PRECIOSA - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Opletalova 3197/17, 466 01 Jablonec nad Nisou

Velikost firmy:

2000 - 2499 zaměstnanců

IČ:

00012556

Založení / Zapsání do OR*:

18. 3. 1991

Právní forma:

a.s.

O společnosti

Společnost PRECIOSA je předním světovým výrobcem skla. Díky moderním nápadům vytváří společnost PRECIOSA unikátní kombinace barev a skleněných či křišťálových komponentů. Zároveň navrhuje ojedinělá svítidla a šperky s originálním rodokmenem. PRECIOSA je největší sklářskou firmou v České republice, práci v PRECIOSA nalezlo celkem přes 4 000 spokojených zaměstnanců. Kariéru mohou začít i další zájemci. Společnost nabízí volná místa ve výrobě, obchodě, marketingu, designu a v dalších oborech.

Historie společnosti

Společnost PRECIOSA navazuje na českou sklářskou tradici, která je stará více než 460 let. Již v roce 1548 započala výroba skla v České republice v Křišťálovém údolí, první výrobky bižuterie z pravého českého skla opouští zemi již v roce 1680. Brzy poté byl český křišťál exportován do celého světa, kde byl také hojně kopírován. V 19. století vznikají první sklářské školy, aby se řemeslo mohlo šířit dál.

V roce 1948 se spojí 25 velkých i malých firem, podniků, továren z okolí tří měst a vzniká národní podnik PRECIOSA. Společnost aplikuje do své výroby nové technologie a již v roce 1956 zakládá v Křišťálovém údolí Výzkumný ústav skla a bižuterie, který se stává nedílnou součástí společnosti. V roce 2009 představila firma nejmenší broušený kámen na světě a i na dále pokračovala ve výzkumu a vývoji unikátních produktů. Momentálně dodává své výrobky po celém světě do více než 148 zemí.

Kariéra v PRECIOSA

Chtěli byste pracovat ve společnosti s celosvětovou působností a staletou tradicí? Jste spolehliví a komunikativní? Zkuste začít svou kariéru u PRECIOSA. Firma inzeruje pracovní nabídky ve výrobě například pro strojníky, svářeče, zámečníky nebo soustružníky. Do obchodního oddělení hledá key accout manažery a obchodní referenty. Dále nabízí volná místa pro designery. PRECIOSA myslí i na studenty a čerstvé absolventy, kteří se mohou přihlásit do trainee programu nebo na praxi. Některé vypisované pozice jsou vhodné i pro ně.

Dobře odvedenou práci firma odměňuje štědrým balíčkem nadstandardních benefitů, výbornými platovými podmínkami a možností růstu v kariéře u PRECIOSA. Zaměstnanci mají dokonce možnost ubytování na podnikové ubytovně. Podívejte se na volná místa v PRECIOSA a najděte si práci, která Vás bude bavit.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (5)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Retailing Služby Prodej zboží Sklářský a porcelánový průmysl