Twisto - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
mBank půjčka na cokoliv

Twisto

Twisto je online služba pro odložené platby. Dá se s ním platit na internetu, v kamenných prodejnách, a dokonce ho můžete použít i na složenky a faktury. Heslo Twista zní:

Hodnocení Twisto

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)
Pohodlně, rychle, bezpečně.

Jak funguje Twisto?

Princip je velmi jednoduchý. Poté, co si založíte Twisto, můžete nakupovat. Objednáte si něco v e-shopu, vyberete Twisto jako platební metodu a dokončíte objednávku. Twisto zaplatí objednávku za vás a vy si můžete v klidu produkt vyzkoušet. Pokud ho vrátíte, nic neplatíte. Twisto si to s prodejcem vyřídí samo.

První den nového měsíce obdržíte souhrnné vyúčtování. Je na vás, jestli zaplatíte celou částku do 14 dnů bezúročně najednou, anebo si platbu rozložíte do několika měsíců.

Twisto účet

Služba nabízí tři druhy účtů, všechny poskytují určitou formu cashbacku. Bezplatná verze účtu nese název ONLINE. Můžete s ní platit ve více než 600 e-shopech, nebo třeba faktury tak, že je pošlete Twistu vyfocené e-mailem. Mezi e-shopy, na kterých s Twistem nakoupíte, patří například Dáme jídlo. Splatnost je 15. den dalšího měsíce a když je třeba, máte možnost ji o měsíc posunout.

Verze STANDARD poskytuje navíc i placení v kamenných obchodech. Buď Twisto kartou, Apple pay, nebo Twisto náramkem. Vychytávkou je potom možnost rozdělení útraty s přáteli, kteří také používají Twisto. První tři měsíce používání jsou zdarma a poté za 49 Kč měsíčně.

Nejluxusnější možností je PREMIUM účet, za který zaplatíte měsíčně 99 Kč. Nad předchozími variantami má navrch v cestovním pojištění pro celou rodinu a zlevnění transakcí v zahraniční o 5 %. Výhodou je také, že splatnost vyúčtování je až 25. den dalšího měsíce.

Twisto platby

Díky Twistu uživatelé platí jedním kliknutím a mají dokonalý přehled o tom, kolik utrácí. Informace o všech platbách se shromažďují na jednom místě, což se hodí i v případě reklamace. A bezpečnost zaručí SMS, která přijde po každé platbě.

Historie společnost

S odloženými platbami se zákazníci českých e-shopů setkali poprvé v roce 2013, kdy byl Michalem Šmídou spuštěn start-up jménem Twisto. Už o rok později Twisto payments vyhrálo APEK E-commerce Awards a od té doby jen rostlo. V roce 2017 se Michal Šmída dostal do žebříčku Forbes talentovaných mladých Čechů.

Po e-shopech následovaly složenky a faktury a v roce 2019 byly představeny Twisto platební karty. Twisto ke konci roku 2018 využil každý desátý Čech, tedy celkově 495 tisíc lidí. Další krok, který Šmída plánuje, je expanze do zahraničí.

Kde koupit Twisto

Registraci Twisto účtu můžete udělat dvěma způsoby: online nebo přes kurýra. Obě varianty jsou rychlé a pohodlné. Kurýr jen podle dokladu zkontroluje vaši totožnost a vy se mu podepíšete. Za sekundu už budete mít v mobilu SMS potvrzující aktivaci vašeho Twisto účtu.

Twisto: Plány do budoucna

V roce 2017 získal tým Twista velké zahraniční investory a s nimi 5 milionů euro na expanzi do zahraničí. Vybrali si Polsko. Je to čtyřikrát větší trh než v České republice a Twistu se tam dobře daří. Nyní má v Polsku dvanáct lidí a do konce roku tam chce spustit kompletní nabídku služeb.

Celkově chce česká firma do pěti let ve střední a východní Evropě získat dva miliony zákazníků. Michal Šmída se nechal slyšet, že další zemí, které se Twisto podívá na zoubek, by mohlo být Rumunsko.

Kariéra Twisto: Volná místa

Pokud byste chtěli pracovat v kancelářích v Karlíně na službě, která se snaží lidem ukázat, že peníze neznamenají starosti, máme pro vás dobrou zprávu. Nabídka práce je široká, Twisto hledá spoustu ambiciózních, zapálených lidí. Od osob zodpovědných za zákaznickou péči přes vývojáře až po úředníky.

V Twistu si zakládají na spolupráci a proto chtějí, abyste se učili od ostatních a oni od vás. Říkají, že důležité je najít rovnováhu mezi prací a zábavou a chtějí změnit český finanční trh. Mnohé může potěšit, že si s sebou do kanceláře můžou vzít psa. Už jich tam mají 8.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana

Velikost firmy:

100 - 150 zaměstnanců

IČ:

01615165

Založení / Zapsání do OR*:

22. 4. 2013

Právní forma:

a.s.