GASCONTROL PLAST - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Dopřejte si televizní požitek

GASCONTROL PLAST

Společnost GASCONTROL PLAST, a.s. nabízí komplexní plastové systémy pro pokládku plynovodního, vodovodního, kanalizačního potrubí a ochranné beztlaké trubky a plastové desky. Mezi nadstandardní služby poskytované GASCONTROL PLAST patří rozvoz zboží, který je zdarma při odběru nad 150 000 Kč, technické poradenství v oboru zpracování plastů a zajišťování montáže a stavby.

Hodnocení GASCONTROL PLAST

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie společnosti

Jde o společnost čistě českou, která byla založena v roce 1999, kdy navázala na tradici výroby plastových tlakových potrubních systémů v Havířově pramenící již v roce 1989. Velká část zaměstnanců ve firmě funguje již od revoluce a mají tak nenahraditelné zkušenosti a znalosti z oblasti plynárenství, technologie výroby plastových potrubních systémů a výstavby inženýrských sítí.

Jak plyne čas, GASCONTROL PLAST bojuje se svou konkurencí (např. firmy PipeLife, Aliaxis či ESTAV) rozšiřováním sortimentu. Další produkty, které zahrnuli do svého portfolia jsou například:

  • Polyolefinové a styrenové desky
  • PE potrubí DUALTEC
  • PE potrubí RCTEC a RC-DUALTEC
  • Potrubí velkých průměrů až do dimenze 630 mm

V roce 2008 DUALTEC získal na mezinárodním veletrhu MSV 2008 v Nitře v sekci CHEMPLAST cenu veletrhu.

Kariéra a volná místa v GASCONTROL PLAST

GASCONTROL nabízí volná místa především manuálního a obchodního charakteru. Můžete očekávat zázemí stabilní firmy na evropském trhu, odpovídající platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody a zaměstnání na HPP. Volné jsou momentálně například pozice zedník, obchodní a technický poradce LPG, technik realizace staveb a svářeč.

Mezi benefity, které si mohou užívat zaměstnanci GASCONTROL PLAST patří: příležitost pro rozvoj a kariérní růst, podpora vzdělávání, možnost využití firemního rekreačního zařízení v Komorní Lhotce a další. Zní to dobře? Tak se podívejte i na hodnocení zaměstnavatele.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Dělnická 883/46, 735 64 Havířov - Prostřední Suchá

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

25835769

Založení / Zapsání do OR*:

28. 4. 1999

Právní forma:

a.s.