Gate - Hoffmann Czech republic | kariéra a volná místa | VímVíc.cz
Nejlepší prostěradla!

Gate - Hoffmann Czech republic

Gate

Provozovatelem značky Gate je Hoffmann Czech republic, spol s.r.o. Gate se zabývá módními trendy a prodejem módního oblečení a doplňků. Najdete zde dámskou i pánskou módu a nově také bytové doplňky. Gate se svým sortimentem a cenou produktů pohybuje na úrovni módních řetězců, jako H&M, NEW YORKER, C&A a další.

Hodnocení Gate - Hoffmann Czech republic

Přidat hodnocení
před 9 měsíci
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Gate - Hoffmann Czech republic na pracovní smlouvu, do roku 2019.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Kolektiv , jak kdo.

Negativa firmy:

Špatný systém, malé platové ohodnocení. Ani nás skoro za kvalitní práci nepochválí. Jen samé napomínání a nespokojenost. Nehorázné chování od vedení. Oni si asi myslí, že jsme rychlé torpéda.

před 10 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Gate - Hoffmann Czech republic na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

kolektiv

Negativa firmy:

12h na nohách, plnění nesmyslné požadavky se opakují stále dokola - focení jednoho a toho samého zboží, vyplňování tabulek, balení a vybalování stejného zboží, které putuje mezi prodejnami a nebo se několik sezón balí a vybaluje z SK skladu. Vedení nemá zájem o své zaměstnance, slabé platové ohodnocení... Odměny formou výběru zboží z prodejny. Firemní oblečení si musíme s malou slevou kupovat. Nehledí se tady na kvalitu zboží, ale na jeho kvantitu.

před 1 rokem
2.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Gate - Hoffmann Czech republic na zkrácený úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Na dané prodejně skvělý kolektiv (až na určité výjimky) včetně vedoucí, během směny jste se s nimi i zasmáli pak se do práce chodilo líp ale to je z pozitiv asi tak všechno.

Negativa firmy:

Finance. Ze začátku začínáte na úplně minimální hodinové sazbě a po roce práce dostanete přidáno o 5 Kč... V dnešní době a hlavně ve větším městě to je výsměch za 12 hodinové směny, kdy jste 11 hodin na nohou (2x 30 min pauza). Když začnete v Gate pracovat neexistuje nic jako zaškolení, prostě Vás hodí do vody a pokud se sami nezajímáte může se taky stát, že 12 hodinovou směnu prostojíte u vchodu a budete chodit mezi regály sem tam, protože když Vás nic nenaučí tak nic neumíte a nemůžete nic dělat. To je pak sakra dlouhých 12 hodin. S tím souvisí i to u koho jste zrovna na směně, protože práce sice je a mohli byste ji udělat ale nikdo Vás k ní nepustí.... Dalším problémem je nedostatek lidí na prodejně. Stávalo se, že jsme na prodejně odpoledne až do zavíračky zůstali ve dvou a to ve složení brigádnice a zaměstnanec na HPP, ale který tam pracoval např. pouze 3 měsíce. Prodejna se musí uklidit, hlídají se zloději, roznáší se oblečení od kabinek, musí se uzavřít pokladna a další a další věci, to se opravdu ve dvou stihnout nedá. Takže brigádou si sice něco přivyděláte, ale bude Vás to stát nervy, energii a hodně času z Vašeho osobního života, aby ten přivýdělek vůbec stál za to.

před 1 rokem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Gate - Hoffmann Czech republic na plný úvazek, do roku 2017.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

kolektiv prodejny

Negativa firmy:

Někteří vedoucí úseků viděli chod prodejny tak jedině z nějakého mezinárodního rychlíku. V této firmě neví jeden úsek co dělá druhý. Absolutní nesoulad. A na konec to všechno odnesou prodavačky na prodejnách. Za takovou práci kolikrát nesmyslnou je jejich ohodnocení směšné,

Doporučení pro management firmy:

Než dají nějaké příkazy, tak se hlavně domluvit mezi sebou.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (24)

Gate prodejny ČR + eshop

Prodejny Gate najdete v několika městech po celé ČR. V Praze najdete celkem 5 poboček, v Brně 2 a stejně je tomu i v Ostravě či Plzni.

Nakupovat můžete i online z pohodlí domova na Gate eshopu. Při objednávkách nad 1000 korun doprava zdarma a nenošené zboží můžete pochopitelně vrátit.

Kariéra v Gate

Prodejny Gate nabízejí pracovní možnosti i začátečníkům i brigádníkům na post prodavače/prodavačky. Zájem je také o pomocníky do skladu nebo ochranku k jednotlivým prodejnám.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Jeremenkova 725/90, 140 00 Praha - Podolí

Velikost firmy:

250 - 500 zaměstnanců

IČ:

26725789

Založení / Zapsání do OR*:

9. 10. 2002

Právní forma:

s.r.o.