GrandOptical - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Velké slevy na AliExpressu

GrandOptical

Společnost GrandOptical kariéru zaměřila na poskytování odborných služeb z oblasti optiky. Zákazníkům nabízejí široký sortiment dioptrických a slunečních brýlí nebo lze využít i služby, jako je měření zraku nebo odborné poradenství, které se týká kontaktních čoček, jež zprostředkovávají specializovaní kontaktologové. GrandOptical disponuje moderními měřícími přístroji a technologií, díky které mohou klientovi poskytnout kvalitní a profesionální služby.

Hodnocení GrandOptical

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti GrandOptical na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Občas se nějaký mráček najde, ale jinak ve směs jsem spokojená. Finance podle mě odpovídají pozici a mojí kolegové jsou fajn.

Negativa firmy:

nic mě nenapádá.

před 2 měsíci
4.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti GrandOptical na zkrácený úvazek.
Pozitiva firmy:

Pracuji tu krátce. Zaměstnanecké benefity jsou super. Kolektiv mě vzal hned mezi sebe a nebyl problém mě zaučit v jistých věcech. Jsem tu ráda a doufám, že to takhle bude i dál pokračovat.

Negativa firmy:

před 4 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti GrandOptical na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

V této firmě pracuji zatím krátce. Vyhovuje mi pracovní systém bonusů, jelikož záleží jen na mě, jak budu v prodeji šikovný a to je pro zaměstnance dobrá motivace. Máme přátelský kolektiv a moji kolegové mě učí a zdokonalují v nových věcech. S pracovní dobou a výplatou jsem spokojený.

Negativa firmy:

před 6 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti GrandOptical na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Plus je flexibilita pracovní doby. Jako zaměstnanec si můžete ovlivnit výší měsíčních bonusů sami vlastní snaživostí. Máte 50% slevu na prodávaný sortiment. A motivace ze strany vedení je příjemné zpestření.

Negativa firmy:

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (25)

Historie

GrandOptical je součástí mezinárodní sítě GrandVision, který vznikl v roce 1891 ve Finsku jako prodejce optiky. Velký rozvoj zažila firma GrandVision v 90. letech minulého století, kdy ji odkoupila mezinárodní investiční společnost, jež chtěla vytvořit z GrandVision lídra v oblasti optického maloobchodu. Dnes už GrandVision působí ve 40 zemích světa, v nichž provozuje přes 7 tisíc poboček.

V České republice společnost funguje pod názvem GrandOptical a svou práci GrandOptical nabízí ve více než 58 prosperujících prodejnách.

Kariéra GrandOptical

Volná místa GrandOptical nabízí v mnoha prodejnách, které se nacházejí v různých městech po celé České republice. Budovat kariéru GrandOptical umožňuje zájemcům o práci z oboru, jako je optometrista nebo prodejce a těšit se můžete na přátelský kolektiv s podporou dalšího vzdělání. Pro své zaměstnance má GrandOptical připravené i lákavé benefity a slevy na firemní produkty. Pokud chcete získat práci v GrandOptical, je důležité být pečlivý, zodpovědný, mít příjemné vystupování, chuť učit se novým věcem a být komunikativní. Tak neváhejte a podívejte se na volná místa v GrandOptical a získejte zaměstnání v zázemí mezinárodní společnosti.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Mendíků 1396/9, 140 00 Praha 4 - Michle

Velikost firmy:

250 - 500 zaměstnanců

IČ:

25127993

Založení / Zapsání do OR*:

15. 5. 1997

Právní forma:

s.r.o.