PTÁČEK - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Nábytek za nejlepší ceny!

PTÁČEK-velkoobchod

PTÁČEK je jedna z největších velkoobchodních firem, která působí na českém, ale i slovenském trhu. Svou kariéru PTÁČEK zaměřil především na oblast topení, plynu, vody, inženýrských sítí a koupelen a na služby, které jsou s tím spojené. Součástí společnosti PTÁČEK je také tzv. Ptáček Akademie, jež nabízí odborné vzdělání, díky němuž může projektant, topenář nebo instalatér kvalitně doporučit nejlepší a nejvhodnější zboží koncovému klientovi. Pro své zákazníky firma PTÁČEK vytvořila také vlastní eShop, který umožňuje komfortní výběr produktu z pohodlí domova.

Hodnocení PTÁČEK-velkoobchod

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti PTÁČEK-velkoobchod na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Ranní směna, kolektiv

Negativa firmy:

Ve skladu zima v zimě se netopí!!! Šetří kde se dá. Srážky ze mzdy za inventury i když za to nemůžete. Strhnou vám peníze i za montérky! Malé platy. Nepořádek ve skladu.

před 2 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Obchod - Jihomoravský kraj
Pracoval(a) jsem ve společnosti PTÁČEK-velkoobchod na plný úvazek 3-4 roky, do roku 2019.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Různorodá práce, super šéf a kolegové, na plat si nemůžu stěžovat, prémie, za práci na víc mimořádné odměny, zkrátka šéf nás dokázal namotivovat a dařilo se mu to. Jo, je to velká firma, hodně poboček a taky hodně různých šéfů a různých přístupů. Já jsem byl po všech stránkách spokojenej a kdybych se nestěhoval do zahraničí, tak bych zůstal. Co jsem taky oceňoval, tak byl přístup vedení, bylo vidět, že chtějí firmu posouvat, že mají zájem věci řešit a to bylo pro mě důležitý i když ne vždy se dařilo. Člověk mohl se dostat i na jinou nebo vyšší pozici, když měl ambice a uměl - dost lidí se tak posouvalo.

Negativa firmy:

Nic zásadního mě nenapadá. Vždycky je někdy něco, co člověku nesedí, ale u mě to nebylo nic velkýho.

před 4 měsíci
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Prodejce na koupelnovém studiu - Praha
Pracuji ve společnosti PTÁČEK-velkoobchod na plný úvazek 5-7 let.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Jsem na koupelnovém studiu, takže nemohu hodnotit mzdy na skladech, účtárně atd. Za mě se zde vydělat slušná mzda určitě dá, je to ale o zakázkách, o vlastní šikovnosti a výsledcích. Znám spoustu lidí, co si v práci hrají půl dne s mobilem a pak nadávají, že mají malou mzdu. Ano základ je nízký, ale zjišťoval jsem si, že je to na obchodních pozicích i v jiných oborech obdobné. Rozhodující částí mzdy je prémie za prodej. Ti co si zde stěžují, že Ptáček málo platí už ale nepřiznají, že toho moc nepředvedou :) a o tom to je. Nic není zadarmo a člověk se kolikrát může opravdu přetrhnout, ale vydělat se dá a jsou to kupecké počty. Přijdou mi fajn i benefity, které se postupně rozšiřují, myslím že se to s dobou před x lety nedá vůbec srovnat. Stejně tak je zde velká možnost postupu, vidím to okolo sebe jak se věcí mění. Prostě kdo není lempl a chronický stěžovatel, v pohodě zde může fungovat :)

Negativa firmy:

díky velikosti firmy a počtu poboček je zásobování složité. Zjednodušení postupů a systému by také prospělo. Občas arogantní a složití zákazníci, to je ale všude.

Doporučení pro management firmy:

Myslím, že by se mělo investovat více peněz a času do celofiremních aktivit. To moc nefunguje a vánoční večírek to nespasí :) dále nový web a nový informační systém by to chtělo :)

před 4 měsíci
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti PTÁČEK-velkoobchod na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Slušná práce,v naší pobočce velmi dobrý kolektiv,ale dobří lidé odcházejí.Práce je dost,i když bych řekl,že obrat pobočky býval lepší.Ale berou i nové firmy,je to o tom,kde se zrovna staví,kolik a kdo to realizuje.Zásoby zboží jsou plynulé,zřídka se stane,že něco chybí,ale třeba na Dřevojas nebo některé obklady se čeká dlouho,ale za to firma nemůže.Zázemí pobočky je slušné,sice modernizace někdy trvá dlouho,ale je.

Negativa firmy:

Největší problém u této firmy je mzda,já chápu,že toto zaměstnavatele příliš nezajímá,ale je rok 2019.Zde mzda zdaleka nedosahuje na dvě třetiny průměrné mzdy v ČR.Proto v naší pobočce dělá více jak polovina lidí druhou práci,aby se člověk dopracoval ke slušné mzdě.Pár kluků dělá vodo-topo,zedničinu,jeden učí tenis,jeden rozváží večerní balíky,atd,baby jsou na recepcích,v barech,dělají kadeřnice,pečou zákusky ,cukroví na kšeft,dvě uklízí na úřadech.Já každý den skončím ve tři,a jsem v druhé práci do osmi večer.Týdně odpracuji celkem 65hodin,nepočítaje některou sobotu,je to velmi vysilující.K čemu je nám dovolená +pět dnů navíc,svátky,když jsme v tyto dny v druhé práci?Bohužel ceny jsou v obchodech pro všechny stejné,nehledě na výdělek.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (59)

Historie

Historie společnosti PTÁČEK sahá do roku 1992, kdy byla firma založená jako velkoobchod a své služby nabízela v stále se rozšiřující síti poboček nejen v České republice, ale také i na slovenském trhu. Už od počátku řídí PTÁČEK práci ze svého hlavního sídla v Brně. Roku 2003 přišel PTÁČEK s konceptem INSTALATÉRCENTER, jež fungují jako samoobslužné prodejny a nabízejí především drobnější sortiment s rychlejším vyřízením. Pod společnost PTÁČEK také patří specializovaná koupelnová studia, KOUPELNY PTÁČEK, kterých je v současné době na území České republiky a Slovenska přes 50 a poskytují zákazníkům odborné poradenství a návrhy z oblasti sanitární keramiky, dlažeb, baterií či doplňků do koupelen.

Kariéra v PTÁČEK

Společnost PTÁČEK volná místa nabízí jak ve své centrále v Brně, tak i v prodejních sítí, které se nacházejí po celé České republice a na Slovensku. Budovat kariéru umožňují dokonce i čerstvým absolventům, jež chtějí získat odbornou praxi a rozvíjet svůj talent. Firma PTÁČEK hledá nové kolegy z různých oborů, jako je prodejce, skladník, řidič, IT, poradce, dispečer, účetní a mnoho dalších. Zaměstnanci se mohou těšit na příjemné pracovní prostředí, možnost kariérního růstu a lákavé firemní benefity v podobě stravenek, MultiSport karty nebo slev na výrobky. Podívejte na nabídku práce v PTÁČEK, pošlete jim svůj strukturovaný životopis a budujte kariéru v dynamicky se rozvíjející společnosti.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

U Velké ceny 413/4, 623 00 Brno - Kohoutovice

Velikost firmy:

1000 - 1499 zaměstnanců

IČ:

25501143

Založení / Zapsání do OR*:

5. 9. 1997

Právní forma:

s.r.o.