PEPCO - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Velké slevy na AliExpressu

PEPCO

PEPCO je evropská síť prodejen s diskontním zbožím. Zaměřuje se na prodej produktů pro celou rodinu včetně dekorativního zboží a potřeb do domácnosti. Cílem je, aby si každý, kdo prodejnu navštíví, vybral právě to, co potřebuje, a to za nejnižší cenu. Dnes je společnost považována za nejoblíbenějšího prodejce dětských oděvů a dekorace do domácnosti. V 8 státech své působnosti zajišťuje PEPCO práci pro více než 11 000 zaměstnanců na různých pozicích. Mezi pracovníky jsou jak lidé, kteří se o volná místa ucházeli teprve nedávno, tak i ti, kteří stáli ještě u zrodu firmy samotné. I přes takový počet zaměstnanců se společnost snaží udržet rodinnou atmosféru na pracovišti, kterou přenáší i na zákazníky. Pokud Vás zajímají volná místa v PEPCO, rozhodně čtěte dál!

Hodnocení PEPCO

Přidat hodnocení
před 11 měsíci
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti PEPCO na plný úvazek, do roku 2019.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

- Dobrý kolektiv (až na jednu vyjímku). - Firma se alespoň trochu zajímá o své zaměstnance. - V klidu mě zaučili u pokladny. - Pracovní doba rychle utekla. - Pokud jsem neuzavírala kasu, tak se odcházelo přesně ve 21:00. - Snadná obsluha pokladny. - Žádná buzerace.

Negativa firmy:

- Hudba (nevím, kde vzali ty písničky, ale tohle v rádiu neuslyšíte. Jedině v Pepcu.) - Prach (na prodejně bylo velké množství prachu a po dni práce jsem cítila, že jsem ho dost nadýchala). - Světlo (zářivky na prodejně ničí oči, k večeru jsem neviděla na malá čísla výrobků). - Vadilo mi, že jsem nevěděla co budu jaký den dělat (buď doplňovat zboží, nebo být u pokladny). - Nemají krátký, dlouhý týden. Dva dny děláš, dva dny máš volno (to ale není pravidlem). Někdy děláš dva dny, pak den volna, pak ale zase dva dny děláš, ale někdy máš potom tři dny volna (alespoň ale víte měsíc dopředu, jak budete mít směny). - V období Vánoc, až moc zboží na skladě. Převléct si oblečení byl bojový úkol. Skoro se tam nemůžete otočit. - Zákazníci si asi myslí, že 5 lidí může mluvit najednou na jednoho člověka a všichni dostanou odpověď jako první. Když začnete vybalovat zboží, všichni lidi se tam sletí, jen aby jim něco neuteklo.

Doporučení pro management firmy:

Zásobování by se opravdu mělo vyřešit. Když za jeden den přivezou tolik palet, že se už nevlezou do skladu, tak musí zůstat na prodejně a žádný zákazník asi nechce v těch úzkých uličkách kličkovat mezi nerozbalenými krabicemi.

před 1 rokem
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Store Manager - Praha
Pracoval(a) jsem ve společnosti PEPCO na plný úvazek 1-2 roky, do roku 2020.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Rozmanitost práce Možnost školení Regionální manažerka Výplata chodí včas Stravenky 120 Kč Možnost kariérního růstu

Negativa firmy:

Špatná logistika (nesmyslné zásobování, nepravidelné - žádná práce se skladovou zásobou ze strany objednávkového centra) Neustále snižování stavu personálu (nad 500m2 jsou 4-5 prodavaček opravdu málo) Nemožné účetní oddělení

před 1 rokem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti PEPCO na plný úvazek.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Stravenky, žádná hmotná odpovědnost za zboží, snádná obsluha pokladny

Negativa firmy:

Téměř žádný prostor na osobní život - volno máte pouze jeden den, nesmyslné zásobování zboží (okolo 4 palet denně, o vánocích klidně aj 8 denně), hmotná odpovědnost za peníze v kase (ani drobné částky nejdou zaplatit z dýšek), nabízení hitu a kreditu jako kolovrátek, dodržování jejich nesmyslných standartů na vystavování zboží, jak kdyby to byl nějaký butik - když máte na obchodě fofr , je to zbytečné zdržování, absence skenerů při slevňování zboží, malé pokladny, inventura za otevřeného obchodu, při vybalování oblečení neustálé přemýšlení jestli se oblečení vleze - absence tyčí na přebytečně vybalené zboží - všechny oděvní tyče jsou určené na leták

před 1 rokem
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Pokladní - prodavač
Pracuji ve společnosti PEPCO na plný úvazek 1-2 roky.
Doporučuje
Pozitiva firmy:

U firmy PEPCO pracuji již druhým rokem a je nutno říci, že tato firma založená hlavně na týmové spolupráci ( alespoň z mého pohledu) jelikož je důležité spolupracovat se svými kolegy. Vystřídala jsem dvě pobočky a za mě je to senzační zkušenost. Měli jsme a máme skvělý kolektiv, skvělého vedoucího a práce nám jde od ruky. Je důležité si toto uvědomit. Móda, bytové doplňky.. To je přesně něco pro mě a já si v práci opravdu libuji. Kdybych měla doporučit, pro koho se tato práce hodí, a komu by vyhovovala, tak rozhodně mladým lidem po škole, nejlépe bez dětí - aby vyhovovaly směny, které tu zde máme, ale také pro starší, co jsou trošku při síle a plni energie. Je důležité chovat se poctivě, v práci se zdokonalovat , mít k lidem úctu, spolupracovat a respektovat ostatní. Já svou práci miluji a snažím se na 220% fungovat :) Stát se součástí pepca je pro mnohé i startem kariéry a stát se efektivním zaměstnancem se můžete stát i vy! :)

Negativa firmy:

Samozřejmě nějaké mínus to má, a to jsou dodávky zboží. Občas se toho na nás nakupí mnoho a nevíme kam s tím, proto mnohdykrát dáváme zboží do kabinek a tím zákazníkům znepříjemňujeme nákup a spousta z nich si tedy může nákup rozmyslet, když si nemají kde vyzkoušet naše oblečení. V rádiu by mohly zaznít jiné písničky, protože občas z nich jde hlava kolem a taky prosím, aby si zákazníci do naší firmy nosili jen úsměv a chápali nás, občas to není vždy lehké na pohled, který se zdá být jednoduchý.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (64)

Hlavní oblasti působení

Společnost PEPCO působí v několika oblastech, dle kterých pak dělí například nabídku v aktuálním letáku Pepco. Základní rozdělení kategorií v PEPCO je následující:

  • Výrobky pro děti
  • Výrobky pro ženy
  • Výrobky pro muže
  • Potřeby pro domácnost
  • Hračky a potřeby pro vzdělání
  • Kosmetika
  • Sezónní zboží

Misí společnosti PEPCO je stát se nejlepším a nejlevnějším diskontem právě ve výše zmíněných oblastech. Díky tvrdé práci zaměstnanců, koncepci prodejen a také díky faktu, že každý měsíc otevře v průměru 12 prodejen, se společnosti úspěšně daří upevňovat svou pozici na evropském trhu.

Říká se o PEPCO

PEPCO nabízí zejména volná místa přímo na prodejnách. Hlavní část hodnocení tedy pochází z pozic prodeje a pokladních. Ve společnosti je pozitivní vnímání platového ohodnocení a náplně práce.

„Přístup vedení k zaměstnancům, výše platů. Práce je různorodá."

Mezi negativa pak patří například neshody na pracovišti. Pokud Vás zajímá více zkušeností s PEPCO, případně zvažujete kariéru v této společnosti, určitě se podívejte i na hodnocení firmy od zaměstnanců.

PEPCO leták

Jaká je nabídka PEPCO? Jaké jsou akční slevy v PEPCO? Kde naleznu otevírací dobu prodejen PEPCO? Na všechny tyto otázky podává pravidelnou odpověď akční leták PEPCO, který je k dostání v papírové i online podobě. E-shop zatím společnost nenabízí.

Historie firmy

Společnost PEPCO byla založena roku 1999 v Polsku, důležitým milníkem byl pro ní ale rok 2004, kdy bylo otevřeno prvních 14 prodejen v Polsku. Tím se dostala společnost poprvé do povědomí lidí a začala se svým růstem. V roce 2007 je ze 14 prodejen již 100 a v roce 2013 se úspěch posouvá i za hranice Polska. V tomto roce již mohou prodejnu navštívit i zákazníci v České republice a na Slovensku. O dva roky později se společnost rozšiřuje i do Rumunska a Maďarska a od roku 2017 figuruje již i na Chorvatském a Slovinském trhu. Dnes už najdeme v Evropské síti 1200 prodejen, které každý měsíc navštíví více než 11 milionů zákazníků. Tvrdou prací získala společnost za dobu svého působení i několik ocenění. Mezi ně patří například ocenění Hvězda kvality obsluhy v roce 2016 nebo Superbrand na polském trhu v roce následujícím.

Kariéra PEPCO

Společnost buduje své pobočky v nákupních centrech, nebo blízko supermarketů a hypermarketů. Snaží se tak podpořit příjemné nakupování. Zároveň však právě díky expanzi a poloze nabízí volná místa, která jsou na oborech jako je vedoucí prodejny, práce v prodeji či na pokladně a konkurují tak možnostem kariéry v zaběhlých řetězcích.

PEPCO je rozděleno na tři části. Vaše kariéra tedy může začít nejen na prodejnách, ale volná místa jsou i na ústředí a v distribučním centru. Ústředí PEPCO v současnosti nabízí volná místa v oborech financí, expanze, IT, marketingu, logistiky a další. Jaká zkušenost s PEPCO Vás čeká při náboru? Nábor je velmi komplexní a obsahuje nejen osobní setkání, či telefonický pohovor, ale i assessment centra nebo řešení úkolů.

Kariéra v distribučním centru je možná jako vedoucí skladu, odborník přes logistiku až po pracovníka skladu. Na prodejnách pak můžete začít jako pokladní a postupem času se vypracovat na vedoucího prodejny, nebo i oblastního vedoucího. PEPCO uvádí, že až ⅔ vedoucích prodejen se na svou pozici vypracovali v rámci společnosti.

Práci ve společnosti PEPCO hodnotí většina zaměstnanců jako příjemnou a chválí si především rodinné prostředí. Mezi další benefity patří například stravenky, na které máte nárok nebo slevy na zaměstnanecký nákup. Pokud se zatím nechcete věnovat růstu své kariéry naplno, můžete zde začít pracovat i jako brigádník například při studiu. Hlavní, co budete při práci potřebovat je příjemné vystupování a dobrá komunikace s lidmi. Očekává se samozřejmě také kladný vztah k módě a obchodu. PEPCO nabízí volná místa po celé České republice, pokud Vás tedy tato společnost zaujala, podávejte se na pracovní pozice, které právě nabízí a vyberte si práci, která Vás bude bavit.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Nusle, Hvězdova 1716/2b, 14000 Praha 4

Velikost firmy:

500 - 999 zaměstnanců

IČ:

24294420

Založení / Zapsání do OR*:

25. 4. 2012

Právní forma:

s.r.o.

Web:

pepco.cz