Gate - Hoffmann Czech republic | kariéra a volná místa | VímVíc.cz
Netradiční šperky

Gate - Hoffmann Czech republic

Gate

Provozovatelem značky Gate je Hoffmann Czech republic, spol s.r.o. Gate se zabývá módními trendy a prodejem módního oblečení a doplňků. Najdete zde dámskou i pánskou módu a nově také bytové doplňky. Gate se svým sortimentem a cenou produktů pohybuje na úrovni módních řetězců, jako H&M, NEW YORKER, C&A a další.

Hodnocení Gate - Hoffmann Czech republic

Přidat hodnocení
před 1,5 rokem
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Gate - Hoffmann Czech republic na plný úvazek, do roku 2021.
Pozitiva firmy:

-sleva na oblečení

Negativa firmy:

- za 12 hodinové směny malý plat -děláte neplacenou práci navíc -> Zasilkovna, za tuto práci jsme měli dostat peníze v podobě flexibilní karty, bohužel ani po roku jsme se nedočkali. - vedení myslí jen na sebe, absolutně žádná pochváleni nebo pochopení pro zaměstnance - nesmyslné rozpoložení práce např. posílání jednoho kusů na jiné prodejny, stejný kus se vám vrátí zase z jiné prodejny, balení zboží na eshop, které jste sotva vyložili na prodejnu - na celou prodejnu jste jen dvě, někdy dokonce jedna když náhodou kolegyně onemocní, takže se nezastavíte - žádné benefity pro zaměstnance

před 2,5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Gate - Hoffmann Czech republic na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Dobrý kolektiv zaměstnanců (spíše zázrak)

Negativa firmy:

Nesmyslné vyplňování formulářů, za 12 hodin práce malý plat, firma v mínusu několika milionů, co není schopná ani zaplatit zaměstnance (natož je ocenit), stravenky, které jsme měli dostat, nikdo z nás neviděl ještě ani z dálky. Sama firma neví, co chce, hrozné manažerky, nekonečné předělávání prezentací, nejhorší účetní, co může být. Chyba nadřízených se hází na vedoucí, která neudělala nic špatně. Není možnost si prohodit směny.

Doporučení pro management firmy:

Najmout nové zaměstnance na vyšších pozicích

před 2,5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Gate - Hoffmann Czech republic na pracovní smlouvu, do roku 2021.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Dostala jsem pozici, po telefonu jsem dostala směny, následovně jsem přišla na pohovor, kde mi bylo sděleno, že slíbené směny jsou již zamluvené, jelikož vedoucí přijala někoho jiného a kvůli tomu tento měsíc nemůže přijmout i mě. Prý, že se mi ozve po dovolené, dostala jsem smlouvu a odešla domů. Samozřejmě, že se mi již nikdo neozval.

Negativa firmy:

Nefér a absolutně neprofesionální jednání

před 3 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Gate - Hoffmann Czech republic na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Nesmyslné plnění formulářů během směny kdy děláte uklízečku, prodavačku, ostrahu, řešíte telefonáty a emaily do toho neustálé balení a vybalovaní jak starého tak nového tovaru, tvoření prezentaci, staraní se o tyč u kabinek, převlíkání figurin, nabízení registrací, hlídat krádeže, čipovat nové zboží a kdy zbývá čas na to se věnovat tomu cennému jako jsou zákazníci? nemluvě o tom když na směně jsme 2 a jedna většinu času musí trávit ve skladu přijímáním nového zboží jeden člověk se pak na prodejně může přetrhat aby něco jiného než kasu stihl všechno přervané hlavní kvantita nad kvalitou podle toho pak prodejny vypadají a není to chyba prodavaček i když se člověk snaží co může nepořádek bude stále 2-3 lidi na tolik práce je málo do toho neustálá buzerace ať uděláte co uděláte vždy se něco najde co jde vytknout nadřízený se nedokáží shodnout od každého jiný pokyny ve všem chaos aby se prase vyznalo kamerový systém spíš na hlídání zaměstnanců než krádeží a plat za 12cti hodinové směny s tím že začínáte např. 8 ráno a v 22 jste doma protože připravit prodejnu na otevření a zavření taky nějakou dobu trvá peníze za takový čas a práci opravdový výsměch

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (28)

Gate prodejny ČR + eshop

Prodejny Gate najdete v několika městech po celé ČR. V Praze najdete celkem 5 poboček, v Brně 2 a stejně je tomu i v Ostravě či Plzni.

Nakupovat můžete i online z pohodlí domova na Gate eshopu. Při objednávkách nad 1000 korun doprava zdarma a nenošené zboží můžete pochopitelně vrátit.

Kariéra v Gate

Prodejny Gate nabízejí pracovní možnosti i začátečníkům i brigádníkům na post prodavače/prodavačky. Zájem je také o pomocníky do skladu nebo ochranku k jednotlivým prodejnám.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Jeremenkova 725/90, 140 00 Praha - Podolí

Velikost firmy:

250 - 500 zaměstnanců

IČ:

26725789

Založení / Zapsání do OR*:

9. 10. 2002

Právní forma:

s.r.o.