Biano - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Pohodlí domova 4home

Biano

Společnost Biano představuje jednodušší způsob, jak stylově a moderně zařídit bydlení a vybavit domácnost. Prodejní galerie je pravidelně aktualizována, což spolu s obrovským počtem atraktivních realizací slibuje inspiraci pro domov. Do práce Biano zapojuje také oblíbené obchody, mezi něž patří například IKEA, Tescoma, Bonami nebo Tchibo. Volná místa Biano nabízí nejen v České republice, ale rovněž na Slovensku, v Holandsku a nadále expanduje do dalších evropských zemí. Klíčovým aktérem na projektu Biano je jeho většinový vlastník, investiční skupina Miton, která se podílela na vzniku nejznámějších e-shopů, rádců a webových portálů

Hodnocení Biano

Přidat hodnocení

Historie

Biano je poměrně mladá společnost, která funguje teprve od roku 2015. Za dobu svého působení volné místo v Biano našel stabilní tým lidí s citem pro design i orientací na zákazníka. V roce 2016 vstoupila firma na slovenský trh a začala spolupracovat s předními společnostmi zabývajícími se architekturou a bytovým designem. O rok později už Biano spolupracuje s více než 900 českými internetovými obchody a umožňuje obchodním partnerům bezplatně vystavovat své produkty v galerii Biana. Od poloviny roku 2017 rozšiřuje volná místa Biano v Rumunsku.

Kariéra v Biano

Pokud by se vám líbilo budovat kariéru v Biano, sledujte nabídku. Volná místa Biano průběžně aktualizuje a vedle hlavního pracovního poměru poskytuje možnost částečného úvazku s možností práce z domu. Práce v Biano je jako stvořená pro všechny, kteří chtějí za sebou vidět reálné výsledky, představit své kreativní nápady a jsou nadšenými fanoušky bytového designu. Značka Biano je propojená s ostatními známými projekty, díky nimž lze získat nové zkušenosti nebo se naučit samostatně a zodpovědně pracovat. Lidé v Biano sází na teambuildignové akce a vzájemnou podporu. Mezinárodní přesah Biano garantuje využití cizích jazyků.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Mrštíkova 399/2a, 460 07 Liberec

IČ:

04146905

Založení / Zapsání do OR*:

8. 6. 2015

Právní forma:

s.r.o.