HOYA | kariéra práce a volná místa v optice | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

HOYA Lens CZ

Společnost HOYA je celosvětovým výrobcem brýlových čoček a optických produktů fungující od roku 1941.

Hodnocení HOYA Lens CZ

Přidat hodnocení

Jejich posláním je vytvářet inovativní produkty, které přinášejí přidanou hodnotu společnosti tím, že zlepšují kvalitu života lidí. Aby toto poslání naplnili, naslouchají stále svým zákazníkům a klientům a strategicky investují do nových výrobků a technologií.

Globálně společnost Hoya Lens provozuje 3 hlavní světové RX laboratoře, šest světových velkovýrobních závodů, 40 lokálních předpisových laboratoří a 85 lokálních servisních center.

HOYA dnes zaměstnává ve více než 150 kancelářích a dceřiných společností po celém světě přes 34.000 lidí. Tato globální přítomnost umožňuje společnosti měnit technologické náhledy a inovativní nápady v rámci celé organizace a vycházet tak vstříc požadavkům neustále rostoucího počtu uživatelů brýlových čoček HOYA. Potřeba společnosti mít kvalitní brýlové čočky stále posouvá firmu HOYA, která dokáže svým zaměstnancům po celém světě nabídnout zajímavou práci a možnost kariérního růstu. Firma HOYA je nyní známá také výrobou brýlí proti modrému světlu, které vyřazují téměř všechny monitory a displaye.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Antonína Dvořáka 298, 511 01 Turnov

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

27500721

Založení / Zapsání do OR*:

25. 8. 2006

Právní forma:

a.s.