GrandOptical

Údaje

Sídlo firmy:

Mendíků 1396/9, 140 00 Praha 4 - Michle

Velikost firmy:

250 - 500 zaměstnanců

IČ:

25127993

Založení / Zapsání do OR*:

15. 5. 1997

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Společnost GrandOptical kariéru zaměřila na poskytování odborných služeb z oblasti optiky. Zákazníkům nabízejí široký sortiment dioptrických a slunečních brýlí nebo lze využít i služby, jako je měření zraku nebo odborné poradenství, které se týká kontaktních čoček, jež zprostředkovávají specializovaní kontaktologové. GrandOptical disponuje moderními měřícími přístroji a technologií, díky které mohou klientovi poskytnout kvalitní a profesionální služby.

Historie

GrandOptical je součástí mezinárodní sítě GrandVision, který vznikl v roce 1891 ve Finsku jako prodejce optiky. Velký rozvoj zažila firma GrandVision v 90. letech minulého století, kdy ji odkoupila mezinárodní investiční společnost, jež chtěla vytvořit z GrandVision lídra v oblasti optického maloobchodu. Dnes už GrandVision působí ve 40 zemích světa, v nichž provozuje přes 7 tisíc poboček.

V České republice společnost funguje pod názvem GrandOptical a svou práci GrandOptical nabízí ve více než 58 prosperujících prodejnách.

Kariéra GrandOptical

Volná místa GrandOptical nabízí v mnoha prodejnách, které se nacházejí v různých městech po celé České republice. Budovat kariéru GrandOptical umožňuje zájemcům o práci z oboru, jako je optometrista nebo prodejce a těšit se můžete na přátelský kolektiv s podporou dalšího vzdělání. Pro své zaměstnance má GrandOptical připravené i lákavé benefity a slevy na firemní produkty. Pokud chcete získat práci v GrandOptical, je důležité být pečlivý, zodpovědný, mít příjemné vystupování, chuť učit se novým věcem a být komunikativní. Tak neváhejte a podívejte se na volná místa v GrandOptical a získejte zaměstnání v zázemí mezinárodní společnosti.

Je tohle Vaše firma?

Vytvořte si skvělý profil zaměstnavatele, zíkejte kvalitní zaměstnance a lepší hodnocení firmy.

Spravovat profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 15 dny
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti GrandOptical na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Začala jsem pracovat v této optice díky doporučení známé. Teď už kolegyně. Momentálně zastávám místo vedoucí pobočky, na kterém jsem velmi spokojená.

Negativa firmy:

před 3 měsíci
4.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti GrandOptical na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Pracuji tady 2 rokem jako optik. Vystřídala jsem více poboček abych věděla jak to v které funguje. Mám kolem sebe mladý kolektiv za což jsem ráda, a hlavně se věnuji práci která mě baví, to by měl mít každý člověk.

Negativa firmy:

před 3 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti GrandOptical na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Jako optometristka pracuji v této společnosti už 3 rokem. Pracuji s příjemnými lidmi v čistém prostředí. Máme moderní zařízení které lidem změří kvalitně jejich zrak.

Negativa firmy:

před 4 měsíci
5.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti GrandOptical na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Stabilní firma většinou se zavedenými postupy a ty, které zavedené nejsou či se vlivem zahraničí mění, se rychle nastaví a fungují. Fajn lidé na centrále i na prodejnách, jedna velká parta, což se projeví vždy na poradách či firemních akcích.

Negativa firmy:

Nenapadá mě

Zobrazit všechna hodnocení (14)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Velkoobchod Prodej zboží Oční optika