Clever Decision - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Clever Decision

Clever Decision je moderní konzultační softwarová společnost, která se specializuje na Business Intelligence. Svým zákazníkům nabízí skomplexní služby od analýzy potřeb, návrhu, vývoje a implementace řešení, zaškolení, podpory provozu až po další rozvoj řešení.

Hodnocení Clever Decision

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Jejich řešení umožňují různým typům uživatelů (od vrcholových managerů až po operativní pracovníky) lépe vyhodnocovat a řídit své aktivity, šetřit náklady a práci.

Clever Decision je kompetentním partnerem při implementaci systémů a nasazování nástrojů pro sběr, analýzu a vyhodnocení dat. Nabízí služby na bázi moderních technologií pro každý z aspektů Business Intelligence (BI): konzultace, vývoj software, školení

Specializací na platformu Microsoft a její nejmodernější nástroje a technologie dosahují maximální koncentraci know-how z oblasti Business Intelligence. Své profesionální služby nabízí jak lokální, české, klientele, tak i zahraničním zákazníkům. Individuální přístup a maximální orientovanost na klienta jsou pro ně samozřejmostí.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Zlatnická 1124/7, 110 00 Praha - Nové Město

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

27428761

Založení / Zapsání do OR*:

22. 2. 2006

Právní forma:

s.r.o.