mBank mSpoření | VímVíc.cz

mBank mSpoření

Spořicí účet u mBank umožňuje šetřit automaticky s každou platbou. Úspory zhodnotí úrokovou sazbou ve výši 1,5 % ročně. Klient si může vybrat ze 3 způsobů, jak šetřit.
Mám zájem o spořící účet
Maximální úrok 1,5 %
Vyžadován běžný účet? Ano
Karta k účtu? Ne
Vedení účtu 0 Kč

Úročení:

 • Od 0 Kč do 100.000 Kč – 1,5 %
 • Od 100.000,1 Kč a více – 0,01 %

Další informace:

mSpoření můžete využívat, jen pokud máte běžný účet mKonto

S mSpořením šetříte při každé platbě kartou

Peníze je možné mezi mKontem a mSpořením libovolně přesouvat

Úspory na mSpoření se zhodnotí s úrokovou sazbou 1,5 % p.a

Podmínky spořícího účtu:

 • Založení běžného účtu mKonto
 • Aktivační platba ve výši 1 Kč

Úroková sazba mSpoření mBank

mSpoření šetří automaticky s každou platbou. Spoření od www.mbank.cz zhodnotí úspory úrokem 1,5 % do výše vkladů 100.000 Kč. Klient si může vybrat ze 3 způsobů, jak šetřit:

 1. Pokaždé, když platíte, se vám na mSpoření převede pevná částka bez ohledu na to, kolik platíte. Nejméně však 10 Kč.
 2. Z každé platby si odkládáte poměrnou částku, například 1 %.
 3. Můžete si nastavit způsob zaokrouhlení, například když platíte 460 Kč, částka se zaokrouhlí na 500 Kč a na mSpoření si pošlete 40 Kč.

Výhody spořicího účtu mSpoření

mBank poskytuje ke spořicímu účtu mnoho výhod. Klient spoří s každou platbou a každým nákupem. Způsob, jakým bude klient spořit, si vybere sám ze tří možností. Ke spořicímu účtu získá internetové bankovnictví, prostřednictvím kterého má možnost udržovat si přehled o spoření v mobilní aplikaci. Je možné spořit až na 8 cílů najednou. Klient může tyto cíle založit i zrušit za pár vteřin, pojmenovat podle svého a na každém si nastavit jiný způsob odkládání peněz. Spořicí účet mBank je zdarma a skvěle si rozumí s mKontem. Kdykoli je možné přesouvat peníze mezi mSpořením a mKontem, okamžitě a bezplatně.

Založení spořicího účtu mSpoření

Pro založení spořicího účtu si klient potřebuje otevřít i běžný účet u mBank, mKonto. Založení spořicího účtu mSpoření je možné několika způsoby:

 • Přes mobilní aplikaci mBank
 • Prostřednictvím online formuláře
 • Osobně na pobočce mBank
 • S pomocí kurýra (žádost se vyplní online, kurýr přiveze smlouvu)
 • Zavoláním na mLinku 222 111 999

Dalším oblíbeným produktem mBank je mBank půjčka s maximální částkou 1.000.000 Kč. Nabízí garanci úroku mezi 4,9 % a 9,9 % p.a. Pokud si klient pojistí neschopnost splácet, sníží se úrok o 2 %.

Historie banky mBank

Historie mBank začala v České republice v listopadu roku 2007. Jako první banka přinesla zákazníkům zcela nový samoobslužný model, při kterém si zákazník spravuje své každodenní bankovní operace sám. Zákazníci obsluhují svůj účet přes internetové a telefonické bankovnictví. Pobočky slouží hlavně jako poradenská centra nebo místa pro sjednání hypotéky.

Kontakt mBank

Nejrychlejší způsob, jak se spojit s bankou telefonicky je prostřednictvím mobilní aplikace mBank. Další kontakt mBank je přes chat (v mobilní aplikaci nebo v internetovém bankovnictví). mLinka má telefonní číslo (+420) 222 111 999, e-mailová adresa banky je kontakt@mbank.cz. Klienti mohou využít také kontakt mBank přes messenger. Sídlo společnosti je na adrese mBank S.A., organizační složka, Pernerova 691/42, 186 00 Praha 8.