Equa bank Spořicí účet | VímVíc.cz

Equa bank Spořicí účet HIT

Spořicí účet od Equa bank, jako jedna ze služeb, která umožňuje zhodnocení peněz do 200 000 Kč úrokem ve výši 0,7 %. Při částce 200 001 Kč a více nabízí zhodnocení úrokem 0,1 %. Aby klient získal výhodný úrok 0,7 % musí splnit tyto podmínky: minimálně 3 platby kartou Equa bank měsíčně nebo splnit podmínku minimálně 50 000 Kč vkladu na spořicím účtu.

Mám zájem o spořící účet
Maximální úrok 0,7 %
Vyžadován běžný účet? Ano
Karta k účtu? Ano
Vedení účtu 0 Kč

Úročení:

 • Od 0 Kč do 200 000 Kč - 0,7 %
 • Od 200 001 Kč - 0,1 %

Další informace:

Za odchozí platby mimo Equa bank si banka účtuje poplatek vy výši 9 Kč, za prioritní platby poplatek 29 Kč. Výhodou spořicího účtu u Equa bank jsou bonusové sazby. K získání bonusových sazeb stačí zaplatit minimálně 3x měsíčně kartou, bez ohledu na výši platby. Nebo mít aktuální investice k poslednímu dni v měsíci v hodnotě alespoň 50 000 Kč.

Podmínky spořícího účtu:

 • K tomu, aby klient dosáhl na maximální bonusovou sazbu, potřebuje zaplatit kartou minimálně 3x za měsíc nebo dosáhnout na aktuální investice v hodnotě alespoň 50 000 Kč.

Úroková sazba Spořicího účtu HIT

Equa bank nabízí spořicí účet s výhodnou úrokovou sazbou a bonusem k tomu. Spořicí účet HIT od Equa bank je zcela zdarma. Klient má své úspory kdykoliv k dispozici a může si je tak kdykoliv vybrat. Pro dosažení na bonusovou sazbu 0,7 % stačí minimálně 3x měsíčně zaplatit platební kartou Equa bank a nebo mít na spořicím účtu minimální zůstatek 50 000 Kč. Spoření s Equa bank umožňuje spořit v Kč i EUR. Spořicí účet Equa bank je provázán s běžným bankovním účtem.

Založení Spořicího účtu HIT

Spořicí účet si může klient u Equa bank založit zdarma a bez poplatků v kombinaci s běžným bankovním účtem. Založit si spoření může klient online z pohodlí domova. Online založení spořicího účtu je intuitivní a snadné. Celkově tvoří online formulář 8 kroků. Klient si vybere kartu ke spořicímu účtu (Standard - zdarma nebo Premium - 3 Kč/den), pojištění, vyplní mobilní telefonní číslo a další. Poté se může klient radovat ze založení spořicího účtu Equa bank.

Pro ty, kteří dosud nejsou klienty, bude smlouva o uzavření spořicího účtu Equa bank doručena kurýrem zdarma. Stačí jednoduše kliknout na tlačítko „Otevřít účet online“. Stávající klienti si mohou spořicí účet dodatečně otevřít v internetovém bankovnictví v části „Přehled - Žádosti/Nabídky“. Internetové bankovnictví Equa bank je velmi intuitivní, zvládne ho ovládat doopravdy každý.

V případě, že klient nechce využít možnosti založení účtu online, i když je stávajícím klientem Equa bank, spořicí účet HIT si může sjednat na kterékoliv pobočce banky. Spořicí účet HIT nemůže klient sjednat na Equa kiosku!

Výhody Spořicího účtu HIT

Spořicí účet Equa bank může mít klient otevřený již do 5 minut. Své úspory bude mít klient ihned k dispozici a může je použít kdykoliv, a to bez poplatku. Spořicí účet mohou klienti spravovat z mobilní aplikace internetového bankovnictví, které získává každý klient k účtu zdarma.

Proč si založit spořicí účet Equa bank? Každý zaměstnaný člověk, který má pravidelné příjmy by měl budovat svou finanční rezervu na případy nenadálých finančních výdajů. Tyto peníze by rozhodně neměly ležet doma tzv. v šuplíku a není také doporučováno, aby měl klient svou finanční rezervu uloženou na běžném bankovním účtu spolu s penězi určenými na pravidelné platby a útratu. Zde se právě nabízí jako ideální řešení spořicí účet Equa bank.

Spoření Equa bank

Equa bank nemá v nabídce pouze spořicí účet HIT, ale má i další, ještě výhodnější možnosti. Dále je v nabídce služeb spořicí účet MAX s úrokem až 0,3 % p.a. od 500 000 Kč a peníze má klient kdykoliv k dispozici. V neposlední řadě mohou klienti Equa bank využít služeb termínovaných vkladů, kde může být úroková sazba až 0,80 % p.a. Nejvíce klient získá, pokud bude spořit maximální možnou dobu, tedy 5 let.

 • Spořicí účet HIT.
 • Spořicí účet MAX.
 • Termínované vklady.

Produkty a služby Equa bank

Equa bank patří mezi klienty mezi nejoblíbenější bankovní instituce v České republice, proto Equa bank neustále rozšiřuje svou nabídku a klientům poskytuje širokou škálu produktů a služeb:

 • běžný účet Equa bank,
 • půjčky Equa bank,
 • hypotéky Equa bank,
 • investice Equa bank,
 • spoření Equa bank,
 • pojištění Equa bank

Minutová půjčka Equa bank

Další produkt Equa bank, který klienti často vyhledávají, je Minutová půjčka Equa bank. Klienti si mohou půjčit od 5 000 Kč do 700 000 Kč s dobou splatnosti 3 až 130 měsíců. U Equa bank je možná také konsolidace půjček Equa bank či refinancování půjček Equa bank.

Equa bank nabízí jednoduché, srozumitelné a transparentní služby osobního i firemního bankovnictví, k nimž patří běžné a spořicí účty s vedením zdarma, víceměnové platební karty, hypotéky, termínované vklady, spotřebitelské půjčky, pojištění a podnikatelské úvěry. Klienti si zde mohou vybrat finanční produkty a služby podle vlastních preferencí.