Preciosa - LUSTRY - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Preciosa - LUSTRY

Společnost Preciosa - LUSTRY známá rovněž pod anglickým názvem Preciosa Lighting navrhuje a vyrábí unikátní křišťálové lustry a světelné projekty. Pracovníci Preciosa - LUSTRY využívají tradiční zpracování českého křišťálu nejvyšší kvality, špičkové technologie 21. století a řemeslné dovednosti sklářských mistrů. Lustry a světelné instalace společnosti nalezneme v luxusních hotelech, královských palácích, na jachtách i v soukromých rezidencích po celém světě. Preciosa - LUSTRY je součástí skupiny Preciosa Group, do které spadá i společnost Preciosa.

Hodnocení Preciosa - LUSTRY

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie společnosti

Již v roce 1548 započala v Křišťálovém údolí v Severních Čechách výroba skla. Preciosa - LUSTRY tak, stejně jako celá skupina Preciosa a její zaměstnanci, navazuje na 460 let sklářské tradice. V průběhu několika staletí se sklářský průmysl v této oblasti úspěšně rozvíjel, v roce 1948 vznikl sloučením mnoha menších podniků a firem národní podnik PRECIOSA. Preciosa měla vlastní výzkumný ústav a laboratoře, čímž vzniklo mnoho nových volných míst. Po roce 1989 firmu získal pan Ludvík Karl, který ji vede dosud. Společnost se dynamicky rozvíjela a rostla a tento trend pokračuje i nyní. Preciosa - LUSTRY má ročně tržby přes jednu miliardu korun. Práce v Preciosa - LUSTRY je významným zdrojem volných pracovních míst v Libereckém kraji a okolí. Lustry a světelné instalace od Preciosa - LUSTRY nalezneme například v Číně, na letišti v indické Bombaji, v hotelech v Moskvě, Dubaji, Mexiku a na dalších místech. Začátkem roku 2017 otevřela společnost unikátní prodejnu v Praze.

Preciosa - LUSTRY kariéra

Společnost sídlí v Kamenickém Šenově, proto je i většina volných míst v Preciosa - LUSTRY zde. Práci v Preciosa - LUSTRY lze ovšem získat i v Praze v nové jedinečné prodejně a kariéru Preciosa - LUSTRY lze budovat také v zahraničí, volná místa bývají například v Dubaji. Volná místa v Preciosa - LUSTRY jsou inzerována především do oblasti výroby, designu, techniky a R&D a také obchodu a marketingu. Společnost přijímá jak zkušené pracovníky, tak absolventy. Možnost začít kariéru v Preciosa - LUSTRY nabízí také studentům vysokých škol, pro které pořádá každým rokem letní pracovní kempy. Novým zaměstnancům společnost pomáhá k lepší orientaci prostřednictvím originálního adaptačního plánu. Mezi benefity, které společnost svým zaměstnancům poskytuje, patří sleva na firemní výrobky, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, závodní stravování a mnohé další. Zaujala-li vás tato společnost, prohlédněte si volná místa a začněte svou úspěšnou kariéru v Preciosa - LUSTRY.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Nový svět 915, 471 14 Kamenický Šenov

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

00012645

Založení / Zapsání do OR*:

3. 6. 1991

Právní forma:

a.s.