Pošta bez hranic - FROGMAN - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Pošta bez hranic - FROGMAN

Údaje

Sídlo firmy:

Komenského 25, 763 02 Zlín - Malenovice

IČ:

49434624

Založení / Zapsání do OR*:

29. 7. 1993

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Společnost Pošta bez hranic provozuje poštovní, balíkové a přepravní služby po České a Slovenské republice. Svým zákazníkům nabízí profesionální a expresní servis. Společnost Pošta bez hranic dokonce nabízí službu fulfillment pro e-shopy. To znamená, že e-shopům doručuje balíky do zahraničí zahraniční poštou a šetří tak e-shopům až 53 % nákladů na zahraniční poštovné.

Historie společnosti

Společnost Pošta bez hranic byla založena společností FROGMAN s.r.o., která začala svou kariéru v roce 1993. Pošta bez hranic přišla se zcela inovativním konceptem služeb pro klienty a poskytla tak lidem se zkušenostmi v oboru přepravy nová volná místa. Nabízí expresní expedici zásilky do zahraničí ještě v den podání odesílatelem a zároveň i doručení za mnohem nižší ceny. E-shopům poskytuje uskladnění zásilek a jejich přepravu po Evropě, vyřešení reklamací a vrácení zboží nebo možnost nákupu obalového materiálu. A pokud si chce klient sjednat u společnosti individuální služby, prací Pošty bez hranic je snažit se, co nejvíce klientovi vyhovět.

Kariéra v Pošta bez hranic

Chcete se stát součástí mezinárodní společnosti? Jste spolehlivý člověk a týmový hráč? Podívejte se na volná místa v Pošta bez hranic. Firma hledá do svého týmu kolegy, kteří se chtějí seberealizovat a přiučit novým věcem. Jejich práci odměňuje řadou odměn a benefitů.

Zaměstnanci si chválí nejen dobré platové ohodnocení, ale i možnost kariérního růstu, dobrý kolektiv a přivýdělek ve formě brigády. Odstartujte svou kariéru v Pošta bez hranic a získejte práci, ve které Vás to bude bavit.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
Zobrazit všechna hodnocení (2)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Logistika Doprava Balící služby