PTÁČEK - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Nábytek za nejlepší ceny!

PTÁČEK-velkoobchod

PTÁČEK je jedna z největších velkoobchodních firem, která působí na českém, ale i slovenském trhu. Svou kariéru PTÁČEK zaměřil především na oblast topení, plynu, vody, inženýrských sítí a koupelen a na služby, které jsou s tím spojené. Součástí společnosti PTÁČEK je také tzv. Ptáček Akademie, jež nabízí odborné vzdělání, díky němuž může projektant, topenář nebo instalatér kvalitně doporučit nejlepší a nejvhodnější zboží koncovému klientovi. Pro své zákazníky firma PTÁČEK vytvořila také vlastní eShop, který umožňuje komfortní výběr produktu z pohodlí domova.

Hodnocení PTÁČEK-velkoobchod

Přidat hodnocení
před 1,5 rokem
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Velkoobchod - Praha
Pracuji ve společnosti PTÁČEK-velkoobchod na plný úvazek méně než 1 rok.
Nedoporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Zazemi, jistota prijmu, benefity

Negativa firmy:

Nizka mzda, srazky za vse

před 2 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti PTÁČEK-velkoobchod na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Ranní směna, kolektiv

Negativa firmy:

Ve skladu zima v zimě se netopí!!! Šetří kde se dá. Srážky ze mzdy za inventury i když za to nemůžete. Strhnou vám peníze i za montérky! Malé platy. Nepořádek ve skladu.

před 2 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Obchod - Jihomoravský kraj
Pracoval(a) jsem ve společnosti PTÁČEK-velkoobchod na plný úvazek 3-4 roky, do roku 2019.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Různorodá práce, super šéf a kolegové, na plat si nemůžu stěžovat, prémie, za práci na víc mimořádné odměny, zkrátka šéf nás dokázal namotivovat a dařilo se mu to. Jo, je to velká firma, hodně poboček a taky hodně různých šéfů a různých přístupů. Já jsem byl po všech stránkách spokojenej a kdybych se nestěhoval do zahraničí, tak bych zůstal. Co jsem taky oceňoval, tak byl přístup vedení, bylo vidět, že chtějí firmu posouvat, že mají zájem věci řešit a to bylo pro mě důležitý i když ne vždy se dařilo. Člověk mohl se dostat i na jinou nebo vyšší pozici, když měl ambice a uměl - dost lidí se tak posouvalo.

Negativa firmy:

Nic zásadního mě nenapadá. Vždycky je někdy něco, co člověku nesedí, ale u mě to nebylo nic velkýho.

před 2 roky
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Prodejce na koupelnovém studiu - Praha
Pracuji ve společnosti PTÁČEK-velkoobchod na plný úvazek 5-7 let.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Jsem na koupelnovém studiu, takže nemohu hodnotit mzdy na skladech, účtárně atd. Za mě se zde vydělat slušná mzda určitě dá, je to ale o zakázkách, o vlastní šikovnosti a výsledcích. Znám spoustu lidí, co si v práci hrají půl dne s mobilem a pak nadávají, že mají malou mzdu. Ano základ je nízký, ale zjišťoval jsem si, že je to na obchodních pozicích i v jiných oborech obdobné. Rozhodující částí mzdy je prémie za prodej. Ti co si zde stěžují, že Ptáček málo platí už ale nepřiznají, že toho moc nepředvedou :) a o tom to je. Nic není zadarmo a člověk se kolikrát může opravdu přetrhnout, ale vydělat se dá a jsou to kupecké počty. Přijdou mi fajn i benefity, které se postupně rozšiřují, myslím že se to s dobou před x lety nedá vůbec srovnat. Stejně tak je zde velká možnost postupu, vidím to okolo sebe jak se věcí mění. Prostě kdo není lempl a chronický stěžovatel, v pohodě zde může fungovat :)

Negativa firmy:

díky velikosti firmy a počtu poboček je zásobování složité. Zjednodušení postupů a systému by také prospělo. Občas arogantní a složití zákazníci, to je ale všude.

Doporučení pro management firmy:

Myslím, že by se mělo investovat více peněz a času do celofiremních aktivit. To moc nefunguje a vánoční večírek to nespasí :) dále nový web a nový informační systém by to chtělo :)

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (60)

Historie

Historie společnosti PTÁČEK sahá do roku 1992, kdy byla firma založená jako velkoobchod a své služby nabízela v stále se rozšiřující síti poboček nejen v České republice, ale také i na slovenském trhu. Už od počátku řídí PTÁČEK práci ze svého hlavního sídla v Brně. Roku 2003 přišel PTÁČEK s konceptem INSTALATÉRCENTER, jež fungují jako samoobslužné prodejny a nabízejí především drobnější sortiment s rychlejším vyřízením. Pod společnost PTÁČEK také patří specializovaná koupelnová studia, KOUPELNY PTÁČEK, kterých je v současné době na území České republiky a Slovenska přes 50 a poskytují zákazníkům odborné poradenství a návrhy z oblasti sanitární keramiky, dlažeb, baterií či doplňků do koupelen.

Kariéra v PTÁČEK

Společnost PTÁČEK volná místa nabízí jak ve své centrále v Brně, tak i v prodejních sítí, které se nacházejí po celé České republice a na Slovensku. Budovat kariéru umožňují dokonce i čerstvým absolventům, jež chtějí získat odbornou praxi a rozvíjet svůj talent. Firma PTÁČEK hledá nové kolegy z různých oborů, jako je prodejce, skladník, řidič, IT, poradce, dispečer, účetní a mnoho dalších. Zaměstnanci se mohou těšit na příjemné pracovní prostředí, možnost kariérního růstu a lákavé firemní benefity v podobě stravenek, MultiSport karty nebo slev na výrobky. Podívejte na nabídku práce v PTÁČEK, pošlete jim svůj strukturovaný životopis a budujte kariéru v dynamicky se rozvíjející společnosti.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

U Velké ceny 413/4, 623 00 Brno - Kohoutovice

Velikost firmy:

1000 - 1499 zaměstnanců

IČ:

25501143

Založení / Zapsání do OR*:

5. 9. 1997

Právní forma:

s.r.o.