Kariéra v Jatomi Fitness čeká na Vás! | VímVíc.cz

Jatomi Fitness

Údaje

Sídlo firmy:

V Celnici 1031/4, 110 00 Praha 1

Velikost firmy:

50 - 200 zaměstnanců

IČ:

28956125

Založení / Zapsání do OR*:

9. 9. 2009

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Oblíbený fitness řetězec je známý nejen v České republice, svou stabilní pozici si drží rovněž v Polsku, Indonésii, Thajsku nebo Malajsii. Značka Jatomi Fitness je spojována s vysokým standardem služeb, vybavením a servisem v oblasti produktů pro fitness, osobních tréninků a skupinových lekcí. Hlavní práce Jatomi Fitness se soustředí na předávání zkušeností a samozřejmě i získávání nových fanoušků cvičení a zdravého životního stylu. V Jatomi Fitness kariéru vybudují zapálení sportovci i laici se zájmem o špičkové produkty.

Historie Jatomi Fitness

Sídlo firmy se nachází ve Varšavě, kde byl otevřen první klub. Ten začal fungovat prvního července 2008 a přitáhl pozornost klientů všech věkových kategorií. O dva roky později expandovala firma do Česka a Rumunska. V České republice byly otevřeny pobočky v Praze a Ostravě. Zacvičit si tak můžete zajít do Jatomi Fitness Harfa, Eden, Nové Butovice nebo Palladium v otevírací době poboček. Za svou práci získalo fitness řadu ocenění, například v roce 2010 vystupovalo jako nejlepší fitness řetězec, v roce 2012 obdrželo prestižní nálepku prodejce zábavy či volného času. Dnes nabízí Jatomi Fitness volná místa v 37 klubech, kde je registrováno více než 150 tisíc členů.

Kariéra v Jatomi Fitness

Zajímavou kariéru v Jatomi Fitness vybudují sportovní nadšenci, bývalí sportovci i ostatní, pro které je prioritní šířit jméno klubu do podvědomí dalších klientů. Jakmile zavítáte do tohoto fitness, překvapí vás komfortní zázemí a nadstandardní servis. Na plochách se rozprostírá značkové vybavení a stroje, k dispozici jsou osobní trenéři, díky nimž budete cviky a sestavy provádět maximálně efektivně. Trenérská práce v Jatomi Fitness se věnuje též certifikovaným skupinovým lekcím, kde se spojuje posílení, protažení a spalování v jeden zábavný celek. Kariéra v Jatomi Fitness čeká na absolventy i znalce sportovní tématiky. Volná místa jsou v České republice průběžně aktualizována jak pro Jatomi Fitness Praha, tak pro Jatomi Fitness Ostrava.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
Zobrazit všechna hodnocení (1)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Služby Péče o zákazníky/klienty Fitness a wellness