Divadlo Hybernia - práce, kontakt | VímVíc.cz

Divadlo Hybernia

Divadlo Hybernia se nachází v samotném centru Prahy a je populárním muzikálovým divadlem.

Hodnocení Divadlo Hybernia

Přidat hodnocení

Divadlo Hybernia - historie

Divadlo Hybernia sídlí ve známém Domu U Hybernů. Tato empírová přestavba nahradila původní barokní kostel Neposkvrněného početí Panny Marie. Aktuální podobu má na svědomí architekt Michael Klang, který v letech 2005 - 2006 přestavěl budovu na dnes známé muzikálové divadlo.

Při přestavbě se autor snažil zanechat původní vzhled. To můžeme vidět na vnější podobě budovy, stejně tak jako na klenutém stropě uvnitř. Kromě divadla je zde zpřístupněná pro turisty terasa s vyhlídkou.

Divadlo Hybernia - program

Dne 23. listopadu 2006 zde měl premiéru český muzikál Golem. Od té doby zde byla uvedena řada dalších muzikálů, jako Galileo, Dracula nebo Carmen.

Kromě české produkce se zde setkáte také se zahraniční produkcí a hostujícími představeními. Jedná se například o baletní představení Romeo a Julie nebo Labutí jezero.

Divadlo Hybernia - pronájem

Hybernia je moderním divadlem, který uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Kromě překrásné architektury nabízí kvalitní zvukovou aparaturu a plně klimatizovaný sál s 850 místy. To vše je doplněno perfektními cateringovými službami. I svou polohou je ideálním místem pro uspořádání společenských nebo firemních akcí.

Kontakt a kariéra

Divadlo Hybernia najdete na adrese Náměstí Republiky 4 na Praze 1, naproti Obecnímu domu. Pokud byste rádi svou kariéru nastartovali v kulturním prostředí, můžete kontaktovat pana Michala Mücksteina na telefonním čísle 221 419 414, nebo na emailové adrese muckstein@hybernia.eu.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Nám. Republiky 4, 11000 Praha 1

IČ:

261 33 083