AUFEER DESIGN - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Autodoplňky výhodně!

AUFEER DESIGN

Mezinárodní společnost AUFEER DESIGN se zabývá poskytováním designerských, vývojových, konstrukčních a vývojových produktů a služeb. Společnost se pohybuje především v oblastech automobilového průmyslu, letectví a kolejových vozidel. Společnost využívá nejmodernějších technologií a prostředků, sleduje světové trendy a přichází proto se stále novými inovacemi. Svým zákazníkům nabízí ten nejlepší servis a kvalitní služby především díky tvrdé práci zaměstnanců v AUFEER DESIGN.

Hodnocení AUFEER DESIGN

Přidat hodnocení

Historie společnosti

Společnost kariéru v roce 2000 v České republice. Od svých počátků se zaměřovala na vývojovými a konstrukčními pracemi v oblasti automobilového průmyslu. Později rozšířila svoji působnost i o kolejová vozidla. V průběhu několika dalších let společnost rozšiřuje své služby a zahrnuje do nich design, podporu designu, konstrukci přípravků, vedení projektů nebo vývoj a výrobu nástrojů a dílů.

Společnost AUFEER DESIGN také expandovala do zahraničí, aby mohla vyhovět všem požadavkům svých klientů. Začala působit v Německu, Mexiku, Rusku, Itálii, Číně a v dalších zemích. V roce 2006 se sloučila se společností Matador, čímž došlo k dalšímu otevření nových poboček a volných míst v AUFEER DESIGN. Společnost momentálně čítá více než 300 specialistů, kteří se snaží vyhovět každému přání zákazníka.

Kariéra v AUFEER DESIGN

Jste ambiciózní člověk, který hledá nové výzvy a chce se něco naučit? Zajímáte se o automobilový průmysl? Pokud ano, práce v AUFEER DESIGN je to pravé pro Vás. Společnost hledá spolehlivé zaměstnance, kteří doplní její tým. Firma inzeruje pracovní nabídky rozličných oborů a pozic od manuálních pracovníků, přes administrativní až po manažerské. Nejčastěji inzerovanou pozicí je CAD konstruktérů. Společnost po nich požaduje schopnost práce na projektech ve vývojovém centru v ve 3D systému CATIA V5 a další technické dovednosti. Některé pozice konstruktérů jsou vhodné i pro absolventy středních a vysokých škol technického směru.

Práce v AUFEER DESIGN je odměňována řadou benefitů jako jsou stravenky, příspěvky na pojištění, spoření a jazykové kurzy. Podívejte se na volná místa v AUFEER DESIGN a budujte kariéru, která má smysl.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Bucharova 1314/8, 158 00 Praha

IČ:

26159031

Založení / Zapsání do OR*:

28. 2. 2000

Právní forma:

s.r.o.