DECATHLON CZ kariéra, práce a volná místa | VímVíc.cz
Výprodej obuvi zde!

DECATHLON

Francouzská společnost DECATHLON je nejrozšířenějším řetězcem se sportovními potřebami v Evropě. Celkem 1414 poboček najdete ve 45 zemích světa. Decathlnon navíc každoročně desítky nových poboček otevře. DECATHLON dává práci 83.000 spokojeným zaměstnancům a jeho globální obrat činí 11 mld €. Sportovní kariéru v DECATHLONU buduje v České republice přes 1000 lidí v 19 prodejnách a více než 80 % z nich jsou akcionáři společnosti. Skupina DECATHLON vlastní přes dvacet značek sportovního vybavení a díky inovativnímu vývoji registruje každý rok desítky patentů svých výrobků. V České republice si získala zákazníky velice příznivou cenovou politikou sportovního vybavení - například batoh za 80 Kč.

Hodnocení DECATHLON

Přidat hodnocení
před 4 měsíci
2.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti DECATHLON na poloviční úvazek.
Pozitiva firmy:

Sportovní akce, meetingy, akcie

Negativa firmy:

před 6 měsíci
1.0

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Team leader
Pracoval(a) jsem ve společnosti DECATHLON na plný úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

sportovní akce, slevy na produkty, mladý kolektiv

Negativa firmy:

Bohužel hodnotím Decathlon jako velmi nespolehlivého zaměstnavatele, který se ke mně zachoval velmi neprofesionálně. Možná nějaký komplex, že jsem měla magisterské vzdělání, nevím ....

před 6 měsíci
4.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti DECATHLON na zkrácený úvazek.
Pozitiva firmy:

Stabilní práce, možnost určování si směn. Není monotónnos, neustále učení, pokud máte dobrého vedoucího, máte velkou volnost a můžete se na všem domluvit. Člověk se zde můžeš plně realizovat, má opravdový pocit budování společnosti a image firmy. Všemožné bonusy na sport (relaxpasy, multisportka atd..)

Negativa firmy:

nechají parkovat motorku bokem u vchodu (kde se dá zamknout k zábradlí),a také neumožní instalaci trezoru do skříňky na úschovu cenností

před 6 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti DECATHLON na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Smysl Decathlonu Kolektiv Vstřícnost zaměstnavatele Benefity pro zaměstnance

Negativa firmy:

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (106)

Historie firmy Decathlon

DECATHLON se zrodil v roce 1976 ve francouzském Lille. Jeho zakladatelem je francouzský milionář Michel Leclercq, který v osmdesátých letech expandoval se svým sportovním řetězcem do Německa, později do zbytku Evropy, Číny, Asie, Jihoafrické republiky a v roce 2018 se chystá otevřít prodejny v Austrálii a Kanadě. Práci v DECATHLONU vykonává přes osmdesát různých národností. Svou kariéru v DECATHLONU rozvíjejí nejen zaměstnanci jednotlivých prodejen, ale také členové týmu inovativního vývoje tohoto sportovního gigantu ve Francii.

Decathlon v České republice

V roce 2010 zakotvil obchod se sportovními potřebami DECATHLON také na českém trhu. První prodejny otevřely dveře zákazníkům v Liberci a Ostravě, po třech letech vznikla pobočka v Praze. Společnost v tuzemsku dále dynamicky roste a nyní provozuje 19 poboček po celé České republice. Společnost Decathlon má otevřeno každý den v týdnu od 9-21h. Kariéru v Decathlonu můžete nastartovat v Brně (Ivanovice a Modřice, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Jihlavě, Mladé Boleslavy, Olomouci, Opavě, Ostravě (pobočka Avion a Centrum), Praze (Zličín, Letňany, Chodov, Černý most), Plzni, Teplicích, Zlíně a dokonce i Třebíči.

Kariéra v DECATHLONU

Sportovní retailový řetězec DECATHLON dbá na dobrou firemní kulturu, jejímiž pilíři jsou vitalita a zodpovědnost. Zaměstnanci si pochvalují především přátelský přístup, profesní rozvoj, teambuildingy, možnost testování produktů, zaměstnanecké benefity (relaxpass, multisport i podíl na zisku), dobré platové ohodnocení a možnost plánování směn.

Nábor nových zaměstnanců se dělí do dvou skupin: vedení týmu a péče o zákazníky především na pozice sportovních poradců, jejichž hlavní náplní práce je zákazníkům dobře poradit s výběrem sportovního zboží, ale nabízejí volná místa i do oddělení backoffice například na pozici účetní. Pokud hledáte práci, prohlédněte si volná místa v DECATHLON a vykročte vstříc nové kariéře!

Proces náboru

Společnost Decathlon má 3 kroky, k náboru svých zaměstnanců. Decathlon chce docílit k tomu aby si byli jistí, že celková spolupráce bude oboustranně všechny bavit. 1. Vyber si, co tě bude bavit. Kde si můžete vybrat jestli se budete starat o zákazníky nebo budeš vést tým. 2. Pohovor v Decathlonu, kde můžeš ukázat své osobní nadšení a říct o svých zkušenostech. 3. Konečné rozhodnutí. To znamená, že do týdne ti dáme vědět a chceme každému umožnit, aby dělal, co ho baví!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Tyršova 1823/12, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Velikost firmy:

nad 10 000 zaměstnanců

IČ:

25380800

Založení / Zapsání do OR*:

11. 9. 1997

Právní forma:

s.r.o.