Pillow | kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Srovnání povinného ručení na míru

Pillow

Pojišťovna Pillow by se dala považovat za průkopníka v poskytování netradičního pojištění automobilů. Nabídka produktů je zatím omezená, klienti si však mohou sjednat pojištění přesně na míru svým požadavkům. V Pillow se uplatní především zájemci o práci v oblasti komunikace se zákazníky.

Produkty

Název pojištění
Limity plnění
Připojištění
Asistenční služby
Bonus
 
Pillow pojištění auta Více o produktu »
Limity plnění 
150 / 150 mil. Kč
Připojištění 
ANO
Asistenční služby 
ANO
Bonus 
50 %
Spočítej cenu
  • Vozidla pojištění do roku 2023 získají slevu 20 %
  • Cena povinného ručení podle počtu najetých kilometrů
  • Nulová spoluúčast u některých polštářů
  • Proklientský přístup odlišný od jiných pojišťoven

Hodnocení Pillow

Přidat hodnocení

Historie firmy

Pojišťovnu Pillow je možné znát pod starým názvem První klubová pojišťovna. K založení společnosti pod tímto názvem došlo v roce 2015. V roce 219 pak pojišťovna změnila název, poslání a v podstatě i celý koncept svého fungování. Pojišťovna Pillow je založena na poskytování služeb pouze v digitální rovině. Od svých počátků neinvestuje finance do drahého marketingu a využívá pouze internetové reklamy. Společnost Pillow takto plánuje fungovat dál a rozšiřovat portfolio svých zákazníků.

Nabídka služeb

Služby poskytované pojišťovnou jsou vzhledem ke krátkému fungování společnosti poměrně omezené. Pojišťovna Pillow zatím nabízí klientům pouze možnost sjednání povinného ručení a havarijního pojištění. Nabídka produktů je netradiční, pojištění auta totiž není připraveno do balíčků, jak je tomu u jiných pojišťoven běžné. Klienti si sestavují produkty sami podle svých požadavků. Povinné ručení si tak například poskládají z nabídky různých připojištění.

Pojišťovna Pillow – kariéra

Kromě reklamy šetří pojišťovna Pillow i v dalších oblastech svého fungování. Jednou z nich je i personalistika. Pillow se snaží o omezení počtu zaměstnanců, funguje proto pouze online – pojišťovna nemá žádné pobočky. Z toho důvodu je omezená i nabídka práce v Pillow pojišťovně. Zájemci o práci se však mohou ucházet o pozice správců nabízených produktů či pracovníků zákaznické podpory.

Pojišťovna Pillow – kontakty

Protože pojišťovna Pillow nemá žádné kamenné pobočky, je možné ji kontaktovat pouze telefonicky nebo e-mailem. Klientská linka je k dispozici ve všední dny od 8 do 17:30 hodin na telefonním čísle +420 734 510 530. Dále je možné Pillow kontaktovat na e-mailu info@mypillow.cz.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Líbalova 2348/1, 14900 Praha

IČ:

04257111

Založení / Zapsání do OR*:

21. 6. 2015

Právní forma:

a.s.