Pošta bez hranic - FROGMAN - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Každý den stovky nových zakázek online

Pošta bez hranic - FROGMAN

Pošta bez hranic provozuje poštovní, balíkové a přepravní služby v České republice a na Slovensku. Svým zákazníkům nabízí profesionální a expresní servis. Společnost Dále nabízí fulfillment pro e-shopy, což znamená, že e-shopům doručuje balíky do zahraničí zahraniční poštou. Podle informací poskytnutých společností tak e-shopy a můžou ušetřit průměrně 53 % nákladů na zahraniční poštovné.

Hodnocení Pošta bez hranic - FROGMAN

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie společnosti Frogman

Pošta bez hranic spadá pod společnost FROGMAN, která byla založena ve Zlíně v roce 1993. Pošta bez hranic přišla s inovativním konceptem služeb pro klienty a poskytla tak lidem novou možnost přepravy balíků.

Frogman nabízí expresní expedici zásilky do zahraničí ještě v den podání odesílatelem a zároveň i doručení za mnohem nižší ceny. E-shopům poskytuje uskladnění zásilek a jejich přepravu po Evropě, vyřešení reklamací a vrácení zboží nebo možnost nákupu obalového materiálu.

Frogman dodává, že pokud má klient zájem o nadstandardní nebo individuální služby, bude se mu snažit vyhovět.

Jak funguje pošta bez hranic?

Pošta bez hranic si zakládá na tom, že zákazník nepozná rozdíl oproti tomu, kdybyste balík odesílali přímo vy. Balík mu dorazí zabalený od vás a to buď a ve stejný den, nebo dříve. Jediný, kdo pozná rozdíl, budete vy, protože je to snazší a levnější. Postup je následující:

  1. zboží zabalíte,
  2. zabalené balíky dáte do jedné větší krabice, a jako jednu zásilku pošlete do Zlína,
  3. pošta bez hranic balíky převeze za hranice, kde je vašim zákazníkům rozešle za vnitrostátní ceny.

Jsou tam nějaká rizika?

Rizika využití služby jsou minimální. Frogman totiž nevyžaduje platbu předem. Stačí se registrovat, nastavit účet a můžete začít posílat balíky. Platíte až zpětně fakturu, která vám bude vystavena jednou měsíčně. Doporučujeme s Frogmanem sepsat smlouvu, abyste si mohli být skutečně jistí. Balíky se dají případně i pojistit.

Frogman – Pošta bez hranic kontakt

Chcete kontaktovat Poštu bez hranic? Můžete tak učinit v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Pokud jde o dotaz ke konkrétní zásilce, obraťte se na e-mail info@postabezhranic.cz. Odpověď můžete čekat zhruba do 30 minut. Pokud vás zajímá něco obecného ohledně fungování služby, zavolejte na číslo +420 576 013 970.

Pošta bez hranic – recenze

Frogman zajišťuje dopravu do 26 evropských států a recenze na službu Pošta bez hranic jsou veskrze pozitivní. Oproti konkurentům jako je Česká pošta a PPL má skutečně služby levnější. Nevýhodou je úzký výběr zemí, do kterých rozváží. To například jeho přímý rival balikdozahranici.cz má sice ceny nastavené výše, ale klienti si mohou vybrat z cca 240 zemí včetně Číny, Laosu nebo například Indie.

Já mám perfektní zkušenost. Posílal jsem do Anglie a vše rychlé a přesně jak píší. Navíc rychle odpovídají a snaží se řešit problémy.

– Petr Čermák

Kariéra v Poště bez hranic

Chcete se stát součástí společnosti s příjemnou atmosférou, kde nechybí humor, smích a pohodoví kolegové? Jste spolehlivý člověk a týmový hráč? Podívejte se na volná místa v Poště bez hranic. Firma hledá do svého týmu ve Zlíně kolegy, kteří se chtějí seberealizovat a přiučit novým věcem. Jejich práci odměňuje řadou benefitů (např. vlastní posilovna a E-strike aréna).

Zaměstnanci si chválí nejen dobré platové ohodnocení, ale i možnost kariérního růstu, dobrý kolektiv a přivýdělek ve formě brigády. Odstartujte svou kariéru v Poště bez hranic a získejte práci, ve které Vás to bude bavit. Předtím se ale podívejte na jejich hodnocení.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Komenského 25, 763 02 Zlín - Malenovice

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

49434624

Založení / Zapsání do OR*:

29. 7. 1993

Právní forma:

s.r.o.