MONETA Money Bank spořicí účet | VímVíc.cz

MONETA Money Bank spořicí účet

Vaše úspory můžete zvýhodnit prostřednictvím spořicího účtu s úrokovou sazbou 1,2 % ročně s částkou do výše 1 000 000 Kč. Sjednání i vedení účtu je zcela zdarma.
Mám zájem o spořící účet
Maximální úrok 1,2 %
Vyžadován běžný účet? Ne
Karta k účtu? Ne
Vedení účtu 0 Kč

Úročení:

  • Od 0 - 1 000 000 Kč - 1,2 %
  • Od 1 000 001 Kč - 0,5 %

Další informace:

Výše spořené částky je neomezená.

Spořit můžete pravidelně, ale také jednorázově. Záleží na vašich potřebách.

Sjednání spořicího účtu je na dobu neurčitou.

Podmínky spořícího účtu:

  • Aktivace účtu převodem 3 Kč.

Úroková sazba spořicího účtu MONETA Money Bank

Sjednejte si spořicí účet u MONETA Money Bank, kde se vám výhodně zhodnotí vaše peníze úrokovou sazbou 1,2 % za jeden rok a to bez zbytečných podmínek. Účet i elektronické platby můžete spravovat zdarma. Peníze máte bez výpovědní lhůty po celou dobu k dispozici. K založení účtu nepotřebujete zakládat běžný účet, nepotřebujete ani vkládat minimální měsiční vklad. Jasný přehled o stavu vašeho spoření můžete sledovat v mobilní aplikaci Smart Banka.

Založení spořicího účtu MONETA Money Bank

Založit s spořicí účet u MONETA Money Bank můžete jednoduše on-line. On-line sjednání spořicího účtu je určeno pouze pro nové klienty. Ti stávající si spořicí účet mohou založit v Internet Bance. Stačí vyplnit on-line formulář, aktivovat účet převodem symbolické částky 3 Kč a druhý den už spořte s úrokem 1,2 %.

Výhody spořicího účtu MONETA Money Bank

Založení i vedení spořicího účtu máte u MONETA Money Bank zcela zdarma a bez skrytých poplatků. Peníze máte k dispozici a můžete s nimi manipulovat podle svých potřeb. S financemi můžete nakládat ihned bez výpovědí lhůty.

K založení spořicího účtu nepotřebujete zakládat běžný účet, mít minimální měsiční vklad ani splnit daný počet plateb kartou. K dispozici máte i aplikaci pro správu spořicího účtu prostřednictvím aplikaci Smart Banka, která je tou nejlépe hodnocenou na českém trhu.

Dalším produktem, který klienti MONETA Money Bank často volí, je MONETA Money Bank půjčka. Klienti si mohou vypůjčit mezi 5 000 Kč až 800 000 Kč se splatností až 10 let. Klienti velmi často MONETA Money Bank půjčku doporučují.