DECATHLON CZ kariéra, práce a volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Tyršova 1823/12, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Velikost firmy:

nad 10 000 zaměstnanců

IČ:

25380800

Založení / Zapsání do OR*:

11. 9. 1997

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Francouzská společnost DECATHLON je nejrozšířenějším řetězcem se sportovními potřebami v Evropě. Celkem 1221 poboček najdete ve 30 zemích světa. Decathlnon navíc každoročně desítky nových poboček otevře. DECATHLON dává práci 83.000 spokojeným zaměstnancům a jeho globální obrat činí 10 mld €. Sportovní kariéru v DECATHLONU buduje v České republice přes 1000 lidí v 19 prodejnách a více než 80 % z nich jsou akcionáři společnosti. Skupina DECATHLON vlastní přes dvacet značek sportovního vybavení a díky inovativnímu vývoji registruje každý rok desítky patentů svých výrobků. V České republice si získala zákazníky velice příznivou cenovou politikou sportovního vybavení - například batoh za 80 Kč.

Historie firmy Decathlon

DECATHLON se zrodil v roce 1976 ve francouzském Lille. Jeho zakladatelem je francouzský milionář Michel Leclercq, který v osmdesátých letech expandoval se svým sportovním řetězcem do Německa, později do zbytku Evropy, Číny, Asie, Jihoafrické republiky a v roce 2018 se chystá otevřít prodejny v Austrálii a Kanadě. Práci v DECATHLONU vykonává přes osmdesát různých národností. Svou kariéru v DECATHLONU rozvíjejí nejen zaměstnanci jednotlivých prodejen, ale také členové týmu inovativního vývoje tohoto sportovního gigantu ve Francii.

V roce 2010 zakotvil obchod se sportovními potřebami DECATHLON také na českém trhu. První prodejny otevřely dveře zákazníkům v Liberci a Ostravě, po třech letech vznikla pobočka v Praze. Společnost v tuzemsku dále dynamicky roste a nyní provozuje 19 poboček po celé České republice. Kariéru v Decathlonu můžete nastartovat v Brně (Ivanovice a Modřice, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Jihlavě, Mladé Boleslavy, Olomouci, Opavě, Ostravě (pobočka Avion a Centrum), Praze (Zličín, Letňany, Chodov, Černý most), Plzni, Teplicích, Zlíně a dokonce i Třebíči.

Kariéra v DECATHLONU

Sportovní retailový řetězec DECATHLON dbá na dobrou firemní kulturu, jejímiž pilíři jsou vitalita a zodpovědnost. Zaměstnanci si pochvalují především přátelský přístup, profesní rozvoj, teambuildingy, možnost testování produktů, zaměstnanecké benefity (relaxpass, multisport i podíl na zisku), dobré platové ohodnocení a možnost plánování směn.

Nábor nových zaměstnanců se dělí do dvou skupin: vedení týmu a péče o zákazníky především na pozice sportovních poradců, jejichž hlavní náplní práce je zákazníkům dobře poradit s výběrem sportovního zboží, ale nabízejí volná místa i do oddělení backoffice například na pozici účetní. Pokud hledáte práci, prohlédněte si volná místa v DECATHLON a vykročte vstříc nové kariéře!

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti DECATHLON na poloviční úvazek.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

před 2 měsíci
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti DECATHLON na plný úvazek méně než 1 rok.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Celkovou pozitivní část firmy tvoří její politika. Nikdo se nad nikým nepovyšuje, každý může nahlédnout dovnitř firmy ať už do tržeb, jednotlivých procesů prodeje či snad výroby. Pokud se na prodejně sejde dobrý kolektiv vedoucích a i prodejců, je to práce za všechny prachy.

Negativa firmy:

Mzdové ohodnocení i když nedávno navýšené je pořád průměrné. Nejvíc co nám tu chybí jsou stravenky. Místo toho dostáváme relax passy použitelné na sport, ale vždyt i sportovci musí jíst a právě, že to není levná záležitost.

před 2 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti DECATHLON na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Upřímnost, možnost sportovat, neuvěřitelné možnosti karierního růstu, finanční ohodnocení, týmový duch. Zkrátka a jednoduše nikdy jsem si nepředstavoval, že takto rád budu chodit do práce.

Negativa firmy:

Někdo může vnímat negativně časté změny strategií.

před 2 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Sales Assistant - Praha
Pracuji ve společnosti DECATHLON na zkrácený úvazek 3-4 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Příjemné pracovní prostředí, plat odpovídající zodpovednostem, jako práce na plný uvazek není nejlepší ale jako brigáda ke studiu naprosto ideální práce která nechá nahlédnout za oponu retailu a obohatit o cenné zkušenosti do života, přátelský kolektiv, firemní struktura (ve firmě si všichni tykají a nezáleží z kterého kouta světa nebo karierního žebříčku jsou), zajímavé mimopracovní akce (teambuildingy, školení....), možnost karierního růstu, zaměstnanecké benefity

Negativa firmy:

něco se vždy najde ale z 99% jde pouze o momentální záležitosti spíše personálního charakteru

Zobrazit všechna hodnocení (88)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

E-commerce Retailing Služby Prodej sportovního vybavení Prodej zboží