Tutor - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Tutor

Hodnocení Tutor

Přidat hodnocení
před 6 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Tutor na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Tutor dělá moc krásnou věc, poskytuje lidem vzdělání za dostupné peníze, na spoustě míst v ČR, od přípravy na střední školu, maturitu, vysokou školu, na mezinárodní zkoušky, nebo jazykové kurzy a i profesní vzdělávání. Tohle všechno je strašně krásná a záslužná věc a za to má ode mě 100%.

Negativa firmy:

Bohužel levá ruka neví co dělá pravá. Firemní porady jsou neefektivní, prostě ztráta času. Nikdo ze zaměstanců nezná výsledky jednotlivých produktů, což je pro ně důležité, aby mohli dál plnit své pracovní cíle. Vedení má velké množství ředitelů se zkušenostmi z korporátních společností a zavádí tento systém i zde, ve firmě o 150 zaměstnancích. Bohužel to má ale negativní vliv a cokoliv udělají ještě více popuzuje všechny zaměstnance a to buď z důvodu přidělávání nesmyslné práce, nebo z důvodu, že to má byznysově negativní efekt. Finanční prostředky se investují do zbytečností. Roční fluktuace se pohybuje kolem 60%. Zaměstnávají se lidi s minimálními zkušenostmi v oboru a nedoceňují se lidi, kteří tam dlouhodobě pracují. Interní systém se navrhuje dle toho, co je nejpohodlnější pro programátory a ne pro koncové uživatele - tedy zaměstnance. Jako zaměstnavatele bych si tuto firmu nevybrala a bohužel díky těmto zkušenostem asi ani jako obchodního partnera.

Doporučení pro management firmy:

Zamyslet se nad potřebou tak širokého vedení společnosti. Investovat do lidí (co skutečně pracují a ne do x ředitelů) a ne do nesmyslů. Vážit si zaměstnanců. Nepomlouvat bývalé zaměstnance před současnými (vypadáte jako blázni) Naučit se efektivně řídit firmu bez zbytečných schůzek a zatěžování zaměstnanců Nebýt chaotičtí Umět poděkovat (to někdy je víc než cokoliv finančního)

před 6 roky
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Tutor na poloviční úvazek.
Pozitiva firmy:

Líbí se mi přístup ke svým stávajícím i novým zákazníkům, vstřícnost a ochota jim najít kurz, který nejlépe vyhovuje jejich požadavkům.

Negativa firmy:

Nelíbí se mi interní systém, kteří dost často zdržuje zařizování požadavků.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)
Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na Florenci 1270/31, 110 00 Praha - Nové Město

Velikost firmy:

50 - 200 zaměstnanců

IČ:

05533473

Založení / Zapsání do OR*:

10. 11. 2016

Právní forma:

s.r.o.