Spořicí účet MONETA Money Bank | VímVíc.cz

Spořicí účet MONETA Money Bank

Své úspory může klient zvýhodnit prostřednictvím spořícího účtu MONETA s úrokovou sazbou 5,3 % ročně. Sjednání i vedení MONETA spořicího účtu je zcela zdarma a online. Vklady jsou navíc pojištěné do částky 100.000 EUR.
Mám zájem o spořící účet
Maximální úrok 5,3 %
Vyžadován běžný účet? Ne
Karta k účtu? Ne
Vedení účtu 0 Kč

Úročení:

  • Od 0 Kč do 1.000.000 Kč – 5,3 %
  • Od 1.000.001 Kč – 0,5 %

Další informace:

V aplikaci Smart Banka se jednoduše založí nový spořicí účet spolu s běžným účtem a bonusem 1.500 Kč

Vklady jsou v bezpečí a pojištěné do 100.000 EUR

Plně online pro nové i stávající klienty

Podmínky spořícího účtu:

  • Fyzická osoba
  • Věk 18 let
  • 2 doklady totožnosti
  • Bankovní účet v české bance na jméno žadatele
  • Zaslání aktivační platby

Spořicí účet MONETA a úroková sazba

Spořicí účet MONETA nabízí sjednání zdarma kompletně online. Klienti mohou své peníze zhodnotit u MONETA Bank výhodně úrokovou sazbou 5,3 % ročně. Zřízení a vedení spořicího účtu MONETA.cz je zdarma. Naspořené peníze je možné kdykoliv poslat zdarma na běžný účet. K založení MONETA spořicího účtu není třeba zakládat běžný účet, ani vkládat minimální měsíční vklad. Jasný přehled o stavu svého spoření může klient sledovat v mobilní aplikaci Smart Banka a v nové Internet Banka.

Úroková sazba 5,3 % p.a. je bez podmínek pro vklad do výše 1.000.000 Kč, pro vyšší vklady je úroková sazba 0,5 % p.a. MONETA Money Bank má další druhy spoření, například stavební spoření, termínované vklady, termínované vklady, podílové fondy, doplňkové penzijní spoření a spoření pro živnostníky.

Není-li si klient jistý spolehlivostí či důvěryhodností banky MONETA, může si pročíst hodnocení firem a MONETA recenze minulých i současných klientů. Spořicí účet MONETA recenze zobrazují zkušenosti konkrétního produktu, MONETA recenze obsahují cenné informace a hodnocení firmy jako celku. Diskuze a spořicí účet MONETA recenze pomohou klientům udělat si představu o fungování společnosti.

Založení spořícího účtu MONETA Money Bank

Založení MONETA spořicího účtu je možné plně online. V aplikaci Smart Banka si klient jednoduše založí nový spořicí účet spolu s běžným účtem a bonusem 1.000 Kč. Kompletní online sjednání MONETA spořicího účtu je určeno pro nové i stávající klienty. MONETA spořící účet je možné založit v Internet Bance a Smart Bance. Pro neklienty banky je založení spořicího účtu MONETA možné na webových stránkách www.moneta.cz.

K založení MONETA spoření musí mít klient alespoň 18 let a při zakládání bude potřebovat chytrý telefon, 2 doklady totožnosti (občanský průkaz a řidičský průkaz nebo cestovní pas) a účet na své jméno založený na pobočce české banky. Z tohoto účtu odešle aktivační platbu na nový MONETA spořící účet. Pokud si klient není jistý s výběrem spořicího produktu, měl by využít spořící účty srovnání.

Pokud klient preferuje osobní kontakt, otevření spořícího účtu MONETA je možné i na MONETA Money Bank pobočce. Občané ČR v tomto případě předkládají platný občanský průkaz, ostatní žadatelé předkládají cestovní pas. MONETA spořicí účet na MONETA Money Bank pobočce je možné založit i klientům starším 15 let. V takovém případě je třeba, aby měl klient s sebou občanský průkaz a rodný list, a navíc předkládá doklad totožnosti i zákonný zástupce klienta. Klienti mohou využít i další druhy spoření od MONETY.

Výhody spořícího účtu MONETA Money Bank

Založení i vedení spořícího účtu MONETA je zcela zdarma a bez skrytých poplatků. Peníze jsou k dispozici a klient s nimi může manipulovat podle svých potřeb. S financemi může nakládat ihned bez výpovědí lhůty. Další výhodou je bonus ve výši 1.000 Kč, který získá klient k založení MONETA spořicího účtu a běžného účtu.

K založení MONETA spořicího účtu není nutné zakládat běžný účet, mít minimální měsíční vklad, ani splnit daný počet plateb kartou. K dispozici je i aplikace Smart Banka pro správu spořicího účtu, která je tou nejlépe hodnocenou na českém trhu. V aplikaci Smart Banka si jednoduše klient založí nový spořicí účet spolu s běžným účtem a bonusem 1.000 Kč. Není-li si klient jistý s výběrem vhodného spořicího produktu, měl by využít online spořící účty srovnání.

Mezi další produkty MONETA Money Bank patří MONETA půjčka na cokoliv. Klienti si mohou vypůjčit od 5.000 Kč do 1.500.000 Kč se splatností až 10 let s ročním úrokem od 6,3 %. MONETA půjčka na cokoliv je klienty často doporučovaná. MONETA konsolidace je dalším produktem v nabídce banky. MONETA konsolidace nabízí úrokovou sazbu od 6,3 % p.a. a výši RPSN od 6,5 % p.a. MONETA.cz slibuje klientům snížení splátek až o 50 %.

Historie MONETA Money Bank

MONETA Money Bank je digitální banka, která neustále inovuje. Historie MONETA Money Bank sahá do roku 1997, kdy byla banka založena, tehdy pod názvem GE Capital Bank. Někteří klienti dodnes používají název GE MONETA Money Bank. V roce 2005 se přejmenovala na GE Money Bank.

Společnost GE prodala roku 2016 své finanční divize a na trh vstoupila jako MONETA Money Bank, ryze česká banka. Banka mezi prvními nabídla platby kartou v chytrém telefonu prostřednictvím Google Pay a Apple Pay. Opakovaně získává ocenění za své produkty, například Hypotéka roku, Bankéř roku, Zlatá koruna aj. Banka má přes 150 MONETA Money Bank poboček a 550 bankomatů po celé ČR.

MONETA Money Bank kontakt

Klient může využít MONETA Money Bank kontakt na telefonní lince 224 443 636, která funguje od 7 do 21 hodin. Pro volání ze zahraničí je připravené telefonní číslo +420 224 443 636. Pro blokaci karet je připravená non stop linka na čísle 224 442 424. Na webových stránkách banky www.moneta.cz je kontaktní formulář pro zaslání dotazů. Sídlo společnosti se nachází na adrese MONETA Money Bank, a.s., BB Centrum, Vyskočilova 1442/1b, 140 28 Praha 4 Michle. Korespondenční adresa je MONETA Money Bank, a.s., Na Rovince 871, 720 00 Ostrava – Hrabová. ID datové schránky je 3kpd8nk. IČO společnosti MONETA Money Bank je 25672720.