MONETA Money Bank spořící účet | VímVíc.cz

MONETA Money Bank spořící účet

Své úspory můžete zvýhodnit prostřednictvím MONETA Money Bank spořícího účtu s úrokovou sazbou 2,5 % ročně. Sjednání i vedení účtu je zcela zdarma a online. Vklady jsou navíc pojištěné do částky 100.000 EUR.
Mám zájem o spořící účet
Maximální úrok 2,5 %
Vyžadován běžný účet? Ne
Karta k účtu? Ne
Vedení účtu 0 Kč

Úročení:

  • Od 0 Kč do 1.000.000 Kč – 2,5 %
  • Od 1.000.001 Kč – 0,5 %

Další informace:

K penězům se klient dostane kdykoliv bude potřebovat v Internet Bance nebo Smart Bance

Vklady jsou v bezpečí a pojištěné do 100.000 EUR

Plně online pro nové i stávající klienty

Podmínky spořícího účtu:

  • Fyzická osoba
  • Věk 18 let
  • 2 doklady totožnosti
  • Bankovní účet v české bance na jméno žadatele
  • Zaslání aktivační platby

MONETA Money Bank spořící účet a úroková sazba

Sjednejte si MONETA Money Bank spořící účet plně online. Peníze se u MONETA Bank výhodně zhodnotí úrokovou sazbou 2,5 % za jeden rok. Zřízení a vedení účtu je zdarma. Naspořené peníze je možné kdykoliv poslat zdarma na běžný účet. K založení účtu není třeba zakládat běžný účet, ani vkládat minimální měsíční vklad. Jasný přehled o stavu svého spoření můžete sledovat v mobilní aplikaci Smart Banka a v nové Internet Banka. Úroková sazba 2,5 % p.a. je bez podmínek pro vklad do výše 1.000.000 Kč, pro vyšší vklady je sazba 0,5 % p.a.

Založení spořícího účtu MONETA Money Bank

Založit si MONETA Bank spořící účet můžete plně online. Kompletní online sjednání MONETA Money Bank spořícího účtu je určeno pro nové i stávající klienty. Spořící účet od GE MONETA Money Bank je možné založit v Internet Bance a Smart Bance. Pro neklienty banky je založení MONETA Money Bank spořícího účtu možné na webových stránkách. Co k tomu potřebujete?

Musí vám být více než 18 let a při zakládání budete potřebovat chytrý telefon, 2 doklady totožnosti (občanský průkaz a řidičský průkaz nebo cestovní pas) a účet na vaše jméno založený na pobočce české banky. Z tohoto účtu odešlete aktivační platbu na nový MONETA Bank spořící účet.

Pokud klient preferuje osobní kontakt, otevření účtu je možné i na pobočce MONETA Money Bank. Občané ČR v tomto případě předkládají platný občanský průkaz, ostatní žadatelé předkládají cestovní pas. MONETA Money Bank spořící účet na pobočce je možné založit i klientům starším 15 let. V takovém případě je třeba, aby měl klient s sebou občanský průkaz a rodný list, a navíc předkládá doklad totožnosti i zákonný zástupce klienta.

Výhody spořícího účtu MONETA Money Bank

Založení i vedení MONETA Bank spořícího účtu je zcela zdarma a bez skrytých poplatků. Peníze máte k dispozici a můžete s nimi manipulovat podle svých potřeb. S financemi můžete nakládat ihned bez výpovědí lhůty.

K založení MONETA Money Bank spořícího účtu nepotřebujete zakládat běžný účet, mít minimální měsíční vklad ani splnit daný počet plateb kartou. K dispozici máte i aplikaci Smart Banka pro správu spořicího účtu, která je tou nejlépe hodnocenou na českém trhu.

Mezi další produkty banky, který klienti MONETA Money Bank často volí, je MONETA půjčka na cokoliv. Klienti si mohou vypůjčit mezi 5.000 Kč a 800.000 Kč se splatností až 10 let s ročním úrokem od 4,8 %. MONETA půjčka na cokoliv je klienty často doporučovaná. MONETA konsolidace je dalším produktem v nabídce banky. MONETA konsolidace nabízí úrokovou sazbu od 4,8 % p.a. a výši RPSN 4,9 % p.a. MONETA slibuje klientům snížení splátek až o 50 %.

Historie MONETA Money Bank

MONETA Money Bank je digitální banka, která neustále inovuje. Historie MONETA Money Bank sahá do roku 1997, kdy byla banka založena, tehdy pod názvem GE Capital Bank. Někteří klienti dodnes používají název GE MONETA Money Bank. V roce 2005 se přejmenovala na GE Money Bank.

Společnost GE prodala roku 2016 své finanční divize a na trh vstoupila jako MONETA Money Bank, ryze česká banka. Banka mezi prvními nabídla platby kartou v chytrém telefonu prostřednictvím Google Pay a Apple Pay. Opakovaně získává ocenění za své produkty, například Hypotéka roku, Bankéř roku, Zlatá koruna aj. Banka má přes 150 poboček a 550 bankomatů po celé ČR.

MONETA Money Bank kontakt

Klient může využít MONETA Money Bank kontakt na non stop lince 224 443 636. Pro volání ze zahraničí je připravené telefonní číslo +420 224 443 636 a pro pohledávky číslo 224 445 858. Na webových stránkách banky je kontaktní formulář pro zaslání dotazů. Sídlo společnosti se nachází na adrese MONETA Money Bank, a.s., BB Centrum, Vyskočilova 1442/1b, 140 28 Praha 4 Michle. Korespondenční adresa je Na Rovince 871, 720 00 Ostrava – Hrabová. ID datové schránky je 3kpd8nk.