Kariéra v Jatomi Fitness čeká na Vás! | VímVíc.cz
Čím víc nakoupíš, tím víc ušetříš

Jatomi Fitness

Oblíbený fitness řetězec je známý nejen v České republice, svou stabilní pozici si drží rovněž v Polsku, Indonésii, Thajsku nebo Malajsii. Značka Jatomi Fitness je spojována s vysokým standardem služeb, vybavením a servisem v oblasti produktů pro fitness, osobních tréninků a skupinových lekcí. Hlavní práce Jatomi Fitness se soustředí na předávání zkušeností a samozřejmě i získávání nových fanoušků cvičení a zdravého životního stylu. V Jatomi Fitness kariéru vybudují zapálení sportovci i laici se zájmem o špičkové produkty.

Hodnocení Jatomi Fitness

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie Jatomi Fitness

Sídlo firmy se nachází ve Varšavě, kde byl otevřen první klub. Ten začal fungovat prvního července 2008 a přitáhl pozornost klientů všech věkových kategorií. O dva roky později expandovala firma do Česka a Rumunska. V České republice byly otevřeny pobočky v Praze a Ostravě. Zacvičit si tak můžete zajít do Jatomi Fitness Harfa, Eden, Nové Butovice nebo Palladium v otevírací době poboček. Za svou práci získalo fitness řadu ocenění, například v roce 2010 vystupovalo jako nejlepší fitness řetězec, v roce 2012 obdrželo prestižní nálepku prodejce zábavy či volného času. Dnes nabízí Jatomi Fitness volná místa v 37 klubech, kde je registrováno více než 150 tisíc členů.

Kariéra v Jatomi Fitness

Zajímavou kariéru v Jatomi Fitness vybudují sportovní nadšenci, bývalí sportovci i ostatní, pro které je prioritní šířit jméno klubu do podvědomí dalších klientů. Jakmile zavítáte do tohoto fitness, překvapí vás komfortní zázemí a nadstandardní servis. Na plochách se rozprostírá značkové vybavení a stroje, k dispozici jsou osobní trenéři, díky nimž budete cviky a sestavy provádět maximálně efektivně. Trenérská práce v Jatomi Fitness se věnuje též certifikovaným skupinovým lekcím, kde se spojuje posílení, protažení a spalování v jeden zábavný celek. Kariéra v Jatomi Fitness čeká na absolventy i znalce sportovní tématiky. Volná místa jsou v České republice průběžně aktualizována jak pro Jatomi Fitness Praha, tak pro Jatomi Fitness Ostrava.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

V Celnici 1031/4, 110 00 Praha 1

Velikost firmy:

50 - 200 zaměstnanců

IČ:

28956125

Založení / Zapsání do OR*:

9. 9. 2009

Právní forma:

s.r.o.