DM Software - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

DM software

DM Software neboli Škola OnLine je internetový školský systém, který pomáhá s vedení školní agendy. Je určen pro mateřské, základní, střední a vyšší odborné školy. Jedná se o rychlý a bezpečný systém, který je k dispozici 24 hodin denně a nevyžaduje žádné instalování aplikací. Jediné, co škola potřebuje, je připojení k internetu.

Hodnocení DM software

Přidat hodnocení

S čím vším DM software pomůže?

DM software vám pomůže s kompletní školní agendou. Funguje jako elektronická třídní knížka a tím pádem i jako školní matrika, kde je zaevidovaný každý žák, student, učitel a jiný pracovník školy. Zároveň se jedná o elektronickou žákovskou knihu, kde je přehledně vidět žákovo hodnocení ze všech předmětů.

Při studiu může pomoci Primát.cz. Portál Primát.cz umožňuje sdílet studijní materiály, sledovat seznamy škol nebo třeba hodnotit vyučující, školy atd.

Usnadňuje také tvorbu rozvrhu a třídění žáků do skupin a pomáhá se suplováním. V aplikaci si také můžete vést průběžné hodnocení, které je důležité pro pololetní i závěrečné vysvědčení, které DM software také zvládne. Ve speciální formuláři si jen upravíte pořadí předmětů a známky. Když máte hotovo, stačí již jen vytisknout.

Komunikace

DM software zároveň slouží jako komunikační aplikace. Zprávy si mohou mezi sebou vyměňovat učitelé, nebo mohou být posílány žákům, studentům či jejich zákonným zástupcům. Tímto způsobem se tak mohou posílat například elektronické omluvenky, nebo zasílat rodičům informace o školních výletech a akcích.

Mobilní aplikace

Díky mobilní aplikaci DM software nejste omezeni jen na stolní počítač nebo notebook, ale můžete si do systému přihlásit i skrze váš telefon. Výhodou je to zejména pro učitele, kteří mohou zadávat údaje a kontrolovat docházku, když je třída mimo školní učebny, například na hřišti či jiném výletě.

Další funkce

Kromě základní agendy může tato aplikace pomoci i v dalších oblastech. Jednou z nich je například stravovací systém, kdy skrze DM software si žáci i učitelé mohou objednávat a rušit obědy. Další využití je například ve školní družině během monitorování příchodu a odchodu žáků. Aplikace může sloužit i při organizaci různých školních výletů či akcí, kdy se skrze software nejen mohou předávat informace ale i přihlásit na konkrétní akce.

Kontakt a podpora

Na webu aplikace máte k dispozici podrobnou příručka, která by se měla provést celým procesem instalace a užívání serveru. Pokud si přeci jen nebudete vědět rady, můžete kontaktovat firmu na nové hot-line na čísle 516 412 912. V případě potíží můžete také využít emailovou adresu hotline@dmSoftware.cz.

Je tohle Vaše firma?