Bella Rose - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Pohodlí domova 4home

Bella Rose

Internetový obchod Bella Rose se zaměřuje na jedinečný skandinávský a vintage styl, jehož popularita v Česku neustále roste. Originální bytové dekorace, příslušenství, vybavení a doplňky doplňuje sortiment pro děti. Bella Rose čerpá nápady na design ze zahraničních cest, během nichž majitelka píše také zajímavý blog. Hlavní prací Bella Rose je učinit nákup maximálně příjemným a inspirujícím. Zákazníci ocení originální značky i stále se rozrůstající položky o žhavé novinky i výprodejové kousky.

Hodnocení Bella Rose

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie

Kariéru Bella Rose odstartovala její majitelka, paní Martina Svadbíková, která svou práci vnímá jako poslání a radost. Značka Bella Rose vystupuje v online světě již od roku 2009 a kromě České republiky drží stabilní pozici také na Slovensku. Aktuálně se spolu s majitelkou podílí na práci v Bella Rose další nadšenci zastřešující reklamu, komunikaci se zákazníky a další nezbytné práce. Kariérou v Bella Rose odstartujete svůj profesní i osobní růst a stanete se součástí prima party kolegů.

10 let s Bella Rose

Bella Rose nedávno oslavila 10 let na trhu. Velkým rozdílem je nejen vzhled stránek, ale převážně získání nových značek a tím i rozšiřování týmu. V součastnosti je v Bella Rose celkem 19 členů a z toho jednoho jediného chlapa v týmu. Postupem času naše láska ke skandinávským značkám rostla a stejně tak rostl i náš seznam dodavatelů. Společnost neustále hledá nové a neokoukané značky.

Kariéra v Bella Rose

Volná místa v Bella Rose se mění podle aktuálních požadavků firmy. Práci v Bella Rose v kanceláři ocení absolventi se schopnostmi pracovat s počítačem na pokročilé úrovni, reagovat na požadavky koncových zákazníků a návštěvníků webových stránek nebo kreativní nadšenci do cizích jazyků. O práci v Bella Rose mohou uvažovat všichni, kdo nemají problém se psaným či mluveným projevem a vykazují spolehlivý a proaktivní přístup. Na oplátku slibuje volné místo v Bella Rose dlouhodobé uplatnění na pracovní poměr v moderně zařízené kanceláři, kde na uchazeče čeká prostor pro realizaci vlastních nápadů, rodinná atmosféra a společné akce. Samozřejmostí je pak atraktivní mzda a benefity navíc.

Příjemné prostředí ve společnosti Bella Rose

Pohoda na prvním místě: aby nadšení nekleslo, má společnost pár vychytávek, které se osvědčily! Atmosphere Days: na začátku roku se náhodně vytvoří skupinky lidí a každý měsíc se daná skupinka sejde a vymyslí si aktivitu, kterou na pár hodin pobaví zbytek týmu. Slavíme společně! Na společné nástěnce má Bella Rose vyvěšená data narození a slaví společně.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Tábor 528/48b, 602 00 Brno - Ponava

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

74759035

Založení / Zapsání do OR*:

6. 2. 2009

Právní forma:

Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku