InnovaPlast - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Autodoplňky výhodně!

InnovaPlast

InnovaPlast s. r. o. jsou výrobci plastových výlisků metodou vstřikování. Jde o irsko-českou firmu, která se specializuje na lisování technických plastů. Klade si za cíl flexibilně reagovat na požadavky zákazníků, přistupovat ke každému klientovi individuálně a navrhovat vhodná a funkční řešení. Čtěte dál, pokud se chcete dozvědět o nabídce práce v InnovaPlastu!

Hodnocení InnovaPlast

Přidat hodnocení

Historie společnosti

Firma byla založena v roce 2005 jako dceřiná společnost irské firmy Tool and Plastic Co Ltd, která v plastikářském oboru podniká již od roku 1968. Tool and Plastic se zaměřuje na výrobu plastových výlisků pro zdravotnictví, převážně v čistých prostorách s filtrovaným vzduchem. Koncem roku 2017 dosáhla počtu 50 vstřikolisů s obratem 15,2 milionu euro.

Firma tedy vznikla v Irském Longfordu a poté co si vybudovala reputaci poskytování vysoce kvalitních a různorodých služeb, se rozhodla rozšířit svou působnost. Nyní působí ve dvou provozech, v novém závodě v Longfordu a v Průmyslové zóně František v Horní Suché.

Služby které InnovaPlast poskytuje

Innovaplast využívá nejrozšířenější technologii výroby plastových dílů pro automobilní, strojírenský, zdravotnický, potravinářský, elektrotechnický a spotřební průmysl. Na svých strojích dokážou vyrobit výlisky ze všech typů termoplastických materiálů od hmotnosti 0,5g až do 1407g.

Granuláty, se kterými pracují, jsou přírodní, transparentní, barevné, nebo je možné vytvořit barvu přímo na zákazníkem požadovaný odstín. Zajišťují také výrobu forem na vstřikování plastů, včetně projektové dokumentace. Podle potřeb zákazníka se využívá výlisek u prověřených dodavatelů v Irsku, UK, Německu, Švýcarsku, ČR a Číně.

InnovaPlast tvrdí, že to, co je odlišuje od konkurence (Publi, Fortell, INCOT,...), je maximální soustředěnost na spokojenost zákazníka. Proto nabízí i levnější variantu výroby lisovacích nástrojů, a to tvarové vložky do univerzálního rámu či výrobu prototypových forem.

Kariéra a volná místa v InnovaPlast

Co se týká hodnocení InnovaPlastu, tak si zaměstnanci pochvalují především mladý kolektiv, uplatnění pro lidi bez praxe a možnost využití cizích jazyků, jak už tomu tak u mezinárodních firem bývá. Nevýhodou InnovaPlastu je podle zaměstnanců nestabilita a nejasná perspektiva firmy. Aktuálně hledají zaměstnance na pozici operátor ve výrobě. Pokud vás nabídka zaujala, neostýchejte se a pošlete do firmy životopis!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Průmyslová zóna František, 735 35 Horní Suchá

Velikost firmy:

50-99 zaměstnanců

IČ:

26872412

Právní forma:

s.r.o.