mBank spořící účet mSpoření | VímVíc.cz

mBank spořící účet mSpoření

mBank spořící účet mSpoření umožňuje šetřit automaticky s každou platbou. Úspory zhodnotí roční úrokovou sazbou ve výši 5,5 %. Klient si může vybrat ze 3 možností, jak šetřit.
Mám zájem o spořící účet
Maximální úrok 5,5 %
Vyžadován běžný účet? Ano
Karta k účtu? Ne
Vedení účtu 0 Kč

Úročení:

 • Od 0 Kč do 100.000 Kč – 5,5 %
 • Od 100.000,1 Kč a více – 0,01 %

Další informace:

mSpoření může klient využívat, jen pokud má běžný účet mKonto

S mSpořením klient šetří při každé platbě kartou

Peníze je možné mezi mKontem a mSpořením libovolně přesouvat

Úspory na mSpoření se zhodnotí s úrokovou sazbou 5,5 % p.a

Podmínky spořícího účtu:

 • Založení běžného účtu mKonto
 • Aktivační platba ve výši 1 Kč

mSpoření: mBank spořicí účet úrok

mBank spořící účet mSpoření šetří automaticky s každou platbou a je jedním z několika druhů spoření, které mBank nabízí. mBank.cz nabízí klientům příjemné zhodnocení na spořicím účtu mBank. mBank spořicí účet úrok je 5,5 % p.a. do výše vkladů 100.000 Kč. Výhody mBank spořicího účtu mSpoření jsou následující:

 1. Při každé platbě kartou se převede na mSpoření drobná částka z běžného účtu.
 2. Klient si může nastavit až 8 cílů spoření.
 3. Existují 3 způsoby spoření: odkládání pevné částky, procenta nebo zaokrouhlené částky.
 4. Založení spořícího účtu mBank mSpoření, vedení i všechny příchozí a odchozí platby jsou zdarma.

S každou platbou se automaticky odkládá stranou drobná částka z běžného účtu na mBank spořící účet mSpoření. Tuto možnost hodnotí kladně hodnocení firem a mBank recenze.

Výhody mBank spořicího účtu mSpoření

mBank.cz poskytuje k mBank spořicímu účtu mSpoření mnoho výhod. Klient spoří s každou platbou a s každým nákupem. Způsob, jakým bude klient spořit, si vybere sám ze 3 nabízených možností. K mBank spořicímu účtu mSpoření získá internetové bankovnictví, prostřednictvím kterého má možnost udržovat si přehled o spoření v mobilní aplikaci. Hodnocení firmy, mSpoření a mBank recenze vyzdvihují možnost spořit si až na 8 cílů najednou.

Klient může tyto cíle založit i zrušit za pár vteřin, pojmenovat podle svého a na každém si nastavit jiný způsob odkládání peněz. mBank spořicí účet mSpoření je zdarma a skvěle si rozumí s mKontem. Kdykoliv je možné přesouvat peníze mezi mSpořením a mKontem, okamžitě a bezplatně. Pokud si klient není jistý s výběrem spořicího produktu, měl by využít spořící účty srovnání.

Další výhodou mBank spořicího účtu jsou výběry z bankomatů od částky 1.500 Kč bez poplatků, v České republice i v zahraničí. Klienti získají platební kartu se skvělým kurzem, díky kterému šetří při placení v cizině nebo v zahraničních e-shopech.

Založení spořícího účtu mBank mSpoření

Pro založení spořícího účtu mBank mSpoření si klient potřebuje otevřít i běžný účet u mBank, mKonto, jehož otevření a vedení je zdarma. Založení mBank spořícího účtu mSpoření je možné několika způsoby:

 • Přes mobilní aplikaci mBank
 • Prostřednictvím online formuláře na www.mbank.cz
 • Osobně na mBank pobočce
 • S pomocí kurýra (žádost se vyplní online, kurýr přiveze smlouvu)
 • Zavoláním na mBank infolinku 222 111 999

Dalším oblíbeným produktem mBank je mBank půjčka na cokoliv s maximální částkou 1.000.000 Kč. mBank půjčka na cokoliv nabízí roční úrok od 5,99 % p.a. Pokud si klient pojistí neschopnost splácet, úrok se sníží o 2 %. Není-li si klient jistý s výběrem vhodného spořicího produktu, měl by využít online spořící účty srovnání.

Další druhy spoření u mBank

mBank nabízí další druhy spoření kromě spořicího účtu mSpoření. Je jím spořicí účet eMax Plus s úrokem 4 % p.a. do výše vkladu 500.000 Kč. Klient může mít otevřené až 4 spořicí účty eMax Plus a výhodným úrokem 4 % mohou spořit až do částky 2.000.000 Kč. Posledním typem spoření u mBank je termínovaný vklad mVklad. Klient neplatí žádné poplatky za zřízení, zrušení nebo vedení mVklad účtu. Minimální vklad je 1.000 Kč a úrok se mění v závislosti na tom, jakou délku termínovaného vkladu se klient zvolí.

Historie banky mBank

Historie mBank začala v České republice v listopadu roku 2007. mBank přinesla jako první banka zákazníkům zcela nový samoobslužný model, při kterém si zákazník spravuje své každodenní bankovní operace sám. Zákazníci obsluhují svůj účet přes mBank internetové bankovnictví a telefonické bankovnictví na mBank infolince. mBank pobočky slouží hlavně jako poradenská centra nebo místa pro sjednání hypotéky.

V současné době se mBank s více než půl milionem zákazníků řadí mezi nejvýznamnější české banky. Mezi produkty banky mBank jsou účty (běžný účet bez poplatků, účet pro mladé od 15 do 18 let, účet pro děti do 15 let), úvěry (půjčka na cokoliv do 1.000.000 Kč, konsolidace půjček, kontokorent), karty (debetní karty, kreditní karty a virtuální karty), hypotéky (americká hypotéka, refinancování hypotéky, investiční hypotéka a koupě nemovitosti), spoření (spořicí účet mSpoření, eMax Plus a termínovaný vklad mVklad) a pojištění (pojištění schopnosti splácet půjčku, cestovní pojištění, pojištění zneužití karty a další).

mBank kontakt

Nejrychlejší způsob, jak se spojit s bankou telefonicky je prostřednictvím mobilní aplikace mBank. Další mBank kontakt je přes chat (v mobilní aplikaci nebo v mBank internetovém bankovnictví). mBank infolinka má telefonní číslo (+420) 222 111 999, e-mailová adresa banky je kontakt@mbank.cz. Klienti mohou využít také mBank kontakt přes messenger. Sídlo společnosti je na adrese mBank S.A., organizační složka, Pernerova 691/42, 186 00 Praha 8. IČ mBank je 27943445