CK Poznání - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

CK Poznání

CK Poznání je cestovní kancelář, která nabízí neobvykle rozsáhlé služby, jelikož prodává různě zaměřené zájezdy do téměř všech zemí světa. V nabídce se setkáte s výlety na Papuu Novou Guineu, ale podíváte se například i do Siberutu nebo na Mauricius.

Hodnocení CK Poznání

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie společnosti

CK Poznání založil v roce 1993 Jiří Erben, který chtěl cestovatelské zážitky z nejrůznějších destinací světa zprostředkovat i ostatním lidem. Vzhledem k tomu, že byl sám cestovatelem, spojil při založení CK Poznání práci s vášní a zprostředkoval tak možnost kariéry dalším pracovníkům.

Nyní cestovní kancelář nabízí exotické cestování, zájezdy spojené s cyklistikou, turistikou nebo lyžováním, ale uspokojí i ty, kteří chtějí vyjet na poznávací dovolenou. Výjimkou nejsou ani okružní plavby lodí, golfové pobyty či cesta kolem světa. Zákazníci si tak mohou aktivně odpočinout od práce.

Vzhledem k rozsáhlé nabídce služeb je zřejmé, že CK Poznání nabízí volná místa. Tak proč nerozjet kariéru zrovna zde?

CK Poznání kariéra

Když je řeč o cestovní kanceláři, pravděpodobně každého napadne, že volné místo se najde pro průvodce či řidiče autobusu. Práci v CK Poznání však seženete i v administrativě či na pobočkách, které jsou v České republice tři, konkrétně v Pardubicích, Praze a v Brně. Kariéru v CK Poznání mohou rozjet všichni, kteří se dokáží nadchnout pro cestování a pro vše, co se ho týká.

Práce v CK Poznání je opravdu zajímavá, většinu zaměstnanců čeká práce na cestách. V podstatě tak mohou mít dovolenou zdarma a trávit čas venku v přírodě či v centru krásných měst.

Pokud by Vás nějaké volné místo v CK Poznání zaujalo, pak se můžete přihlásit do výběrového řízení. Postoupíte-li, čekají Vás dvě kola, která vedou k úspěšnému získání práce v CK Poznání. Mezitím, co budete čekat na výsledky prvního či druhého kola, přečtěte si, co dělat, když čekáte na výsledky pohovoru.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Palackého třída 2744, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice

Velikost firmy:

1- 50 zaměstnanců

IČ:

04382463

Založení / Zapsání do OR*:

8. 9. 2015

Právní forma:

s.r.o.