Revolut - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Revolut

Revolut je britský fintech startup, který se pro tuzemský trh stal aktuální v polovině roku 2018. Od této doby sbírá čím dál víc klientů, kteří chtějí tyto služby využívat.

Hodnocení Revolut

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (3)

Co to je Revolut?

Revolut je finančně-technický projekt, který vznikl za účelem globálně usnadnit lidem zahraniční platby s nabídkou lepších kurzů měn. Díky Revolutu se tak můžete vyhnout nesmyslnému převádění peněz na zahraniční účty nebo chození do směnáren.

Jak Revolut funguje?

Revolut je unikátní služba, díky které můžete platit na internetu nebo v zahraničí za výhodnější kurzy. Karta, kterou po objednání obdržíte, je debetní a funguje na principu dobíjení peněz. Utratit tak můžete skutečně jen ty peníze, které si na Revolut účet sami pošlete. Nemusíte se tak bát, že přečerpáte své finanční možnosti.

Pro koho je Revolut určen?

Tuto funkci neocení pouze vášnivé cestovatelé, kteří nechtějí před odjezdem řešit výměnu peněz. Revolut je vhodný i pro pravidelné zákazníky zahraničních e-shopů nebo někoho, kdo přijímá platby ze zahraničí.

Jak si objednat Revolut?

Nemusíte se bát návštěvy pobočky a zdlouhavého vyplňování formulářů. Vše vyřídíte online skrze mobilní aplikaci Revolut, kterou si můžete stáhnout přes Google Play nebo App Store. Zde vás čeká podrobný návod v českém jazyce, kde si nejprve založíte nový účet a poté si zažádáte o vydání karty k účtu. Tu si můžete nechat doručit na libovolnou adresu a do 14 dní byste ji měli obdržet. Zpravidla ale karta dorazí dřív.

Co je třeba k objednání Revolut karty?

Za prvé musíte vyplnit žádost přes již zmíněnou aplikaci. Revolut taky musí ověřit, že jde skutečně o vás, takže si připravte jeden ofocený doklad totožnosti - pas nebo občanský průkaz. Vyplnit také budete muset jméno, datum narození a telefonní číslo. Budete se muset také vyfotit, aby Revolut ověřil vaši podobu s fotografií na oskenovaném dokladu.

Na závěr si budete muset Revolut nabít minimální částkou 300 korun. Od této chvíle máte aktivní účet jako takový a musíte jen vyčkat na doručení karty. Platby kartou online si už můžete vesele užívat.

Kolik Revolut stojí?

Revolut inzeruje k účtu kartu zdarma. Musíte si ale zaplatit 100 korun za doručení karty na vaši adresu. Pokud potřebujete kartu okamžitě, můžete si připlatit za expresní doručení. To stojí 514 korun a během pár dnů budete mít kartu ve vaší schránce. Objednat si můžete i kartu náhradní. Ta vás vyjde na 152 korun.

Jak si dobít peníze na Revolut kartu?

Dobíjení je jednoduché a když to děláte chytře, ani vás to nic nestojí. Nejjednodušeji a zdarma dobijete Revolut kartu jakoukoliv jinou platební kartou. Dále můžete použít i Google Pay či Apple Pay. Poslední možností je také dobít si kartu převodem. To ovšem bude chvíli trvat a převod nebude zadarmo.

Měnové účty

Ve vašem účtu si můžete nastavit jaké měny využíváte nejčastěji. Jako příklad můžeme uvést CZK, EUR a USD. Pokud se tedy rozhodnete zaplatit Revolut kartou nákup z amerického e-shopu, peníze se vám stáhnou z vaše dolarového účtu. Naopak, na benzínové stanici v Rakousku půjde částka z eurového účtu. Pokud by aktuálně na vašem účtu nebyly žádné eura nebo dolary, peníze se stáhnou z klasického českého účtu za aktuální mezibankovní kurz.

Kariéra a kontakt

Revolut nabízí dynamické prostředí, kde můžete kariéru nastartovat třeba právě vy. V Revolutu máte šanci získat pracovní zkušenosti po celém světě. Pracovní příležitosti zde čekají na IT odborníky, HR pracovníky, marketingové odborníky a mnoho dalších.

Takže ať už je vaší vysněnou destinací Austrálie nebo San Francisco, kontaktujte Revolut na adrese 4th Floor, 7 Westferry Circus, E14 4HD Londýn, Spojené království.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

4th Floor, 7 Westferry Circus, E14 4HD Londýn