FAST ČR - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Dopřejte si televizní požitek

FAST ČR

Společnost Fast ČR se stala jedním z největších velkoobchodních prodejců u nás i na Slovensku. A to díky rychle rostoucímu rozvoji, aktivní politice firmy a také neustále práci na hledání obchodních příležitostí na trhu.

Hodnocení FAST ČR

Přidat hodnocení
před 1 rokem
1.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti FAST ČR na zkrácený úvazek.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Dlouhé směny, jednání nadřízeného katastrofa. Chaos a zmatek. Zboží moc.

před 5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti FAST ČR na plný úvazek, do roku 2014.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Žádné

Negativa firmy:

Pracovní doba,systém ohodnocení, vrchní vedení.

před 5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Prodejce
Pracoval(a) jsem ve společnosti FAST ČR na plný úvazek méně než 1 rok, do roku 2018.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

V této firmě se praktikuje "kamaráčov". Když lezete do zadku někomu z vedení, tak jste ok, a když ne tak...Plat bída, na to kolik hodin jsem odpracoval. Velmi špatný kolektiv. Samí hajz.... a křiváci. Jsem rád, že tam už nepracuji. Odmítli mi prodloužit smlouvu, a později jsem se dozvěděl, že zástupkyně vedoucího na mé místo dosadila svého kamaráda.

před 5 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti FAST ČR na plný úvazek, do roku 2017.
Pozitiva firmy:

Pro mě žádné

Negativa firmy:

Sliby, nefér chování některých nadřízených, povyšování se nad ostatní, naschvály, na kterou prac. pozici nastoupíte, z té se už nedostanete na jinou, s delší prac. dobou, potřeba vyššího výdělku, alesponˇ díky hodinám navíc, kterých by bylo možné na této pozici dosáhnout, jinak pevná prac. doba...neváží si spolehlivých a pracovitých lidí! Škoda....

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (9)

O Fast

Firma Fast ČR je velkoobchodní prodejce elektroniky, elektrotechniky, kancelářského vybavení, hudebních nástrojů nebo také dárkového zboží. Rozmanitost značek je veliká a také proto má společnost dobrou pověst u nemálo odběratelů.

Historie firmy

Minulost tohoto prodejce není tak dávná. Od samého začátku se firma orientovala stále a pořád na velkoobchodní prodej. Již od roku 1992 poskytuje svým odběratelům široké množství služeb. Fast ČR distribuuje značkové produkty firmám, které jsou na trhu jedněmi z nejlepších - Ahold, Globus, Makro, Tesco, Datart, České dráhy, Alza.cz a mnoho dalších.

Zákazníci Fast ČR mají stále vyšší a vyšší potřeby, proto se své služby snaží společnost navyšovat. Pro některé zákazníky společnost zajišťuje individuální dovoz z různých koutů světa - Japonsko, Indonésie, Čína apod. Za další zvýšenou hodnotu firmy považují pomoc klientům při přípravě soutěžních nebo propagačních akcí.

Nyní společnost disponuje 71.000 metry čtverečními skladovými prostory. Nacházejí se v ČR, na Slovensku, v Maďarsku a Polsku. Firemní kvality dokazuje certifikát ISO 9001:2009 patřící těm firmám, které se řídí vysokými evropskými standardy.

Fast ČR kariéra

Společnost Fast ČR je jedna z nejvýznamnějších firem v České republice a právem zaujímá pozici oblíbeného zaměstnavatele. Jaké vám firma může nabídnout pozice? Je to třeba asistent/ka velkoobchodu, brand manager či obchodní zástupce. Fast ČR také nabízí příjemné mezinárodní pracovní prostředí, kompletní práci na produktové řadě, motivační finanční ohodnocení nebo také možnost kariérního růstu. Vyberte si z volných pracovních míst a třeba tím dosáhnete své vysněné kariéry.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Černokostelecká 2111/131, 100 00 Praha 10 - Strašnice

Velikost firmy:

1000 - 1499 zaměstnanců

IČ:

26726548

Založení / Zapsání do OR*:

22. 10. 2002

Právní forma:

a.s.