Údaje

Sídlo firmy:

Kabelíkova 2682/1, 750 02 Přerov

Velikost firmy:

1000 - 5000 zaměstnanců

IČ:

47677023

Založení / Zapsání do OR*:

20. 5. 1994

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Společnost Meopta kariéru založila na výrobě optiky nejvyšší kvality pro průmyslové, vojenské a spotřební trhy a v současné době je dodavatelem pro největší světové optické firmy. Meopta má své sídlo v Přerově, ale také provozuje svou pobočku ve Spojených státech amerických, v New Yorku. Volné místo v Meopta našlo už přes 2.500 vysoce kvalifikovaných a vyškolených zaměstnanců, kteří pomáhají vyvíjet a vyrábět nejvýkonnější produkty na světě. V roce 1958 dokonce Meopta zářila na výstavě Expo v Bruselu se svými fotoaparáty a získala tím nejvyšší ocenění, zlatou medaili Grand Prix.

Historie

Společnost byla založena v roce 1933 jako Optikotechna Dr. Aloisem Mazurkem, jež se zajímal o optiku. Dr. Mazurek dokonce vyvinuj první československý zvětšovací objektiv, proto se firma Optikotechna zaměřila především na výrobu zvětšovacích přístrojů. Po válce Optikotechna změnila název na podnik Meopta (ME – Mechanická, OPTA – Optická výroba) a stala se během let předním světovým výrobcem zvětšovacích přístrojů na světě. V roce 1953 se práce Meopta zaměřila také na Ústav výzkumu optiky a jemné mechaniky v Přerově, který je v současné době moderním centrem světové úrovně.

Kariéra v Meopta

Společnost Meopta volná místa nabízí uchazečům z široké škály profesí a snaží se je dále podporovat v rozvoji kariéry či potenciálu. Pro své zaměstnance si Meopta připravila lákavé benefity a mohou využít také možnost podpory jazykového vzdělání, široké portfolio interních kurzů nebo různé vzdělávací programy. Kariéru v Meopta nabízejí budovat také studentům a absolventům, kterým umožňují získat odborné znalosti a praktické zkušenosti v průběhu studia. Podívejte se na nabídku volných míst u Meopta a získejte svou vysněnou práci v moderním a přátelském pracovním prostředí.

Je tohle Vaše firma?

Vytvořte si skvělý profil zaměstnavatele, zíkejte kvalitní zaměstnance a lepší hodnocení firmy.

Spravovat profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
Zobrazit všechna hodnocení (4)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Oční optika Výroba Věda a výzkum