SPERKY.CZ - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

SPERKY.CZ

SPERKY.CZ z rodiny Vivantis mají v nabídce šperky pro ženy i muže. V nabídce pro ženy naleznete náušnice, náramky, náhrdelníky, řetízky, přívěsky, prsteny, trendy, hodinky a mnoho dalšího. Pro muže v online obhodě naleznete náramky, řetízky, náhrdelníky, prsteny, manžetové knoflíčky, trendy, hodinky a mnoho dalšího. SPERKY.CZ je internetový obchod, kterých je provozován firmou VIVANTIS a.s., která dále provozuje obchody PROZDRAVI.CZ, PARFEMY.CZ, KRASA.CZ a HODINKY.CZ. Jedná se o ryze českou společnost, která na českém trhu působí od roku 2001, řadí se mezi přední internetové prodejce.

Hodnocení SPERKY.CZ

Přidat hodnocení

Historie VIVANTIS.cz

Rozvoj společnosti začal v roce 2001, kdy byly založeny internetové stránky prozdravi.cz. Poté následovaly obchody parfemy.cz a hodinky.cz (v roce 2003). V roce 2004 byl spuštěn obchod krasa.cz. Název Vivantis byl založen v roce 2007 a od té doby byl používán. Obchod SPERKY.cz byl spuštěn v roce 2008. Od roku 2013 si zákazníci mohli začít vyzvedávat zboží také na výdejně v Praze. V roce 2018 se stal generálním ředitelem Michael Špak.

Nakupovat mohou zákazníci také na Slovensku (www.vivantis.sk) nebo v Rumunsku (www.vivantis.ro).

VIVANTIS.cz

V současnosti VIVANTIS.CZ patří mezi nejvýznamnější internetové prodejce v České republice. Zabývá se převážně prodejem šperků, parfémů, hodinek, módních doplňků a produktů pro zdraví a krásu. Všechny tyto výrovky naleznete na webových stránkách vivantis.cz nebo na jednotlivých stránkách, které se specializují jen na jeden druh zboží (šperky, hodinky, parfémy, aj.).

Proč nakoupit na SPERKY.cz

Na SPERKY.cz v současnosti naleznete 50 000 produktů toho nejlepšího zboží.

  • láska na první nákup
  • blesková doprava
  • nákupy se zárukou
  • spokojenost zákazníků

V obchodě naleznete výběr TOP značek, které pro Vás vybírají mistři v oboru šperků, klenotnictví a doplňků. Při nákupu nad 2 000 CZK máte dopravu vždy zdarma. Do 2 měsíců od obdržení zásilky můžete zboží bez udání důvodů vrátit a budou Vám vráceny peníze. Do dnešního dne odeslaly SPERKY.cz více než 5 000 000 balíčků a zákazníci jsou z 97 % spokojeni.

U nás šmejdy nenajdete. Vybíráme si jen prověřené a spolehlivé dodavatele, nebo nakupujeme přímo u výrobců.

SPERKY.cz kontakty

Všechny kontaktní údaje obchodu SPERKY.cz odkazují na firmu VIVANTIS.cz, která sídlí v Chrudimi II. Objednávky a dotazy s Vámi bude obchod řešit každý všední den od 8:00 do 20:00 a o víkendech od 10:00 do 18:00.

  • Telefon: + 420 468 006 317
  • E-mail: info@sperky.cz

Osobní odběr zboží

Osobní odběr je možný na 2 místech v České republice a to na centrále společnosti Vivantis v Chrudimi nebo v Praze v Obchodní pasáži Oasis Florenc (Sokolovská 394/17, 180 00 Praha 8).

Reklamace

Reklamaci zboží zakoupeného na SPERKY.cz vyřídíte na telefonním čísle nebo e-mailu níže a zboží můžete vracet na adresu také níže uvedenou.

  • Telefon: + 420 468 006 317
  • E-mail: reklamace@sperky.cz
  • Adresa: reklamace@sperky.cz

SPERKY.cz kariéra

Chcete být součástí moderní dynamické společnosti? Zajímá vás prostředí internetu? Máte chuť a nadšení do práce? Vivantis je společnost právě pro Vás!

V současnosti Vivantis shání zaměstnance na pozice property manager, brigáda při inventuře, marketingový specialista/tka, manažer privátních značek, specialista/tka zákaznického servisu či překladatele/ky do rumunštiny. Nezapomeňte si také prohlédnout naši aktuální nabídku volných pracovních míst.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Školní náměstí 14, 537 01 Chrudim II

Velikost firmy:

250 - 499 zaměstnanců zaměstnanců

IČ:

25977687

Založení / Zapsání do OR*:

29. 11. 2002

Právní forma:

a.s.