GrandOptical - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Superpotraviny

GrandOptical

Společnost GrandOptical kariéru zaměřila na poskytování odborných služeb z oblasti optiky. Zákazníkům nabízejí široký sortiment dioptrických a slunečních brýlí nebo lze využít i služby, jako je měření zraku nebo odborné poradenství, které se týká kontaktních čoček, jež zprostředkovávají specializovaní kontaktologové. GrandOptical disponuje moderními měřícími přístroji a technologií, díky které mohou klientovi poskytnout kvalitní a profesionální služby.

Hodnocení GrandOptical

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
4.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti GrandOptical na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Já jsem tady spokojená. Čisté a teplé prostředí, kolegové taky v pohodě a myslím, že ani ohodnocení není tak špatné. Když potřebuju tak mi vyhoví se směnou.

Negativa firmy:

Někdy je víc práce najednou

před 8 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti GrandOptical na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Mám to kousek z domu, proto bych v dohledné době práci nerada měnila. Jinak všude se najde něco co někomu vadí. Občas je méně empatické vedení, ale co se týče lidí na prodejně tak Ok. Finance ale chodí v čas.

Negativa firmy:

před 11 měsíci
5.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti GrandOptical na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Práce zde byla v dobrém kolektivu, ale po pár letech mě začala unavovat pracovní doba, proto jsem práci změnila.

Negativa firmy:

před 1 rokem
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti GrandOptical na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Asi bych se sem už nevrátila, ale jsem ráda, že jsem si touto zkušeností prošla. Za dobu co tu nepracuji jsem měla už několik pozic a ráda zpětně vzpomínám na kolegy a občas i prémie co nám chodili.

Negativa firmy:

nic co bych chtěla zmiňovat.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (37)

Historie

GrandOptical je součástí mezinárodní sítě GrandVision, který vznikl v roce 1891 ve Finsku jako prodejce optiky. Velký rozvoj zažila firma GrandVision v 90. letech minulého století, kdy ji odkoupila mezinárodní investiční společnost, jež chtěla vytvořit z GrandVision lídra v oblasti optického maloobchodu. Dnes už GrandVision působí ve 40 zemích světa, v nichž provozuje přes 7 tisíc poboček.

V České republice společnost funguje pod názvem GrandOptical a svou práci GrandOptical nabízí ve více než 58 prosperujících prodejnách.

Kariéra GrandOptical

Volná místa GrandOptical nabízí v mnoha prodejnách, které se nacházejí v různých městech po celé České republice. Budovat kariéru GrandOptical umožňuje zájemcům o práci z oboru, jako je optometrista nebo prodejce a těšit se můžete na přátelský kolektiv s podporou dalšího vzdělání. Pro své zaměstnance má GrandOptical připravené i lákavé benefity a slevy na firemní produkty. Pokud chcete získat práci v GrandOptical, je důležité být pečlivý, zodpovědný, mít příjemné vystupování, chuť učit se novým věcem a být komunikativní. Tak neváhejte a podívejte se na volná místa v GrandOptical a získejte zaměstnání v zázemí mezinárodní společnosti.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Mendíků 1396/9, 140 00 Praha 4 - Michle

Velikost firmy:

250 - 500 zaměstnanců

IČ:

25127993

Založení / Zapsání do OR*:

15. 5. 1997

Právní forma:

s.r.o.