BBC Fitness - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Čím víc nakoupíš, tím víc ušetříš

BBC Fitness

BBC Fitness je provozovatelem nejrozšířenějšího a nejmodernějšího fitness centra, jež má na starosti hned 6 poboček v Praze. V jednotlivých studiích se nachází posilovací stroje, studiové lekce, solárium, sauna, vířivka a kromě toho mohou klienti využít bar s energetickými a osvěžujícími nápoji. BBC Fitness není jen místo, kam si chodíte zacvičit a dobít baterie po práci, ale také sem lidé chodí pobavit se s přáteli či seznámit se. BBC Fitness centra může navštěvovat opravdu kdokoliv a navíc zde pracují odborně proškolení trenéři a instruktoři, kteří vědí jak na správné cvičení.

Hodnocení BBC Fitness

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie

Solárium Fitness Beck Box Club, zkráceně BBC Fitness, v 90. letech minulého století zahájilo v Praze svůj provoz. Postupně během let se práce BBC Fitness rozšířila do šesti provozoven a každá z nich má v nabídce kromě posilovny i služby, které je od sebe rozlišují. Klienti mohou fitness centrum navštěvovat po zakoupení členství v klubu nebo využít četných výhod a slev. BBC Fitness spustilo pro své klienty také webové stránky s eShopem, kde je možný nákup služeb či členství z pohodlí domova. Fitness centrum se snaží neustále modernizovat prostředí a sleduje aktuální trendy, které klientům pomáhají nejen k vysněné postavě.

Kariéra v BBC Fitness

BBC Fitness volná místa nabízí ve všech svých pobočkách po Praze. Budovat kariéru v BBC Fitness mohou nejen trenéři a instruktoři, ale práci tu najdou také technici, plavčíci, recepční nebo i administrativní pracovníci. Od zájemců o volné místo v BBC Fitness požadují, aby ve svém životopisu zmínili dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, proklientský přístup a chuť se dále vzdělávat. Zaměstnanci se mohou těšit na klubové členství zdarma, slevy do fitness baru a na práci v příjemném prostředí s mladým týmem kolegů. Podívejte se na nabídku volných míst v BBC Fitness a budujte kariéru v jednom z největších a nejmodernějších fitness center v České republice.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Vinohradská 2405/190, 130 00 Praha

Velikost firmy:

50 - 100 zaměstnanců

IČ:

25734083

Založení / Zapsání do OR*:

3. 2. 1999

Právní forma:

s.r.o.