Kooperativa povinné ručení na míru | VímVíc.cz

Kooperativa povinné ručení

 • Limit plnění až 200 milionů Kč
 • Snadné sjednání online
 • Základní asistence v ceně pojištění
Spočítat cenu
Limit plnění 200 / 200 mil. Kč
Připojištění Ano
Asistenční služby Ano
Bonus 50 %

Výhody:

 • 5 možných limitů plnění
 • Základní asistence v ceně
 • Široký výběr možných připojištění
 • Možnost sjednání online
 • Při sjednání povinného ručení slevy na další produkty od Kooperativy
 • Záruka stabilní a ověřené firmy

Reprezentativní příklad:

Karel F. si sjednal povinné ručení na Mercedes A 180 z roku 2019 s obsahem motoru 1332 ccm a výkonem 70 kw. Karel nikdy nezavinil žádnou nehodu a dosud neměl na své jméno sjednané povinné ručení, takže nemá žádné bonusy. Pro Karla F. je nejvhodnější variantou povinné ručení Kooperativa s limitem plnění 70 mil./70 mil.

Připojištění:

 • Pojištění skel
 • Úrazové pojištění
 • Živelní pojištění
 • Pojištění zavazadel
 • Náhradní vozidlo
 • Nadstandardní asistenční služby
 • Poškození zvířetem
 • Totálka
 • Pojištění nezaviněné nehody
 • Škoda způsobená výmolem
 • Pojištění právní ochrany

Kooperativa je velkým hráčem na trhu s pojištěním. Patří mezi největší pojišťovny poskytující povinné ručení a další pojištění v České republice. Klienti volí Kooperativa povinné ručení kvůli záruce spolehlivosti poskytovatele pojištění a promyšleným produktům tvořeným na míru každému zákazníkovi.

Kooperativa povinné ručení

Kooperativa povinné ručení je zákaznicky oblíbeným pojištěním, které si již sjednalo mnoho klientů. Povinné ručení Kooperativa je pro klienty zárukou produktu od ověřené společnosti, která na trhu funguje mnoho let a má za sebou stovky tisíc úspěšně pojištěných zákazníků.

Povinné ručení Kooperativa je velmi variabilní, také proto je zákazníkům nabízeno jako povinné ručení “na míru”. Zákazníci si mohou sestavit Kooperativa povinné ručení přesně podle svých požadavků a určit si výši limitů pojištění, rozsah asistence i různá připojištění přesně podle svých představ.

Nabídka připojištění u povinného ručení Kooperativa je opravdu široká a pokrývá všechna možná rizika, která mohou řidiče na cestách potkat. Ať už je to výmol, živelná pohroma, havárie, odcizení zavazadel nebo dokonce celého automobilu, pojišťovna Kooperativa v takových případech poskytne klientovi pojistné plnění.

Varianty povinného ručení Kooperativa

Kooperativa povinné ručení je pojištění auta na míru. Povinné ručení Kooperativa tak není pro klienty rozděleno do několika balíčků. Klient si vybírá konkrétní limit a rozsah služeb, který mu vyhovuje. Nejlevnější povinné ručení Kooperativa má nízké limity plnění a neobsahuje rozšíření do připojištění. Naopak pro náročné jsou připraveny varianty s vysokým limitem plnění a možností sjednat si některé ze širokého výběru možných připojištění. Přehled, jaké služby jsou spojeny s jednotlivými limity plnění, ukazuje následující tabulka:

Limity plnění
V ceně povinného ručení: 35/35 70/70 100/100 150/150 200/200
Základní asistenční služby ANO ANO ANO ANO ANO
Úrazové pojištění řidiče NE ANO ANO ANO ANO
Pojištění nezaviněné nehody NE NE ANO ANO ANO
Pojištění výmol NE NE ANO ANO ANO

Nevyhovuje vám nabídka povinného ručení od Kooperativa pojišťovny? Podívejte se například na Direct povinné ručení.

Parametry povinného ručení Kooperativa

Vybírá-li klient povinné ručení, srovnání nabízených produktů je nezbytné pro správný výběr. Kooperativa povinné ručení je klientům nabízeno s několika variantami limitů plnění, různým rozsahem asistenční služby a širokou nabídkou možných připojištění. Klient by tak měl zvážit, jaká rizika ho mohou na cestách potkat a podle toho vybrat to nejlepší Kooperativa povinné ručení. Důležité je pamatovat na to, že povinné ručení chrání řidiče i jeho spolucestující. Ne vždy se tak vyplatí vybírat nejlevnější povinné ručení.

Limity plnění

Limit plnění povinného ručení udává minimální a maximální částku, ve které je pojištěnému poskytnuto pojistné plnění v případě vzniku pojistné události. Limity plnění se u různých poskytovatelů povinného ručení liší. Pojišťovna Kooperativa nabízí výběr z pěti možných variant limitů pojistného plnění. Rozsah je na výběru klienta.

 • 35 mil./35 mil.
 • 70 mil./70 mil.
 • 100 mil./100 mil.
 • 150 mil./150 mil.
 • 200 mil./200 mil.

Připojištění k povinnému ručení Kooperativa

Připojištění k povinnému ručení umožňují řidiči zajistit si komplexní ochranu na rizika, která ho nejvíce ohrožují. Připojištění je možné si sjednat k povinnému ručení za roční poplatek, který se liší podle druhu připojištění a limitu, do kterého se klient rozhodne připojistit.

 • Pojištění čelního skla nebo všech skel automobilu s limitem plnění od 5 000 Kč do 50 000 Kč.
 • Úrazové pojištění řidiče i přepravovaných osob v rámci něhož lze pojistit trvalé následky úrazu, smrt v důsledku úrazu, pobyt v nemocnici po úrazu a tělesné postižení v důsledku úrazu.
 • Živelní pojištění vozidla s limitem od 50 000 Kč do 500 000 Kč se spoluúčastí 1 % – minimálně 1 000 Kč. Živelní pojištění poskytuje ochranu proti škodám v důsledku požáru, povodní, vichřice, krupobití, sesuvu půdy, laviny, zřícení skal, pádem stromů nebo sloupů i námrazy.
 • Pojištění zavazadel od 5 000 Kč do 100 000 Kč, které poskytuje ochranu proti odcizení, poškození i úplnému zničení zavazadel. Spoluúčast je v tomto případě 10 %, minimálně 1 000 Kč.
 • Náhradní vozidlo – pojišťovna proplatí pojištěnému náklady na náhradní vozidlo v případě, že pojištěný automobil byl odcizen nebo poškozen v důsledku havárie.
 • Nadstandardní asistenční služby, které klientovi zajistí komplexní servis v případě havárie či poruchy vozidla.
 • Poškození zvířetem v případě havárie a dalších poškození – například okusu drátů a kabelů.
 • Totálka je připojištění pro majitele starších vozidel. Kryje škody v případě havárie, poškození živlem, odcizení vozidla i vandalismu.
 • Pojištění nezaviněné nehody poskytuje klientovi ochranu v situaci, kdy není viníkem vzniklé dopravní nehody.
 • Škoda způsobená výmolem, kdy pojišťovna Kooperativa hradí opravu této škody.
 • Pojištění právní ochrany v rámci kterého zajišťuje Kooperativa pojišťovna právní poradenství a úhradu soudních poplatků spojených s ochranou právních zájmů majitele automobilu.

Asistenční služby

Asistenční služba pomáhá řidičům v případě, že dojde k pojistné události a řidič zůstane na cestách s havarovaným či porouchaným autem. V takovém případě volá asistenční službu, která dopraví řidiče i automobil do nejbližšího servisu, popřípadě na jiné místo, podle rozsahu a podmínek sjednaných mezi klientem a pojišťovnou.

Základní asistenční služby Kooperativa povinné ručení zahrnuje v ceně. Pokud si však řidič chce rozsah služeb rozšířit, musí si za to připlatit. Pojišťovna Kooperativa nabízí v rozsahu asistenčních služeb příjezd opraváře, odtah vozidla, úschovu nepojízdného vozidla, ubytování řidiče a spolucestujících, finanční a právní pomoc a telefonické tlumočení.

Bonus povinného ručení

Bonus povinného ručení je určován na základě řidičské zkušenosti klienta. Bonus je vypočítáván podle počtu měsíců, po které má klient sjednané povinné ručení, a to u jakékoliv pojišťovny. Bonusy se sčítají u všech poskytovatelů půjček. Vliv na výši bonusu má také fakt, zda byl pojištěný v minulosti účastníkem nehody. Za účast při nehodě jsou bonusy klientům kráceny v řádu měsíců. Kooperativa povinné ručení je nabízeno s maximálním bonusem 50 %, přičemž za každých 12 měsíců bez nehody je klientovi připsán bonus 5 % z pojistného.

Jak sjednat povinné ručení Kooperativa

Před samotným sjednáním povinného ručení Kooperativa, by se měl klient zamyslet nad tím, jaké povinné ručení potřebuje. Pro výběr správného povinného ručení je nutné zvážit, jaká rizika mohou klienta na cestách potkat. Nejlevnější povinné ručení sice může klientovi ušetřit krátkodobě peníze, při vzniku pojistné události však může litovat, že své pojištění nerozšířil.

Rizika se mohou různit podle toho, v jaké lokalitě se řidič pohybuje. Například řidič, který jezdí spíše po vesnicích, by měl zvážit připojištění proti srážce se zvěří. V úvahu je také nutné vzít, jak často je řidičem automobil používán. Používá-li řidič automobil denně a na dlouhé cesty, měl by si sjednat povinné ručení s vyšším limitem plnění. Naopak příležitostnému řidiči stačí povinné ručení, které kryje základní rizika. Sjednání povinného ručení Kooperativa je možné online prostřednictvím internetového formuláře a cenu vypočítá kalkulačka.

Povinné ručení Kooperativa – kalkulačka

Má-li klient v plánu sjednat si povinné ručení Kooperativa, kalkulačka mu může být velkým pomocníkem při orientaci v cenách pojištění a jeho rozsahu. Nejlevnější povinné ručení často nemusí pro klienta znamenat nejlepší volbu. Pokud chce klient vybrat opravdu dobré povinné ručení, srovnání produktů a zvážení možností připojištění by mělo být jeho prvním krokem.

S rozhodováním může klientovi pomoci kalkulačka, která po zadání potřebných údajů vyčíslí cenu pojištění přesně pro jeho vůz. Klient do kalkulačky musí zadat údaje o svém automobilu, jako je tovární značka, model, objem a výkon motoru, typ paliva, rok výroby, datum uvedení do provozu atd. Požadované údaje se mohou u jednotlivých kalkulaček v malé míře lišit. Dále klient zadá údaje o sobě, hlavně uvede dobu, po kterou má na své jméno sjednáno povinné ručení, případně nehody, kterých byl účastníkem.

Kooperativa online povinné ručení

Kooperativa online povinné ručení přináší klientovi velkou výhodu v možnosti sjednání povinného ručení Kooperativa prostřednictvím internetu. Ke sjednání povinného ručení Kooperativa nemusí klient navštívit pobočku pojišťovny. Stačí, když vyplní potřebné údaje do internetového formuláře a sjedná si pojištění online. Kooperativa povinné ručení je možné vyřídit kompletně z pohodlí domova.

Výhody povinného ručení Kooperativa

Kooperativa povinné ručení přináší klientům mnoho výhod. Povinné ručení Kooperativa je pro klienty připraveno s několika variantami limitů plnění. Klient si tak může vybrat takové pojistné plnění, které bude odpovídat četnosti jeho cest a prostředí, ve kterém se pohybuje.

Velkou výhodou, které Kooperativa povinné ručení zákazníkům poskytuje, je také možnost sjednání online. Celý proces sjednání povinného ručení Kooperativa je možné vyřídit prostřednictvím internetu. Kooperativa povinné ručení také nabízí klientům široký výběr možných připojištění. Pojišťovna Kooperativa se snaží vytvářet klientům produkty na míru. Parametry povinného ručení Kooperativa si tak klient volí sám na základě vlastních potřeb.

Zvažte i výhody produktů dalších poskytovatelů a proveďte srovnání povinného ručení.

Kooperativa pojišťovna

Pojišťovna Kooperativa je součástí skupiny Vienna Insurance Group, která je předním specialistou na poskytování pojištění ve střední a východní Evropě. Pojišťovna Kooperativa se kromě jiného angažuje v podpoře různých projektů a dodržuje zásady společenské odpovědnosti. Na prvním místě je v Kooperativě zákazník a jeho spokojenost. Proto pojišťovna Kooperativa poskytuje klientům kvalitní zákaznický servis.

Kooperativa pobočky

Kooperativa pobočky se nachází v každém větším městě v České republice. Kooperativa pojišťovna disponuje širokou sítí poboček, kde si mohou klienti sjednat pojištění, řešit své problémy či požadavky a vznášet své dotazy. Pracovníci Kooperativa pobočky jsou klientům vždy ochotní pomoci se vším, co potřebují. Návštěva Kooperativa pobočky je vhodná například pro klienty, kteří rádi řeší různé záležitosti osobně a nevyhovuje jim telefonická či elektronická komunikace.

Kooperativa kontakt

Klient může společnost Kooperativa kontaktovat telefonicky na zákaznické lince 957 105 105 nebo prostřednictvím internetového formuláře, kde klient jednoduše vyplní, jaký má problém, popíše své požadavky, popřípadě uvede číslo smlouvy a své kontaktní údaje. Pracovník Kooperativy ho bude na základě tohoto formuláře kontaktovat, aby s ním požadavek vyřešil.

Jak sjednat povinné ručení?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyberete ideální nabídku

3. Sjednáte si pojistku

VímVíc.cz - povinné ručení bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.