Equa bank Spořící účet HIT | VímVíc.cz

Equa bank Raiffeisenbank Spořící účet HIT

Equa bank spořící účet HIT umožňuje zhodnocení peněz do 200.000 Kč úrokem ve výši až 3 %. Při částce nad 200.000 Kč a více nabízí zhodnocení úrokem 0,1 %. Založení nového spořicího účtu HIT není možné. Klienti mohou využít spoření u Raiffeisenbank.

Mám zájem o spořící účet
Maximální úrok 3 %
Vyžadován běžný účet? Ano
Karta k účtu? Ano
Vedení účtu 0 Kč

Úročení:

  • Od 0 Kč do 200.000 Kč – 3 %
  • Od 200.001 Kč – 0,1 %

Další informace:

Výhodou spořicího účtu Equa bank HIT jsou bonusové sazby.

K získání bonusových sazeb stačí splnit dané podmínky.

Založení nového spořicího účtu HIT není možné. Klienti mohou využít spoření u Raiffeisenbank.

Podmínky spořícího účtu:

  • K tomu, aby klient dosáhl na maximální bonusovou sazbu 3 % p.a., potřebuje zaplatit kartou minimálně 3× za měsíc nebo mít aktuální investici k poslednímu dni v měsíci v hodnotě alespoň 50.000 Kč.

Equa bank spořící účet HIT úroková sazba

Equabank.cz nabízí spořící účet s výhodnou úrokovou sazbou a bonusem k tomu. Equa bank spořící účet HIT je zcela zdarma. Klient má své úspory kdykoliv k dispozici a může si je kdykoliv vybrat. Pro dosažení na bonusovou úrokovou sazbu 3 % stačí minimálně 3× měsíčně zaplatit platební kartou Equa bank, anebo mít na spořicím účtu Equa bank k poslednímu dni v měsíci minimální zůstatek 50.000 Kč. Spoření s Equabank.cz umožňuje spořit pouze v českých korunách.

Spořící účet HIT Equa bank je provázán s běžným bankovním účtem zdarma. Equa bank spořící účet HIT je bankovní účet zdarma. Zájemci si mohou přečíst na spořicí účet HIT Equa bank recenze a hodnocení, kterých je na internetu dostatek. Založení nového spořicího účtu HIT není možné. Klienti mohou využít Raiffeisenbank spořící účet.

Equa bank spořící účet HIT – Založení účtu

Pokud si klient není jistý, jaký účet si vybrat, může pomoci srovnání spořicích účtů. Spořící účet HIT Equa si mohli klient založit zdarma a bez poplatků v kombinaci s běžným bankovním účtem. Online založení spořicího účtu Equa bank bylo intuitivní a snadné. Aktuálně není možné založit si nový spořicí účet u Equa bank.

Spořicí účet HIT od Equa bank nelze sjednat na Equa kiosku ani žádnou jinou formou. Pro nejlepší volbu mezi spořicími účty na trhu může pomoci online spořící účty srovnání. Klienti mohou využít nabídku spoření u Raiffeisenbank.

Výhody Spořicího účtu HIT

Equa bank spořící účet HIT měl klient otevřený již do 5 minut. Své úspory měl klient ihned k dispozici a mohl je použít kdykoliv bez poplatku. Spořicí účet HIT mohou klienti spravovat z mobilní aplikace internetového bankovnictví, které získává každý klient zdarma k účtu. Předností oproti termínovanému vkladu je možnost volně nakládat s penězi, aniž by klient přišel o výhodnou úrokovou sazbu.

Každý zaměstnaný člověk, který má pravidelné příjmy, by měl budovat svou finanční rezervu na případy nenadálých finančních výdajů. Tyto peníze by rozhodně neměly ležet doma tzv. v šuplíku a není také doporučováno, aby měl klient svou finanční rezervu uloženou na běžném bankovním účtu spolu s penězi určenými na pravidelné platby a výdaje. Zde se právě nabízí jako ideální řešení spořicí účet Equa bank. Případně je vhodné využít srovnání spořicích účtů na trhu.

Spoření Equa bank

Equa bank nemá v nabídce pouze spořící účet HIT. Má i další druhy spoření. Dokonce Equa bank recenze a hodnocení firem napovídají o dalších možnostech spoření. Dále je v nabídce služeb spořící účet MAX s úrokem až 1 % p.a. při zůstatku nad 500.000 Kč. Kreditní zůstatek do 500.000 Kč je úročen sazbou 0,1 % p.a. I zde platí, že založení nového spořicího účtu MAX již není nabízeno.

V neposlední řadě mohli klienti Equa bank využít služeb spořicího účtu EXTRA, kde byla úroková sazba až 4 % p.a. Vklady do 3 miliónů Kč jsou úročené základní sazbou 0,1 % p. a. + EXTRA úrokem 3,9 % p. a. EXTRA úrok je klientovi připsán, pokud v daném měsíci ze spořicího účtu neprovede žádnou odchozí platbu (včetně například platby mezi spořicím a běžným účtem). Další varianta je spořicí účet EXTRA EUR pro úspory v eurech. Úrok 0,01 % p. a. je pro vklad do 200.000 EUR + EXTRA úrok 0,01 % p. a. Další druhy spoření u Equa bank:

  • Spořící účet HIT
  • Spořící účet MAX
  • Spořicí účet EXTRA
  • Spořicí účet EXTRA EUR

Před sjednáním spoření je vhodné využít spořící účty srovnání. Jedná se o online porovnání produktů spořicích účtů od různých poskytovatelů. Aktuální nabídka služeb spoření je k nalezení na webových stránkách Raiffeisenbank.

Produkty a služby Equa bank (Raiffeisenbank)

S účinností od 1. ledna 2022 došlo ke sloučení Equa bank a. s. a Raiffeisenbank a. s.. Equa bank a. s. jako společnost zanikla a všechna práva i povinnosti ze smluvních vztahů přechází na Raiffeisenbank a. s.. S Equa bank se klienti potkávají i po 1. 1. 2022. Pod značkou Equa bank Raiffeisen poskytuje Raiffeisenbank služby tak, jak je klienti znali v minulosti. Nezměnilo se číslo účtu ani kód banky, zůstalo stejné i Equa bank internetové bankovnictví a mobilní aplikace, stejně jako zůstaly beze změn i Equa bank pobočky a Klientské centrum. Z důvodu sloučení Equa bank a RB není již mnoho produktů banky Equa bank v nabídce. Pro aktuální nabídku produktů je třeba obrátit se na Raiffeisenbank.

Minutová půjčka Equa bank Raiffeisenbank

Další produkt Equabank.cz, který klienti často vyhledávají, je Equa bank půjčka Raiffeisenbank. Klienti si mohou půjčit od 5.000 Kč do 800.000 Kč s dobou splatnosti od 3 měsíců do 10 let. Vyhodnocení online žádosti bývá hotové do 3 minut. Minutová půjčka Equa bank Raiffeisenbank nabízí úrok od 6,7 % p.a. U Equa bank Raiffeisenbank je možná také Equa bank konsolidace. Finanční produkty je možné sjednat na webových stránkách RB.

Equa bank kontakt a historie

Equa bank nabízí jednoduché, srozumitelné a transparentní služby osobního i firemního bankovnictví, k nimž patří běžné a spořicí účty s vedením zdarma, víceměnové platební karty, hypotéky, termínované vklady, spotřebitelské půjčky, pojištění a podnikatelské úvěry. Equa bank má přes 500 000 klientů a po České republice je 52 obchodních míst.

S účinností od 1. ledna 2022 došlo ke sloučení Equa bank a. s. a Raiffeisenbank a. s.. Equa bank a. s. jako společnost zanikla a všechna práva i povinnosti ze smluvních vztahů přešla na Raiffeisenbank a. s.. S Equa bank se budou klienti potkávat i nadále po 1. 1. 2022. Pod značkou Equa bank poskytuje Raiffeisenbank služby tak, jak byli klienti dříve zvyknutí. Nezměnilo se číslo účtu ani kód banky, zůstalo stejné i internetové bankovnictví a mobilní aplikace, stejně jako zůstaly beze změn i pobočky Equa bank a Klientské centrum.

Pro klienty je připravený Equa bank kontakt na telefonním čísle 222 010 222, který je dostupný každý den od 8 do 20 hodin. Pokud volá Equa bank klientům, tak jedině z čísla 222 010 222 nebo 724 010 222. E-mailová adresa je klientske.centrum@equabank.cz. Datová schránka pro Equa bank kontakt je skzfs6u. Sídlo společnosti se nachází na adrese Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4 pod obchodním názvem Raiffeisenbank a.s.