PEPCO - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Velké slevy na AliExpressu

PEPCO

PEPCO je evropská síť prodejen s diskontním zbožím. Zaměřuje se na prodej produktů pro celou rodinu včetně dekorativního zboží a potřeb do domácnosti. Cílem je, aby si každý, kdo prodejnu navštíví, vybral právě to, co potřebuje, a to za nejnižší cenu. Dnes je společnost považována za nejoblíbenějšího prodejce dětských oděvů a dekorace do domácnosti. V 8 státech své působnosti zajišťuje PEPCO práci pro více než 11 000 zaměstnanců na různých pozicích. Mezi pracovníky jsou jak lidé, kteří se o volná místa ucházeli teprve nedávno, tak i ti, kteří stáli ještě u zrodu firmy samotné. I přes takový počet zaměstnanců se společnost snaží udržet rodinnou atmosféru na pracovišti, kterou přenáší i na zákazníky. Pokud Vás zajímají volná místa v PEPCO, rozhodně čtěte dál!

Hodnocení PEPCO

Přidat hodnocení
před 2 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Prodavač
Pracoval(a) jsem ve společnosti PEPCO na plný úvazek 1-2 roky, do roku 2020.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Příšerný vedení, neochota změnit směnu, přervaný sklad, neustálé přehazování zboží z místa na místo, nic nemělo svůj řád. Nic se nestíhalo, šetří se na zaměstnancích. Nikdo vás nezaručí. Neustále bylo vše špatně. Práce vhodná tak pro člověka, který v obchodě nikdy nepracoval, brzy stejně vše prokoukne a odejde.

před 3 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti PEPCO na zkrácený úvazek, do roku 2021.
Pozitiva firmy:

kolektiv,plat

Negativa firmy:

Hodně zboží každy den,je to opravdu dřina .Inventura za provozu s nepříjemnou ženskou co ma inventuru na starosti,která vas neustale honí a je na vas nepřijemna,při inventuře ani nepomuže.A vubec ju nezajima ,že na oběd se dostanete až po 8h.Toto mě dohnalo k vypovědi.Vedeni by si mělo uvědomit,že ve Firmě děla převážná čast ženských a ne roboti.

před 3 měsíci
2.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti PEPCO na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Kolektiv, vedoucí

Negativa firmy:

Peníze, hodně práce a málo volna

před 6 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti PEPCO na zkrácený úvazek.
Pozitiva firmy:

Pozitiva jsou snad jen vstřícná a lidská vedoucí to musím opravdu ocenit. Pokladna jednoduchá.

Negativa firmy:

Paní "zástupkyně" si užívá své funkce a neustále mě za něco napomíná. Už jsem pochopila proč zrovna na téhle provozovně tolik lidí odchází. Prý proto, že se neztotožnili z vnitřními předpisy, ale je rozdíl vnitřní předpis a nedodržování zakoníku práce. Při inventuře která trvá 12 hodin mít jen jednu přestávku a to až potom co sem ji řekla že jsem unavená mi řekne, že ona je tam ta kdo určuje kdy na přestávku pujdu. Jako nadřizená by si asi měla plnit své povinnosti a sama mě po 6 hodinách poslat. Takže jsem šla až po 7,5 hodinách. Asi je to možná impuls pro vedení firmy více kontrolovat práci svých vedoucích pracovníku. Také by nebylo od věci jim připomenout co znamená zkratka GPDR a i to by měli dodržovat. A hlavně pokud je prodejna kde se jim střídají zaměstnanci , že je divné proč. A je taky docela smutné aby si zaměstnanec musel kontrolovat výplatní pásky, protože i ty jsou špatně. Pepco jako zaměstnavatel špatný není, ale vše je o lidech a ti jim dělají reklamu. A i obyčejná prodavačka má svoji hodnotu a nadřízený by se k ní měl chovat s uctou když to má pepco ve svých hodnotách....nadšení, ucta, spolupráce, zdokonalování, čestnost .....to máte i na netu ve vašich volně přistupných stránkách

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (68)

Hlavní oblasti působení

Společnost PEPCO působí v několika oblastech, dle kterých pak dělí například nabídku v aktuálním letáku Pepco. Základní rozdělení kategorií v PEPCO je následující:

  • Výrobky pro děti
  • Výrobky pro ženy
  • Výrobky pro muže
  • Potřeby pro domácnost
  • Hračky a potřeby pro vzdělání
  • Kosmetika
  • Sezónní zboží

Misí společnosti PEPCO je stát se nejlepším a nejlevnějším diskontem právě ve výše zmíněných oblastech. Díky tvrdé práci zaměstnanců, koncepci prodejen a také díky faktu, že každý měsíc otevře v průměru 12 prodejen, se společnosti úspěšně daří upevňovat svou pozici na evropském trhu.

Říká se o PEPCO

PEPCO nabízí zejména volná místa přímo na prodejnách. Hlavní část hodnocení tedy pochází z pozic prodeje a pokladních. Ve společnosti je pozitivní vnímání platového ohodnocení a náplně práce.

„Přístup vedení k zaměstnancům, výše platů. Práce je různorodá."

Mezi negativa pak patří například neshody na pracovišti. Pokud Vás zajímá více zkušeností s PEPCO, případně zvažujete kariéru v této společnosti, určitě se podívejte i na hodnocení firmy od zaměstnanců.

PEPCO leták

Jaká je nabídka PEPCO? Jaké jsou akční slevy v PEPCO? Kde naleznu otevírací dobu prodejen PEPCO? Na všechny tyto otázky podává pravidelnou odpověď akční leták PEPCO, který je k dostání v papírové i online podobě. E-shop zatím společnost nenabízí.

Historie firmy

Společnost PEPCO byla založena roku 1999 v Polsku, důležitým milníkem byl pro ní ale rok 2004, kdy bylo otevřeno prvních 14 prodejen v Polsku. Tím se dostala společnost poprvé do povědomí lidí a začala se svým růstem. V roce 2007 je ze 14 prodejen již 100 a v roce 2013 se úspěch posouvá i za hranice Polska. V tomto roce již mohou prodejnu navštívit i zákazníci v České republice a na Slovensku. O dva roky později se společnost rozšiřuje i do Rumunska a Maďarska a od roku 2017 figuruje již i na Chorvatském a Slovinském trhu. Dnes už najdeme v Evropské síti 1200 prodejen, které každý měsíc navštíví více než 11 milionů zákazníků. Tvrdou prací získala společnost za dobu svého působení i několik ocenění. Mezi ně patří například ocenění Hvězda kvality obsluhy v roce 2016 nebo Superbrand na polském trhu v roce následujícím.

Kariéra PEPCO

Společnost buduje své pobočky v nákupních centrech, nebo blízko supermarketů a hypermarketů. Snaží se tak podpořit příjemné nakupování. Zároveň však právě díky expanzi a poloze nabízí volná místa, která jsou na oborech jako je vedoucí prodejny, práce v prodeji či na pokladně a konkurují tak možnostem kariéry v zaběhlých řetězcích.

PEPCO je rozděleno na tři části. Vaše kariéra tedy může začít nejen na prodejnách, ale volná místa jsou i na ústředí a v distribučním centru. Ústředí PEPCO v současnosti nabízí volná místa v oborech financí, expanze, IT, marketingu, logistiky a další. Jaká zkušenost s PEPCO Vás čeká při náboru? Nábor je velmi komplexní a obsahuje nejen osobní setkání, či telefonický pohovor, ale i assessment centra nebo řešení úkolů.

Kariéra v distribučním centru je možná jako vedoucí skladu, odborník přes logistiku až po pracovníka skladu. Na prodejnách pak můžete začít jako pokladní a postupem času se vypracovat na vedoucího prodejny, nebo i oblastního vedoucího. PEPCO uvádí, že až ⅔ vedoucích prodejen se na svou pozici vypracovali v rámci společnosti.

Práci ve společnosti PEPCO hodnotí většina zaměstnanců jako příjemnou a chválí si především rodinné prostředí. Mezi další benefity patří například stravenky, na které máte nárok nebo slevy na zaměstnanecký nákup. Pokud se zatím nechcete věnovat růstu své kariéry naplno, můžete zde začít pracovat i jako brigádník například při studiu. Hlavní, co budete při práci potřebovat je příjemné vystupování a dobrá komunikace s lidmi. Očekává se samozřejmě také kladný vztah k módě a obchodu. PEPCO nabízí volná místa po celé České republice, pokud Vás tedy tato společnost zaujala, podávejte se na pracovní pozice, které právě nabízí a vyberte si práci, která Vás bude bavit.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Nusle, Hvězdova 1716/2b, 14000 Praha 4

Velikost firmy:

500 - 999 zaměstnanců

IČ:

24294420

Založení / Zapsání do OR*:

25. 4. 2012

Právní forma:

s.r.o.

Web:

pepco.cz