AXIGON - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

AXIGON

Axigon je společností, která se specializuje na distribuci pohonných hmot. Jde o firemní nákupní alianci sdružující 10 000 firem. Firmy, které mají Axigon tankovací kartu využívají plošné ceny a trvalé slevy, ke kterým jinak mají přístup jenom ty největší firmy v ČR.

Hodnocení AXIGON

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie Axigonu

Axigon začal v Česku fungovat 24. ledna 1996. Jejich původním záměrem bylo poskytovat kromě distribuce pohonných hmot také pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor a zprostředkovávat spotřebitelské úvěry. To jim sice nevyšlo, ale v prvním z těchto oborů se jim daří více než dobře. Díky tomu, že jejich služby využívá více než 10 000 firem, jsou dnes jedním z největších odběratelů pohonných hmot v České republice.

Axigon recenze

Axigon karta vám může ušetřit peníze. Živnostník může podle informací, které Axigon poskytuje průměrně ročně uspořit 12 000 Kč s tím, že karta ho bude stát jen 125 Kč měsíčně. A u menších firem ušetřené peníze dosahují dokonce 55 000 Kč ročně, což zní lákavě vzhledem k tomu, že karta je přijde jen na 399 Kč měsíčně.

Kariéra v Axigonu

Axigon je malou firmou, která nečítá více než 50 zaměstnanců. Nabídka práce zde tedy nepřichází příliš často. V minulosti Axigon nejčastěji sháněl posily na pozice obchodních referentů a poradců pro firemní klientelu. Minimální vzdělání pro tyto pozice je středoškolské a šanci mají i čerství absolventi. Pokud je to obor, o který se zajímáte, podívejte se na webové stránky Axigonu.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Výtvarná 1023/4, 161 00 Praha - Ruzyně

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

64949320

Založení / Zapsání do OR*:

24. 1. 1996

Právní forma:

a.s.