Berner - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz

Berner

Berner je úspěšná obchodní společnost s mezinárodní působností, která prodává spotřební materiál, nářadí a zároveň nabízí profesionální služby ve stavebnictví, autoopravárenství a průmyslu. Svým zákazníkům může společnost nabídnout doručení zboží, které je téměř vždy na skladě, nejdéle do 48 hodin. Práci v Berner má v České republice přes 200 zaměstnanců. Kariéru však můžete začít i Vy! Společnost nabízí volná místa v různých oborech.

Hodnocení Berner

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie společnosti

V roce 1957 zakládá mladý Albert Berner v Německu vlastní společnost se spojovacím materiálem. Již o čtyři roky později společnost překročila první miliardový obrat a v roce 1969 začíná expandovat do Rakouska, Francie, Švýcarska a dalších evropských zemí. V 80. letech vstupuje Berner i do Asie, stává se z něj Berner Holding a práci zde má již přes 1 000 zaměstnanců.

V roce 1995 společnost Berner vstupuje poprvé i na trh v České republice, expanduje dál po celé Evropě. S novým tisíciletím přebírá chemickou skupinu Wigo-Caramba, která se zabývá především výrobou speciálních čistících a ošetřujících produktů. V roce 2011 má práci v Berner již neuvěřitelných 9 000 zaměstnanců, mění se na evropskou akciovou společnost a přichází se stále dalšími inovacemi.

Kariéra v Berner

Hledáte práci ve společnosti, která má významné postavení na trhu a neustále se rozvíjí? Jste komunikativní a ochotní? Zkuste se podívat na volná místa v Berner. Společnost inzeruje pracovní nabídky v oblasti obchodu, administrativy nebo mechaniky a jiné manuální pracovníky. Pro práci ve společnosti Berner je klíčový multikanálový prodej.

Firma hledá zaměstnance, kteří budou do své práce zapálení a budou ji dělat s radostí. Dokáží je za to řádně odměnit zaměstnaneckými výhodami a benefity, podporují zaměstnance v dalším vzdělávání a dbají na jejich neustálou spokojenost. Nabízejí slevy na firemní produkty, Multisport, 5 týdnů dovolené nebo stravenky. Začněte svou kariéru v Berner!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Jinonická 804/80, 158 00 Praha

IČ:

62582771

Založení / Zapsání do OR*:

26. 1. 1995

Právní forma:

s.r.o.