OC Olympia Brno - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Oc Olympia Brno

OC Olympia Brno je největším nákupním centrem na Jižní Moravě. Centrum disponuje více než 200 obchody a dalších služeb. Nachází se u dálničního uzlu v blízkosti D1 a D2, díky čemuž je skvěle dostupné.

Hodnocení Oc Olympia Brno

Přidat hodnocení

Seznam obchodů

V centru najdete více jak 200 obchodů a širokou nabídku služeb. Najdete zde obchody s módou, knihkupectví, obchody s potravinami, drogerie, lékárny, obchody s nábytkem, chovatelské potřeby, nebo pobočky bank či mobilních operátorů a mnoho dalšího.

Do centra ale nemusíte chodit jen nakupovat. Můžete si užít i gastronomický zážitek v jedné z kaváren, restaurací, cukráren nebo bister.

Kompletní seznam všech obchodů najdete zde.

Služby

OC Olympia Brno nabízí i další služby: kadeřnictví, manikúra a pedikúra, oprava obuvi, čistírna, zámečnictví a další. Samozřejmostí je také Wi-fi připojení v celém centru, které je pro návštěvníky zdarma. Další chytrou službou je E.ON Charge box, kde si můžete dobít váš chytrý telefon.

Zábava

Olympia Brna nabízí i zábavné vyžití.

 • Cinema City
 • Multikino Cinema City nabízí 10 sálů, které dohromady pojmou 2248 diváků a má vyhrazeno 20 míst pro zákazníky na invalidním vozíku.

  Otevírací doba kina je od pondělí do čtvrtka od 14:30 do 22 hodin. V pátek je otevřeno od 14:30 do 22:15. V sobotu je kino v provozu od 10:30 do 22:15 a v neděli od 10:30 do 22 hodin.

 • Kajot Intacto&Planet Bowling
 • Kajot Intacto&Planet Bowling je ideálním místem kde uspořádat firemní večírek nebo rodinnou oslavu. kromě deseti bowlingových drah (čtyři speciálně upravené pro ty nejmenší), velké plátno, kde můžete sledovat sportovní přenosy, restaurace a herna s Americkou ruletou a výherními automaty. Toto všechno je zde k dispozici.

  Otevírací doba je od neděle do čtvrtka od 10 do 23 hodin. V pátek a sobotu je otevírací doba prodloužena do půlnoci.

 • Olympia Park
 • Olympia Park je víceúčelovým zábavním parkem, který je k dispozici každoročně od dubna do do října. Poprvé se brány parku otevřely v roce 2010 a od té doby slouží jako místo, kde může celá rodina trávit svůj volný čas.

  K dispozici je in-line dráha, interaktivní hřiště pro děti i dospělé, lezeckou stěnu nebo hřiště na beach volleyball a navazuje na okolní cyklostezky.

Dětský koutek

Olympia Brno myslí na rodiny s dětmi. Díky službě dětského koutku si můžete v klidu vyřídit nákupy a jiné pochůzky. Služba je zpoplatněná a ceník najdete zde.

Otevírací doba dětského koutku je ve všední dny od 10 do 21 hodin. O víkendu je koutek otevřený od 9 do 21 hodin.

Děti jsou přijímány do 20:30 hodin.

Příjezd

Dorazit do centra můžete autem po dálnicích D1 nebo D2. Váš vůz můžete zaparkovat zdarma na parkovišti obchodní centra, které má kapacitu 4000 míst.

Z centra Brna můžete využít speciální linku modrých Olympia autobusů, která je zdarma.

Otevírací doba

Olympia Brno má otevřeno každý den. Ve všední dny je otevřené od 10 do 21 hodin. Některé obchody mají pozměněnou otevírací dobu. jedná se především o restaurace a občerstvovací zařízení, lékárny nebo pobočky bank. Kompletní seznam najdete zde.

Od 22 hodin je otevřen pouze hlavní vchod do centra.

Kariéra

OC Olympia Brno nabízí řadu pracovních nabídek ve všech možných odvětví. Práci si zde najdou zájemci z oboru gastronomie nebo prodeje.

Najdete zde nabídky jak na hlavní pracovní poměr, tak i na různé brigády nebo zkrácené úvazky.

Aktuální nabídky můžete sledovat na webových stránkách OC Olympia zde.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

U Dálnice 777, 66442 Brno - Modřice