Equa bank Spořící účet HIT | VímVíc.cz

Equa bank Spořící účet HIT

Equa bank spořící účet HIT, jako jedna ze služeb, která umožňuje zhodnocení peněz do 200.000 Kč úrokem ve výši až 3 %. Při částce nad 200.000 Kč a více nabízí zhodnocení úrokem 0,1 %. Aby klient získal bonusový úrok 3 %, musí splnit tyto podmínky: minimálně 3 platby kartou Equa bank měsíčně nebo mít aktuální hodnotu investice k poslednímu dni v měsíci alespoň 50.000 Kč.

Mám zájem o spořící účet
Maximální úrok 3 %
Vyžadován běžný účet? Ano
Karta k účtu? Ano
Vedení účtu 0 Kč

Úročení:

 • Od 0 Kč do 200.000 Kč – 3 %
 • Od 200.001 Kč – 0,1 %

Další informace:

Za odchozí domácí a odchozí okamžité domácí úhrady si banka účtuje poplatek vy výši 9 Kč, za příchozí domácí a příchozí okamžité domácí platby se neúčtuje nic. Výhodou spořicího účtu u Equa bank jsou bonusové sazby. K získání bonusových sazeb stačí zaplatit minimálně 3× měsíčně kartou, bez ohledu na výši platby. Nebo mít aktuální investice k poslednímu dni v měsíci v hodnotě alespoň 50.000 Kč.

Podmínky spořícího účtu:

 • K tomu, aby klient dosáhl na maximální bonusovou sazbu 3 % p.a., potřebuje zaplatit kartou minimálně 3× za měsíc nebo mít aktuální investici k poslednímu dni v měsíci v hodnotě alespoň 50.000 Kč.

Equa bank spořící účet HIT úroková sazba

Equabank.cz nabízí spořící účet s výhodnou úrokovou sazbou a bonusem k tomu. Equa bank spořící účet HIT je zcela zdarma. Klient má své úspory kdykoliv k dispozici a může si je kdykoliv vybrat. Pro dosažení na bonusovou úrokovou sazbu 3 % stačí minimálně 3× měsíčně zaplatit platební kartou Equa bank, anebo mít na spořicím účtu k poslednímu dni v měsíci minimální zůstatek 50.000 Kč. Spoření s Equabank.cz umožňuje spořit pouze v českých korunách.

Spořící účet HIT Equa bank je provázán s běžným bankovním účtem. Equa bank spořící účet HIT je bankovní účet zdarma Zájemci si mohou přečíst Equa bank spořicí účet HIT recenze, kterých je na internetu dostatek.

Equa bank spořící účet HIT – založení účtu

Pokud si klient není jistý, jaký účet si vybrat, může pomoci srovnání spořicích účtů. Spořící účet HIT Equa si klient může založit zdarma a bez poplatků v kombinaci s běžným bankovním účtem. Klient si může založit spoření během pár minut online odkudkoliv. Online založení spořicího účtu je intuitivní a snadné.

Po přihlášení do internetového bankovnictví v sekci „Přehled“ klikne klient na záložku „Žádosti/nabídky“. Následně vybere Spořící účet HIT Equa a žádost potvrdí autorizačním SMS kódem. Případně se může zastavit na jakékoliv pobočce Equa bank.

Výhody Spořicího účtu HIT

Equa bank spořící účet HIT může mít klient otevřený již do 5 minut. Své úspory bude mít klient ihned k dispozici a může je použít kdykoliv bez poplatku. Spořicí účet HIT mohou klienti spravovat z mobilní aplikace internetového bankovnictví, které získává každý klient k účtu zdarma. Předností oproti termínovanému vkladu je možnost volně nakládat s penězi, aniž by klient přišel o výhodnou úrokovou sazbu.

Proč si založit Equa bank spořící účet HIT? Každý zaměstnaný člověk, který má pravidelné příjmy, by měl budovat svou finanční rezervu na případy nenadálých finančních výdajů. Tyto peníze by rozhodně neměly ležet doma tzv. v šuplíku a není také doporučováno, aby měl klient svou finanční rezervu uloženou na běžném bankovním účtu spolu s penězi určenými na pravidelné platby a výdaje. Zde se právě nabízí jako ideální řešení spořicí účet Equa bank.

Spoření Equa bank

Equa bank nemá v nabídce pouze spořící účet HIT. Má i další, ještě výhodnější, možnosti. Dokonce Equa bank spořicí účet HIT recenze napovídají o dalších možnostech spoření. Dále je v nabídce služeb spořící účet MAX s úrokem až 1 % p.a. při zůstatku nad 500.000 Kč. Kreditní zůstatek do 500.000 Kč je úročen sazbou 0,1 % p.a.

V neposlední řadě mohou klienti Equa bank využít služeb spořicího účtu EXTRA, kde může být úroková sazba až 4 % p.a. Vklady do 3 miliónů Kč jsou úročené základní sazbou 0,1 % p. a. + EXTRA úrokem 3,9 % p. a. EXTRA úrok je klientovi připsán, pokud v daném měsíci ze spořicího účtu neprovede žádnou odchozí platbu (včetně např. platby mezi spořicím a běžným účtem). Další varianta je spořicí účet EXTRA EUR pro úspory v eurech. Úrok 0,01 % p. a. je pro vklad do 200.000 EUR + EXTRA úrok 0,01 % p. a.

 • Spořící účet HIT
 • Spořící účet MAX
 • Spořicí účet EXTRA
 • Spořicí účet EXTRA EUR

Produkty a služby Equa bank

Equa bank patří mezi klienty k nejoblíbenějším bankovním institucím v České republice, proto Equa bank neustále rozšiřuje svou nabídku a poskytuje klientům širokou škálu produktů a služeb:

 • Běžný účet Equa bank
 • Půjčky Equa bank
 • Hypotéky Equa bank
 • Investice Equa bank
 • Spoření Equa bank
 • Pojištění Equa bank

Minutová půjčka Equa bank

Další produkt Equabank.cz, který klienti často vyhledávají, je Equa bank půjčka. Klienti si mohou půjčit od 5.000 Kč do 800.000 Kč s dobou splatnosti od 3 měsíců do 10 let. Vyhodnocení online žádosti bývá do 3 minut. Minutová půjčka Equa bank nabízí úrok od 5,7 % p.a. U Equa bank je možná také Equa bank konsolidace či refinancování půjček Equa bank, tzv. RePůjčka.

Equa bank nabízí jednoduché, srozumitelné a transparentní služby osobního i firemního bankovnictví, k nimž patří běžné a spořicí účty s vedením zdarma, více měnové platební karty, hypotéky, termínované vklady, spotřebitelské půjčky, pojištění a podnikatelské úvěry. Klienti si mohou vybrat finanční produkty a služby podle svých preferencí.

Equa bank kontakt

Pro klienty je připravený Equa bank kontakt na telefonním čísle 222 010 222 nebo 724 010 222. Obě čísla jsou dostupná každý den od 8 do 20 hodin. E-mailová adresa je klientske.centrum@equabank.cz. Datová schránka pro Equa bank kontakt je skzfs6u. Sídlo společnosti se nachází na adrese Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4.