Equa bank Spořicí účet | VímVíc.cz

Equa bank Spořicí účet HIT

Spořicí účet od Equa bank, jako jedna ze služeb, která umožňuje zhodnocení vašich peněz do 300 000 Kč úrokem ve výši 1,6 %. Při částce 300 001 a více nabízí zhodnocení úrokem 0,2 %.

Mám zájem o spořící účet
Maximální úrok 1,6 %
Vyžadován běžný účet? Ano
Karta k účtu? Ne
Vedení účtu 0 Kč

Úročení:

  • Od 0 Kč do 300 000 Kč - 1,6 %
  • Od 300 001 Kč - 0,2 %

Další informace:

Za odchozí platby mimo Equa bank si banka účtuje poplatek vy výši 9 Kč, za prioritní platby poplatek 29 Kč. Výhodou spořicího účtu u Equa bank jsou bonusové sazby. K získání bonusových sazeb stačí zaplatit minimálně 3x měsíčně kartou, bez ohledu na výši platby. Nebo mít aktuální investice k poslednímu dni v měsíci v hodnotě alespoň 50 000 Kč.

Podmínky spořícího účtu:

  • K tomu, abyste dosáhli na bonusové sazby potřebujete zaplatit kartou minimálně 3x za měsíc nebo dosáhnout na aktuální investice v hodnotě alespoň 50 000 Kč.

Úroková sazba Spořicího účtu HIT

Equa bank nabízí spořicí účet s výhodnou úrokovou sazbou a bonusem k tomu. Spořicí účet HIT od Equa bank je zcela zdarma. Vaše úspory máte kdykoliv k dispozici a můžete si je tak kdykoliv vybrat. Pro dosažení na bonusovou sazbu stačí minimálně 3x zaplatit platební kartou Equa bank. Spoření s Equa bank umožňuje spořit v Kč i EUR.

Založení Spořicího účtu HIT

Spořicí účet si můžete u Equa bank založit zdarma a bez poplatků. Založit si spoření můžete online z pohodlí domova. Online založení spořicího účtu je intuitivní a snadné. Celkově tvoří online formulář 8 kroků. Vyberete si kartu ke spořicímu účtu (Standard - zdarma, Premium - 3 Kč/den), pojištění, vyplníte mobilní telefonní číslo a další.

Pro ty, kteří dosud nejsou klienty bude smlouva o uzavření spořicí účtu Equa bank doručena kurýrem zdarma. Stačí jednoduše kliknout na tlačítko „Otevřít účet online“. Stávající klienti si mohou spořicí účet dodatečně otevřít v internetovém bankovnictví v části „Přehled - Žádosti/Nabídky“.

V případě, že nechcete využít možnosti založení účtu online, i když jste stávajícím klientem Equa bank, spořicí účet HIT si můžete sjednat na kterékoliv pobočce banky. Spořicí účet HIT nemůžete sjednat na Equa kiosku!

Výhody Spořicího účtu HIT

Váš spořicí účet můžete mít otevřený už do 5 minut. Vaše úspory budete mít ihned k dispozici a můžete je použít kdykoliv, a to bez poplatku. Spořicí účet můžete spravovat z aplikace internetového bankovnictví, které získáte k účtu zdarma.

Minutová půjčka Equa bank

Další produkt Equa bank, který klienti často vyhledávají, je Minutová půjčka Equa bank. Klienti si mohou půjčit od 5 000 Kč do 700 000 Kč s dobou splatnosti 3 až 130 měsíců.