PRECIOSA - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

PRECIOSA

Společnost PRECIOSA je předním světovým výrobcem skla. Díky moderním nápadům vytváří společnost PRECIOSA unikátní kombinace barev a skleněných či křišťálových komponentů. Zároveň navrhuje ojedinělá svítidla a šperky s originálním rodokmenem. PRECIOSA je největší sklářskou firmou v České republice, práci v PRECIOSA nalezlo celkem přes 4 000 spokojených zaměstnanců. Kariéru mohou začít i další zájemci. Společnost nabízí volná místa ve výrobě, obchodě, marketingu, designu a v dalších oborech.

Hodnocení PRECIOSA

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (6)

Historie společnosti

Společnost PRECIOSA navazuje na českou sklářskou tradici, která je stará více než 460 let. Již v roce 1548 započala výroba skla v České republice v Křišťálovém údolí, první výrobky bižuterie z pravého českého skla opouští zemi již v roce 1680. Brzy poté byl český křišťál exportován do celého světa, kde byl také hojně kopírován. V 19. století vznikají první sklářské školy, aby se řemeslo mohlo šířit dál.

V roce 1948 se spojí 25 velkých i malých firem, podniků, továren z okolí tří měst a vzniká národní podnik PRECIOSA. Společnost aplikuje do své výroby nové technologie a již v roce 1956 zakládá v Křišťálovém údolí Výzkumný ústav skla a bižuterie, který se stává nedílnou součástí společnosti. V roce 2009 představila firma nejmenší broušený kámen na světě a i na dále pokračovala ve výzkumu a vývoji unikátních produktů. Momentálně dodává své výrobky po celém světě do více než 148 zemí.

Kariéra v PRECIOSA

Chtěli byste pracovat ve společnosti s celosvětovou působností a staletou tradicí? Jste spolehliví a komunikativní? Zkuste začít svou kariéru u PRECIOSA. Firma inzeruje pracovní nabídky ve výrobě například pro strojníky, svářeče, zámečníky nebo soustružníky. Do obchodního oddělení hledá key accout manažery a obchodní referenty. Dále nabízí volná místa pro designery. PRECIOSA myslí i na studenty a čerstvé absolventy, kteří se mohou přihlásit do trainee programu nebo na praxi. Některé vypisované pozice jsou vhodné i pro ně.

Dobře odvedenou práci firma odměňuje štědrým balíčkem nadstandardních benefitů, výbornými platovými podmínkami a možností růstu v kariéře u PRECIOSA. Zaměstnanci mají dokonce možnost ubytování na podnikové ubytovně. Podívejte se na volná místa v PRECIOSA a najděte si práci, která Vás bude bavit.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Opletalova 3197/17, 466 01 Jablonec nad Nisou

Velikost firmy:

2000 - 2499 zaměstnanců

IČ:

00012556

Založení / Zapsání do OR*:

18. 3. 1991

Právní forma:

a.s.