ZOO Plzeň - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

ZOO Plzeň

V Zoologické a botanické zahradě města Plzně najdete expozice. které tvoří výseky celých biotopů s charakteristickými druhy rostlin a živočichů. Můžete zde zahlédnout tygry, lvy, opice, lemury a další exotická zvířata. Návštěvu zoo můžete zkombinovat i s procházkou po prvním českém dinoparku. Zahrada je otevřena 365 dní v roce včetně všech prázdnin a svátků.

Hodnocení ZOO Plzeň

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie společnosti

Zoo vznikla již v roce 1926 a je ojedinělá spojením s botanickou zahradou. Od roku 1996 přibyla k původním expozicím (tropický pavilon a sukulentní skleník) řada pavilonů. Velkým přelomem byl pro Zoo rok 2010, kdy díky dotacím z Evropské unie byla schopna získat nosorožce indického, hrošíka liberijského a žirafu Rothschildovu. A nejnovější přírůstek k expozicím je Svět v podzemí, který byl předělán z válečného krytu.

Kariéra v zoo Plzeň

V Zoo je vždy hodně práce, a tak Plzeňská Zoo zaměstnává spoustu milovníků fauny a flory. Mezi pravidelně obsazované pracovní pozice patří ošetřovatelé zvířat, zahradníci a teraristé, recepční, pokladní a brigádníci na pokladny a parkoviště. Na webových stránkách zoo najdete aktuálně vypsané pozice.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Pod Vinicemi 928/9, 301 00 Plzeň

Velikost firmy:

100 - 500 zaměstnanců

IČ:

00377015

Založení / Zapsání do OR*:

1. 1. 1981

Právní forma:

příspěvková organizace