Údaje

Sídlo firmy:

Nusle, Hvězdova 1716/2b, 14000 Praha 4

Velikost firmy:

500 - 999 zaměstnanců

IČ:

24294420

Založení / Zapsání do OR*:

25. 4. 2012

Právní forma:

s.r.o.

Web:

pepco.cz

O společnosti

PEPCO je evropská síť prodejen s diskontním zbožím. Zaměřuje se na prodej produktů pro celou rodinu včetně dekorativního zboží a potřeb do domácnosti. Cílem je, aby si každý, kdo prodejnu navštíví, vybral právě to, co potřebuje, a to za nejnižší cenu. Dnes je společnost považována za nejoblíbenějšího prodejce dětských oděvů a dekorace do domácnosti. V 8 státech své působnosti zajišťuje PEPCO práci pro více než 11 000 zaměstnanců na různých pozicích. Mezi pracovníky jsou jak lidé, kteří se o volná místa ucházeli teprve nedávno, tak i ti, kteří stáli ještě u zrodu firmy samotné. I přes takový počet zaměstnanců se společnost snaží udržet rodinnou atmosféru na pracovišti, kterou přenáší i na zákazníky. Pokud Vás zajímají volná místa v PEPCO, rozhodně čtěte dál!

Hlavní oblasti působení

Společnost PEPCO působí v několika oblastech, dle kterých pak dělí například nabídku v aktuálním letáku Pepco. Základní rozdělení kategorií v PEPCO je následující:

  • Výrobky pro děti
  • Výrobky pro ženy
  • Výrobky pro muže
  • Potřeby pro domácnost
  • Hračky a potřeby pro vzdělání
  • Kosmetika
  • Sezónní zboží

Misí společnosti PEPCO je stát se nejlepším a nejlevnějším diskontem právě ve výše zmíněných oblastech. Díky tvrdé práci zaměstnanců, koncepci prodejen a také díky faktu, že každý měsíc otevře v průměru 12 prodejen, se společnosti úspěšně daří upevňovat svou pozici na evropském trhu.

Říká se o PEPCO

PEPCO nabízí zejména volná místa přímo na prodejnách. Hlavní část hodnocení tedy pochází z pozic prodeje a pokladních. Ve společnosti je pozitivní vnímání platového ohodnocení a náplně práce.

„Přístup vedení k zaměstnancům, výše platů. Práce je různorodá."

Mezi negativa pak patří například neshody na pracovišti. Pokud Vás zajímá více zkušeností s PEPCO, případně zvažujete kariéru v této společnosti, určitě se podívejte i na hodnocení firmy od zaměstnanců.

PEPCO leták

Jaká je nabídka PEPCO? Jaké jsou akční slevy v PEPCO? Kde naleznu otevírací dobu prodejen PEPCO? Na všechny tyto otázky podává pravidelnou odpověď akční leták PEPCO, který je k dostání v papírové i online podobě. E-shop zatím společnost nenabízí.

Historie firmy

Společnost PEPCO byla založena roku 1999 v Polsku, důležitým milníkem byl pro ní ale rok 2004, kdy bylo otevřeno prvních 14 prodejen v Polsku. Tím se dostala společnost poprvé do povědomí lidí a začala se svým růstem. V roce 2007 je ze 14 prodejen již 100 a v roce 2013 se úspěch posouvá i za hranice Polska. V tomto roce již mohou prodejnu navštívit i zákazníci v České republice a na Slovensku. O dva roky později se společnost rozšiřuje i do Rumunska a Maďarska a od roku 2017 figuruje již i na Chorvatském a Slovinském trhu. Dnes už najdeme v Evropské síti 1200 prodejen, které každý měsíc navštíví více než 11 milionů zákazníků. Tvrdou prací získala společnost za dobu svého působení i několik ocenění. Mezi ně patří například ocenění Hvězda kvality obsluhy v roce 2016 nebo Superbrand na polském trhu v roce následujícím.

Kariéra PEPCO

Společnost buduje své pobočky v nákupních centrech, nebo blízko supermarketů a hypermarketů. Snaží se tak podpořit příjemné nakupování. Zároveň však právě díky expanzi a poloze nabízí volná místa, která jsou na oborech jako je vedoucí prodejny, práce v prodeji či na pokladně a konkurují tak možnostem kariéry v zaběhlých řetězcích.

PEPCO je rozděleno na tři části. Vaše kariéra tedy může začít nejen na prodejnách, ale volná místa jsou i na ústředí a v distribučním centru. Ústředí PEPCO v současnosti nabízí volná místa v oborech financí, expanze, IT, marketingu, logistiky a další. Jaká zkušenost s PEPCO Vás čeká při náboru? Nábor je velmi komplexní a obsahuje nejen osobní setkání, či telefonický pohovor, ale i assessment centra nebo řešení úkolů.

Kariéra v distribučním centru je možná jako vedoucí skladu, odborník přes logistiku až po pracovníka skladu. Na prodejnách pak můžete začít jako pokladní a postupem času se vypracovat na vedoucího prodejny, nebo i oblastního vedoucího. PEPCO uvádí, že až ⅔ vedoucích prodejen se na svou pozici vypracovali v rámci společnosti.

Práci ve společnosti PEPCO hodnotí většina zaměstnanců jako příjemnou a chválí si především rodinné prostředí. Mezi další benefity patří například stravenky, na které máte nárok nebo slevy na zaměstnanecký nákup. Pokud se zatím nechcete věnovat růstu své kariéry naplno, můžete zde začít pracovat i jako brigádník například při studiu. Hlavní, co budete při práci potřebovat je příjemné vystupování a dobrá komunikace s lidmi. Očekává se samozřejmě také kladný vztah k módě a obchodu. PEPCO nabízí volná místa po celé České republice, pokud Vás tedy tato společnost zaujala, podávejte se na pracovní pozice, které právě nabízí a vyberte si práci, která Vás bude bavit.

Je tohle Vaše firma?

Vytvořte si skvělý profil zaměstnavatele, zíkejte kvalitní zaměstnance a lepší hodnocení firmy.

Spravovat profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti PEPCO na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Nic!

Negativa firmy:

Nesmyslný systém v logistice. Velký tlak od vedení společnosti. Neustále kontroly na prodejnách. Vedoucí zaměstnanci se nemůžou ani v klidu najíst, protože musí pořád odbíhat od jídla na pokladny kvůli stornům a vrácenkám. Žádná úcta ze strany vyššího managmentu! Dělají z nás roboty ikdyz s výplatou která nám chodí jsme spíše otroci!!!! Měli byse zamyslet a stydět se za své chování k lidem kteří jim dělají celé dny b*bečky. Všechno je o množství zboží. Palety chodí od pondělí do pátku. To je prostě holý nesmysl!

před 1 měsícem
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti PEPCO na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

.. prace se mi líbi snad jen proto že predavas hezke zbozi,a doplnky a ses medzi lidma

Negativa firmy:

... drina drina za par penez,krádeže, vedoucí ma svuj klan ten maka mene než zvysek a,tak se vecne nestiha ,ze pořád chodej palety ktere vlastne ani nemas kam dát a nemá je kto ani delat... porad se tam střídají lidi ani nevíš kdo je vedoucí hra se na nej každý kdo je v klanu

před 1 měsícem
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní - Strakonice
Pracuji ve společnosti PEPCO na pracovní smlouvu 1-2 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

U nás v obchodě super kolektiv super zaměstnanci super práce kterou všichni milujeme a na obchodě nám všem záleží

Negativa firmy:

před 1 měsícem
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti PEPCO na pracovní smlouvu, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Absolutně nic

Negativa firmy:

Vedoucí prodejny neumožňuje a nedovoluje zaměstnancům chodit na přestávky které mají ze zákona mít. Po 5 hodinách by měl mít zaměstnanec 30min pauzu ale vedoucí tvrdí ze ji nepotřebujeme a trvá na tom ze budem pracovat bez pauzy,můžete si max odskočit na wc a to ještě s kecama. Kdyz nemůžete do práce a ačkoliv vedoucímu dáte vědět tak vyhrožuje ze na to doplatíte a je vulgární ačkoliv jste se domluvili ze pokud jako brigádník nemůžete tak dáte vědět a bude vše OK. Pomluvy a buzerace na denním pořádku. Prodejna Hloubětín Hrůza

Zobrazit všechna hodnocení (35)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Retailing Prodej zboží Prodej kancelářských potřeb Spotřební průmysl