SILON - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

SILON

Společnost SILON je výrobce a prodejce polyesterových vláken a polymerních kompaundů. Využívají je v automobilovém průmyslu, ve stavebnictví nebo také v lékařství. Dnes si kariéru v SILON buduje přibližně 500 zaměstnanců. Tato výrobní firma vykonává svou práci v Plané nad Lužnicí, blízko města Tábor. Prodává 4 typy produktů -

  • Taborex
  • Tabond
  • Taboren
  • Tesil
Svým zákazníkům SILON poskytuje poradenství v průběhu zpracování jejich materiálů, aby produkce vlastních výrobků probíhala bez komplikací. Má pozitivní přístup k práci ve vývoji procesu, který je spojený s mícháním a složením jednotlivých receptur.

Hodnocení SILON

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie firmy

Minulost má společnosti SILON od roku 1950, kdy byla firma založena za účelem vyplnění volného místa ve výrobě polyamidové příze. První firemní výrobek, silon, byl ideí pro název této firmy. Používal se pro výrobu dámských nylonových punčoch. V roce 1980 prvně zainvestovali a to do výrobních závodu na injekční formování. Důležitým milníkem bylo pro firmu spuštění práce na technologii jednostupňového zvlákňování.

Roku 2006 si firma převedla právní formu z akciové společnosti na s.r.o. Během dalších několika let byly zavedeny 2 další linky na produkci rPET vláken technologií jednostupňového zvlákňování, čímž se zvedl počet volných míst. Dneska se firma SILON snaží prodávat své zbožía rozšiřovat povědomí o práci a budování kariéry v SILON klientům na téměř všech kontinentech světa - Evropa, Asie, Severní Amerika, Afrika a Austrálie.

Kariéra v SILON

Rádi byste získali práci u jednoho z největších výrobců plastových produktů v ČR? Společnost nabízí profesionální pracovní prostředí, možnost se pracovně i osobně rozvíjet nebo se podílet na vývoji velkých firemních plánů a projektů. Nejenom, že práce v SILON. je na každé pozici různorodá, ale budovat si kariéru v SILON zaměstnance baví - zde malá "ochutnávka", jak to v SILON vypadá. Podívejte se na volná místa a nastartujte tak svou vysněnou kariéru v SILON.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Průmyslová 451, 391 02 Planá nad Lužnicí

Velikost firmy:

500 - 999 zaměstnanců

IČ:

27157245

Založení / Zapsání do OR*:

21. 6. 2004

Právní forma:

s.r.o.