ROPID - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Kosmetika s láskou ke kráse!

ROPID

Společnost ROPID funguje jako regionální organizátor Pražské integrované dopravy a její služby využívají zákazníci již více než 25 let. ROPID představuje moderní systém hromadné dopravy pro cestující z hlavního města a jeho blízkého okolí, čímž je zajištěn komfortní převoz všech věkových skupin obyvatelstva a v určitém měřítku šetřit životní prostředí snížením provozu osobních vozidel v Praze. Odborná organizace ROPID spustila systém PID, který celý tento proces zastřešuje. Úloha firmy ROPID je tedy pouze organizační a kontrolní.

Hodnocení ROPID

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (5)

Historie společnosti

Společnost ROPID funguje již od prosince roku 1993 a její klíčovou rolí je zabezpečování zájmů a potřeb hlavního města České republiky, přičemž zásadní práce ROPID jsou nastaveny směrem k organizaci a kontrole fungování hromadné přepravy. Díky tomu jsou neustále vylepšovány možnosti rychlé, levné a efektivní přepravy. Volná místa v ROPID jsou v největší míře spojována s činnostmi dopravní soustavy státu a hledáním optimálních řešení pro rozvoj Pražské integrované dopravy.

Kariéra v ROPID

Volná místa ROPID průběžně aktualizuje podle potřeb, vždy ale nabízí zajímavé benefity a stabilní zaměstnání a možnost dalšího vzdělávání v oboru. Kariéru v ROPID nastartují absolventi vysokých škol i středoškolští absolventi s doložitelnou praxí. Zásadní je pak znalost prostředí veřejné dopravy, zkušenost s prací na počítači nebo cizojazyčná vybavenost. Ten, kdo chce budovat kariéru v ROPID, musí perfektně ovládat angličtinu a pracovat na vysoké úrovni. Velkým plusem jsou dobré komunikační a organizační dovednosti, stejně jako diplomatické vystupování. Za práci v ROPID nabízí zaměstnavatel pět týdnů dovolené, stravenky i další atraktivní benefity a v neposlední řadě velice zajímavé platové ohodnocení.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Rytířská 10, 110 00 Praha

Velikost firmy:

100 - 200 zaměstnanců

IČ:

60437359

Založení / Zapsání do OR*:

1. 12. 1993

Právní forma:

příspěvková organizace

Web:

pid.cz