MOSER - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

MOSER

Moser a.s. je česká firma zabývající se produkcí bezolovnatého křišťálu, nápojové soubory vyrábí barevné i křišťálové.

Hodnocení MOSER

Přidat hodnocení

Manufakturu Moser založil v roce 1857 v Karlových Varech rytec a obchodník Ludwig Moser. Tato aklárna byla založena jako pokračovatel státní firmy Sklárna Moser v roce 1991. Sklárna Moser je členem Comité Colbert, společenství, které si klade za cíl udržet a rozvíjet tradiční rukodělnou výrobu luxusních výrobků. Sídlem sklárny Moser jsou Karlovy Vary.

Sklárna Moser se zaměřuje výhradně na výrobu křišťálu bez příměsí olova. Práce s touto sklovinou je náročná, ale bezolovnatý křišťál vyniká vysokým leskem, jiskřivostí a zejména tvrdostí, která umožňuje detailní broušení a rytí. Sklárna pracuje s tenkostěnným i silnostěnným sklem, ovládá techniky jemného zlacení, platinování a další zušlechťovací postupy.

Věhlas sklárny Moser je od samého počátku založen na rukodělném umění mistrů sklářů, brusičů, malířů a rytců. Každé vytvořené dílo je jedinečné a vyžaduje precizní zvládnutí celého procesu ruční výroby krok za krokem. Taje uměleckých a řemeslných dovedností se předávají tradičně z generace na generaci. Být mistrem ve sklárně Moser znamená být světově uznávaným odborníkem ve své profesi.

Staňte se i Vy zaměstnancem společnosti Moser a získejte tak práci ve firmě s dlouholetou tradicí a perspektivním výhledem.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Kpt. Jaroše 46/19, 360 06 Karlovy Vary

Velikost firmy:

100 - 250 zaměstnanců

IČ:

26361035

Založení / Zapsání do OR*:

1. 9. 2003

Právní forma:

a.s.