PEPCO - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Superpotraviny

PEPCO

PEPCO je evropská síť prodejen s diskontním zbožím. Zaměřuje se na prodej produktů pro celou rodinu včetně dekorativního zboží a potřeb do domácnosti. Cílem je, aby si každý, kdo prodejnu navštíví, vybral právě to, co potřebuje, a to za nejnižší cenu. Dnes je společnost považována za nejoblíbenějšího prodejce dětských oděvů a dekorace do domácnosti. V 8 státech své působnosti zajišťuje PEPCO práci pro více než 11 000 zaměstnanců na různých pozicích. Mezi pracovníky jsou jak lidé, kteří se o volná místa ucházeli teprve nedávno, tak i ti, kteří stáli ještě u zrodu firmy samotné. I přes takový počet zaměstnanců se společnost snaží udržet rodinnou atmosféru na pracovišti, kterou přenáší i na zákazníky. Pokud Vás zajímají volná místa v PEPCO, rozhodně čtěte dál!

Hodnocení PEPCO

Přidat hodnocení
před 27 dny
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti PEPCO na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Sklad neustále narvaný, vedení si myslí že zaměstnanci jsou stroje a ne lidi, nespravedlivé rozdělení práce..Já jsem například skoro pořád za pokladnou 12 hodin. V týhle práci už nevidim žádný smysl. Všechno tady člověka jen naštve a pak mu to otravuje i osobní život. Vyšťavenost jak fyzická, tak psychycká.

Doporučení pro management firmy:

Měli by jste se zamyslet jak se chovat k zaměstnancům. Nikdo vám tady pak totiž nemusí vůbec zůstat a firma půjde do kopru co nevidět.

před 2 měsíci
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Vedoucí prodejny
Pracuji ve společnosti PEPCO na zkrácený úvazek méně než 1 rok.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Stravenky to je tak vše.

Negativa firmy:

Zásobování a zboží úplně špatně vymyšlené zboží chodí sice často,ale tak že od všeho po 5 krabicích takže mate plný sklad a zboží se na prodejnu nevejde. Zaměstnanci končí jeden za druhým takže pokud jste na HPP tak 40 hodin měsíčně do plusu není problém(v životě přesčasy nevyberete) a komunikace vedení je buďto nulová nebo příšerná. Všechno je špatně a ve dvou na směnu budete dělat od zboží až dobíhat na kasu a nejlépe předělávat regály dle vedení.

před 8 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Vedoucí směny
Pracuji ve společnosti PEPCO na plný úvazek 3-4 roky.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Kolektiv

Negativa firmy:

V téhle firmě je všechno špatně. Zboží není kam dávat a chodí každý den. lidí je tak málo, že když někdo omarodí není pomalu kdo by ho vystřídal. Opravdu by se nahoře měli zamyslet, jestli by oni sami za takové peníze dělali tak dlouhé pracovní směny a tak psychicky i fyzicky náročnou práci. Vše tady je demotivující. Ať už nedostatek volna na osobní život, tak jednání vedení. Každý týden jiné informace o tom, jak se co má dělat. Ať už děláte cokoliv, vždy je to při objezdech špatně. Další věcí je opravdu velký platový rozdíl mezi zaměstnanci jak na jiných pozicí, tak na prodejnách...

Doporučení pro management firmy:

Vaše společnost stojí na prodavačkách... Měli by jste si jich víc vážit a spravedlivě je finančně ohodnotit.

před 10 měsíci
2.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti PEPCO na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

kolektiv

Negativa firmy:

V této firmě vše klapalo do doby kdy se změnili pozice ze zástupce vedoucího na ved.směny. Vedoucí prodejny se jde do práce pouze odpočinout, její denní rituál spočívá v tom že si udělá kávu/čaj a pak zapluje do kanceláře kde si vyřizuje svoje os.hovory a svoje os.věci, protože v kanceláři té práce zas tak není .Když je potřeba aby pomohla na prodejně, tak prodavačky odkáže na ved.směny ,že prodejnu má na starosti ona. Takže veškerá práce a chod prodejny je právě na ved.směny a k tomu veškerá zodpovědnost jak s prodejnou tak s penězi. Takže ved.směny která je o několik tisíců s platem níž než vedoucí prodejny má veškerou celkovou zodpovědnost. Což si myslím že je dost nespravedlivé a je pouze otázka času kdy zam.budou odcházet právě kvůli velkému platovému skoku mezi ved.prodejny a ved.směny, tak kvůli velké zodpovědnosti kterou má mít ved.prodejny. Takže pokud už někdo chcete v této firmě pracovat ,tak určitě né jako vedoucí směny. Vedení by si mělo uvědomit že vedoucí je placena za veškeré dění jak na prodejně ,tak v kanceláři a né to házet na ved.směny.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (73)

Hlavní oblasti působení

Společnost PEPCO působí v několika oblastech, dle kterých pak dělí například nabídku v aktuálním letáku Pepco. Základní rozdělení kategorií v PEPCO je následující:

  • Výrobky pro děti
  • Výrobky pro ženy
  • Výrobky pro muže
  • Potřeby pro domácnost
  • Hračky a potřeby pro vzdělání
  • Kosmetika
  • Sezónní zboží

Misí společnosti PEPCO je stát se nejlepším a nejlevnějším diskontem právě ve výše zmíněných oblastech. Díky tvrdé práci zaměstnanců, koncepci prodejen a také díky faktu, že každý měsíc otevře v průměru 12 prodejen, se společnosti úspěšně daří upevňovat svou pozici na evropském trhu.

Říká se o PEPCO

PEPCO nabízí zejména volná místa přímo na prodejnách. Hlavní část hodnocení tedy pochází z pozic prodeje a pokladních. Ve společnosti je pozitivní vnímání platového ohodnocení a náplně práce.

„Přístup vedení k zaměstnancům, výše platů. Práce je různorodá."

Mezi negativa pak patří například neshody na pracovišti. Pokud Vás zajímá více zkušeností s PEPCO, případně zvažujete kariéru v této společnosti, určitě se podívejte i na hodnocení firmy od zaměstnanců.

PEPCO leták

Jaká je nabídka PEPCO? Jaké jsou akční slevy v PEPCO? Kde naleznu otevírací dobu prodejen PEPCO? Na všechny tyto otázky podává pravidelnou odpověď akční leták PEPCO, který je k dostání v papírové i online podobě. E-shop zatím společnost nenabízí.

Historie firmy

Společnost PEPCO byla založena roku 1999 v Polsku, důležitým milníkem byl pro ní ale rok 2004, kdy bylo otevřeno prvních 14 prodejen v Polsku. Tím se dostala společnost poprvé do povědomí lidí a začala se svým růstem. V roce 2007 je ze 14 prodejen již 100 a v roce 2013 se úspěch posouvá i za hranice Polska. V tomto roce již mohou prodejnu navštívit i zákazníci v České republice a na Slovensku. O dva roky později se společnost rozšiřuje i do Rumunska a Maďarska a od roku 2017 figuruje již i na Chorvatském a Slovinském trhu. Dnes už najdeme v Evropské síti 1200 prodejen, které každý měsíc navštíví více než 11 milionů zákazníků. Tvrdou prací získala společnost za dobu svého působení i několik ocenění. Mezi ně patří například ocenění Hvězda kvality obsluhy v roce 2016 nebo Superbrand na polském trhu v roce následujícím.

Kariéra PEPCO

Společnost buduje své pobočky v nákupních centrech, nebo blízko supermarketů a hypermarketů. Snaží se tak podpořit příjemné nakupování. Zároveň však právě díky expanzi a poloze nabízí volná místa, která jsou na oborech jako je vedoucí prodejny, práce v prodeji či na pokladně a konkurují tak možnostem kariéry v zaběhlých řetězcích.

PEPCO je rozděleno na tři části. Vaše kariéra tedy může začít nejen na prodejnách, ale volná místa jsou i na ústředí a v distribučním centru. Ústředí PEPCO v současnosti nabízí volná místa v oborech financí, expanze, IT, marketingu, logistiky a další. Jaká zkušenost s PEPCO Vás čeká při náboru? Nábor je velmi komplexní a obsahuje nejen osobní setkání, či telefonický pohovor, ale i assessment centra nebo řešení úkolů.

Kariéra v distribučním centru je možná jako vedoucí skladu, odborník přes logistiku až po pracovníka skladu. Na prodejnách pak můžete začít jako pokladní a postupem času se vypracovat na vedoucího prodejny, nebo i oblastního vedoucího. PEPCO uvádí, že až ⅔ vedoucích prodejen se na svou pozici vypracovali v rámci společnosti.

Práci ve společnosti PEPCO hodnotí většina zaměstnanců jako příjemnou a chválí si především rodinné prostředí. Mezi další benefity patří například stravenky, na které máte nárok nebo slevy na zaměstnanecký nákup. Pokud se zatím nechcete věnovat růstu své kariéry naplno, můžete zde začít pracovat i jako brigádník například při studiu. Hlavní, co budete při práci potřebovat je příjemné vystupování a dobrá komunikace s lidmi. Očekává se samozřejmě také kladný vztah k módě a obchodu. PEPCO nabízí volná místa po celé České republice, pokud Vás tedy tato společnost zaujala, podávejte se na pracovní pozice, které právě nabízí a vyberte si práci, která Vás bude bavit.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Nusle, Hvězdova 1716/2b, 14000 Praha 4

Velikost firmy:

500 - 999 zaměstnanců

IČ:

24294420

Založení / Zapsání do OR*:

25. 4. 2012

Právní forma:

s.r.o.

Web:

pepco.cz