aktivit a nadšencem do přírody? Pokud ano, tak práce v ALPSPORT by mohla být ta pravá pro Vás. Kariéru u ALPSPORT našla již řada úspěšných i slavných sportovců, kteří svou práci dělají rádi a jsou v ní dobří. Firma potřebuje především schopné lidi s bohatými zkušenostmi a dovednostmi, co se týče sportu. Práci svých zaměstnanců dokáže ocenit a především řádně odměnit a to i zaměstnaneckými benefity.

Nejčastěji inzeruje společnost volná místa na pozice vedoucího a zástupce prodejny a prodavačů. Vedoucí prodejny má na starost ekonomické výsledky prodejny, přijímání a motivování zaměstnanců, obsluhu zákazníků, zastupování společnosti na veletrzích nebo účast na předváděcích akcích. Podívejte se po volných pracovních místech, která ALPSPORT nabízí a vyšplhejte se až na vrchol své kariéry.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Heřmanice u Oder 63, 742 35 Heřmanice u Oder

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

25835793

Založení / Zapsání do OR*:

28. 4. 1999

Právní forma:

s.r.o.