Bella Rose - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Výprodej zboží pro váš domov!

Bella Rose

Internetový obchod Bella Rose se zaměřuje na jedinečný skandinávský a vintage styl, jehož popularita v Česku neustále roste. Originální bytové dekorace, příslušenství, vybavení a doplňky doplňuje sortiment pro děti. Bella Rose čerpá nápady na design ze zahraničních cest, během nichž majitelka píše také zajímavý blog. Hlavní prací Bella Rose je učinit nákup maximálně příjemným a inspirujícím. Zákazníci ocení originální značky i stále se rozrůstající položky o žhavé novinky i výprodejové kousky.

Hodnocení Bella Rose

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (1)

Historie

Kariéru Bella Rose odstartovala její majitelka, paní Martina Svadbíková, která svou práci vnímá jako poslání a radost. Značka Bella Rose vystupuje v online světě již od roku 2009 a kromě České republiky drží stabilní pozici také na Slovensku. Aktuálně se spolu s majitelkou podílí na práci v Bella Rose další nadšenci zastřešující reklamu, komunikaci se zákazníky a další nezbytné práce. Kariérou v Bella Rose odstartujete svůj profesní i osobní růst a stanete se součástí prima party kolegů.

10 let s Bella Rose

Bella Rose nedávno oslavila 10 let na trhu. Velkým rozdílem je nejen vzhled stránek, ale převážně získání nových značek a tím i rozšiřování týmu. V součastnosti je v Bella Rose celkem 19 členů a z toho jednoho jediného chlapa v týmu. Postupem času naše láska ke skandinávským značkám rostla a stejně tak rostl i náš seznam dodavatelů. Společnost neustále hledá nové a neokoukané značky.

Kariéra v Bella Rose

Volná místa v Bella Rose se mění podle aktuálních požadavků firmy. Práci v Bella Rose v kanceláři ocení absolventi se schopnostmi pracovat s počítačem na pokročilé úrovni, reagovat na požadavky koncových zákazníků a návštěvníků webových stránek nebo kreativní nadšenci do cizích jazyků. O práci v Bella Rose mohou uvažovat všichni, kdo nemají problém se psaným či mluveným projevem a vykazují spolehlivý a proaktivní přístup. Na oplátku slibuje volné místo v Bella Rose dlouhodobé uplatnění na pracovní poměr v moderně zařízené kanceláři, kde na uchazeče čeká prostor pro realizaci vlastních nápadů, rodinná atmosféra a společné akce. Samozřejmostí je pak atraktivní mzda a benefity navíc.

Příjemné prostředí ve společnosti Bella Rose

Pohoda na prvním místě: aby nadšení nekleslo, má společnost pár vychytávek, které se osvědčily! Atmosphere Days: na začátku roku se náhodně vytvoří skupinky lidí a každý měsíc se daná skupinka sejde a vymyslí si aktivitu, kterou na pár hodin pobaví zbytek týmu. Slavíme společně! Na společné nástěnce má Bella Rose vyvěšená data narození a slaví společně.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Tábor 528/48b, 602 00 Brno - Ponava

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

74759035

Založení / Zapsání do OR*:

6. 2. 2009

Právní forma:

Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku