Tank ONO | kariéra u čerpací stanice | VímVíc.cz

Tank ONO

Společnost Tank ONO se zabývá provozem levných čerpacích stanic v rámci České republiky.

Hodnocení Tank ONO

Přidat hodnocení

O společnosti Tank ONO

Tank ONO provozuje v současné době 39 čerpacích stanic na území České republiky. Prodává pohonné hmoty s minimální marží a tím láká velký objem zákazníků. Firemní politika je založena na minimálních nákladech a odmítá vstup do asociace prodejců pohonných hmot. Tato strategie ve spojení s nákupem u českých rafinerií a tvrdou prací zajistila společnosti vysoký obrat, v roce 2016 tak na jednu stanici připadalo v průměru 434 milionů korun ročně, což je výrazně více, než u konkurence. V minulosti čelila firma kritice pro údajné krácení na daních, které se však nepotvrdilo a pravděpodobně se jednalo o útoky ze strany konkurence.

Historie firmy

Společnost Tank ONO byla založena roku 1993 bratry Ondrovými, na začátku pak působila jako malý regionální prodejce. Později se rozšiřuje i na Moravu. Od roku 2013 se pak objemem prodaných pohonných hmot zařadila mezi největší prodejce v tuzemsku.

Tank ONO kariéra

Kariéra v Tank ONO se týká zejména práce na benzinkách. Mezi benefity patří například příplatky za práci o svátcích. Volná místa lze nalézt na různých pobočkách Tank ONO po celé České republice. Práce v Tank ONO je spojena se smlouvou na dobu neurčitou. Společnost nabízí jisté zázemí v rostoucí síti odvětví distribuce pohonných hmot.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Skvrňany, Domažlická 674/160, 31800 Plzeň 3

Velikost firmy:

250 - 499 zaměstnanců

IČ:

48365289

Právní forma:

s.r.o.