PEPCO - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Velké slevy na AliExpressu

PEPCO

PEPCO je evropská síť prodejen s diskontním zbožím. Zaměřuje se na prodej produktů pro celou rodinu včetně dekorativního zboží a potřeb do domácnosti. Cílem je, aby si každý, kdo prodejnu navštíví, vybral právě to, co potřebuje, a to za nejnižší cenu. Dnes je společnost považována za nejoblíbenějšího prodejce dětských oděvů a dekorace do domácnosti. V 8 státech své působnosti zajišťuje PEPCO práci pro více než 11 000 zaměstnanců na různých pozicích. Mezi pracovníky jsou jak lidé, kteří se o volná místa ucházeli teprve nedávno, tak i ti, kteří stáli ještě u zrodu firmy samotné. I přes takový počet zaměstnanců se společnost snaží udržet rodinnou atmosféru na pracovišti, kterou přenáší i na zákazníky. Pokud Vás zajímají volná místa v PEPCO, rozhodně čtěte dál!

Hodnocení PEPCO

Přidat hodnocení
před 25 dny
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Prodavčka
Pracoval(a) jsem ve společnosti PEPCO na plný úvazek 3-4 roky, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Než se změnilo vedení,byl super kolektiv

Negativa firmy:

Jednání nadřízených,absolutně nezvladnutá logistika,neúcta k "obyčejným"prodavačkám

Doporučení pro management firmy:

Začnětě si konečně vážit obyčejných prodavaček,bez nich nejste nic !!!!!

před 28 dny
3.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti PEPCO na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Super kolektiv

Negativa firmy:

Nesmyslné a velké dodávky palet,5-9 palet na den Když vám něco je a je to závažný a lékař vám dá pn tak jste hned špatný a vyvrhel

před 1 měsícem
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti PEPCO na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Hrozný tlak na zaměstnance.Přijdete si ,že neumíte vůbec nic. Pokud máte dítě,připravte se, že s ním vůbec nebudete trávit čas ,nemluvě o soukromém životě. Jste pořád v práci a děláte třeba i tři víkendy za sebou. Vedení by se mělo zamyslet, proč nikdo nevydrží. Otevřeno je do 20:00 přitom před 19:00 už nikdo nechodí. Jde jim jen o tržby ,ale měli by si uvědomit,že díky prodavačkám to nějak funguje. Všude po obchodě palety.Je nepořádek a zákaznicí nemůžou ani projít k regálům.

Doporučení pro management firmy:

Vytvořte lepší podmínky pro stálé prodavačky,aby jste nemuseli pořád přijímat a zaučovat nové lidi.

před 1 měsícem
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti PEPCO na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Nic

Negativa firmy:

Totalne nezvladnuta logistika.Denne 5-6 palet, kolem vanoc i 10.Takze 12 hodin se snazite nacpat zbozi na obchod, coz je prakticky nemozne, navic z tech 12 hodin co se tam snazite nacpat to zbozi vam zaplati jen 10.Osobni zivot pod touto firmou-zapomente...palety po celem obchode i skladu.Zbozi pada ve skladu z regalu a ani tam paletu nerozbalite, takze zboci cpete treba do zkusebnich kabinek pro zakazniky..V kuchynce jeden maly stul, jedna zidle, volne navazujici na skrinky zamestnancu, kde maji zamestnanci zapachajici boty a obleceni a po stranach teto pidi kuchynky se jeste vali v ruznych krabicich zbozi na odpisy...Takze kdyz jdete na jidlo, tak je to opravdicky zazitek...Pokud jdou 2 osoby na jidlo pri poctu 1 zidle na jidelnu druha osoba stoji, nebo si donese nejakou krabici ze skladu, aby si mohla aspon na chvili sednout...Taky je paradni jejich radio, kdy je nejakou polskou skupinou prespivanych asi 30 pisnicek, ktere jedou 12 hodin stale dokola, druhy nebo treti den mate pocit, ze se Vam rozkoci hlava, snazite se to nevnimat, ale nekdy to nejde...Onemocnite Vy, nebo Vase dite... maji Vas za vyvrhele a doporuci Vam ze si to mate nejak zaridit, ze se to neslucuje se zasadami PEPCA...No shrnu to,protoze toto je jen malinkaty prehled negativ, na vyjmenovani vsech by jsem potrebovsla delsi dobu....pokud aspon jen trochu muzete, vyhnete se teto firme obloukem...Hodnoceni 1 hvezdy davam jen z toho duvodu, ze musim, pokud by byly hvezdy do minusu, verte ze ta se tam hodi vic...

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (58)

Hlavní oblasti působení

Společnost PEPCO působí v několika oblastech, dle kterých pak dělí například nabídku v aktuálním letáku Pepco. Základní rozdělení kategorií v PEPCO je následující:

  • Výrobky pro děti
  • Výrobky pro ženy
  • Výrobky pro muže
  • Potřeby pro domácnost
  • Hračky a potřeby pro vzdělání
  • Kosmetika
  • Sezónní zboží

Misí společnosti PEPCO je stát se nejlepším a nejlevnějším diskontem právě ve výše zmíněných oblastech. Díky tvrdé práci zaměstnanců, koncepci prodejen a také díky faktu, že každý měsíc otevře v průměru 12 prodejen, se společnosti úspěšně daří upevňovat svou pozici na evropském trhu.

Říká se o PEPCO

PEPCO nabízí zejména volná místa přímo na prodejnách. Hlavní část hodnocení tedy pochází z pozic prodeje a pokladních. Ve společnosti je pozitivní vnímání platového ohodnocení a náplně práce.

„Přístup vedení k zaměstnancům, výše platů. Práce je různorodá."

Mezi negativa pak patří například neshody na pracovišti. Pokud Vás zajímá více zkušeností s PEPCO, případně zvažujete kariéru v této společnosti, určitě se podívejte i na hodnocení firmy od zaměstnanců.

PEPCO leták

Jaká je nabídka PEPCO? Jaké jsou akční slevy v PEPCO? Kde naleznu otevírací dobu prodejen PEPCO? Na všechny tyto otázky podává pravidelnou odpověď akční leták PEPCO, který je k dostání v papírové i online podobě. E-shop zatím společnost nenabízí.

Historie firmy

Společnost PEPCO byla založena roku 1999 v Polsku, důležitým milníkem byl pro ní ale rok 2004, kdy bylo otevřeno prvních 14 prodejen v Polsku. Tím se dostala společnost poprvé do povědomí lidí a začala se svým růstem. V roce 2007 je ze 14 prodejen již 100 a v roce 2013 se úspěch posouvá i za hranice Polska. V tomto roce již mohou prodejnu navštívit i zákazníci v České republice a na Slovensku. O dva roky později se společnost rozšiřuje i do Rumunska a Maďarska a od roku 2017 figuruje již i na Chorvatském a Slovinském trhu. Dnes už najdeme v Evropské síti 1200 prodejen, které každý měsíc navštíví více než 11 milionů zákazníků. Tvrdou prací získala společnost za dobu svého působení i několik ocenění. Mezi ně patří například ocenění Hvězda kvality obsluhy v roce 2016 nebo Superbrand na polském trhu v roce následujícím.

Kariéra PEPCO

Společnost buduje své pobočky v nákupních centrech, nebo blízko supermarketů a hypermarketů. Snaží se tak podpořit příjemné nakupování. Zároveň však právě díky expanzi a poloze nabízí volná místa, která jsou na oborech jako je vedoucí prodejny, práce v prodeji či na pokladně a konkurují tak možnostem kariéry v zaběhlých řetězcích.

PEPCO je rozděleno na tři části. Vaše kariéra tedy může začít nejen na prodejnách, ale volná místa jsou i na ústředí a v distribučním centru. Ústředí PEPCO v současnosti nabízí volná místa v oborech financí, expanze, IT, marketingu, logistiky a další. Jaká zkušenost s PEPCO Vás čeká při náboru? Nábor je velmi komplexní a obsahuje nejen osobní setkání, či telefonický pohovor, ale i assessment centra nebo řešení úkolů.

Kariéra v distribučním centru je možná jako vedoucí skladu, odborník přes logistiku až po pracovníka skladu. Na prodejnách pak můžete začít jako pokladní a postupem času se vypracovat na vedoucího prodejny, nebo i oblastního vedoucího. PEPCO uvádí, že až ⅔ vedoucích prodejen se na svou pozici vypracovali v rámci společnosti.

Práci ve společnosti PEPCO hodnotí většina zaměstnanců jako příjemnou a chválí si především rodinné prostředí. Mezi další benefity patří například stravenky, na které máte nárok nebo slevy na zaměstnanecký nákup. Pokud se zatím nechcete věnovat růstu své kariéry naplno, můžete zde začít pracovat i jako brigádník například při studiu. Hlavní, co budete při práci potřebovat je příjemné vystupování a dobrá komunikace s lidmi. Očekává se samozřejmě také kladný vztah k módě a obchodu. PEPCO nabízí volná místa po celé České republice, pokud Vás tedy tato společnost zaujala, podávejte se na pracovní pozice, které právě nabízí a vyberte si práci, která Vás bude bavit.

Je tohle Vaše firma?
Ještě výhodnější nákupy z Číny!
Sídlo firmy:

Nusle, Hvězdova 1716/2b, 14000 Praha 4

Velikost firmy:

500 - 999 zaměstnanců

IČ:

24294420

Založení / Zapsání do OR*:

25. 4. 2012

Právní forma:

s.r.o.

Web:

pepco.cz