NORMA | VímVíc.cz

NORMA

NORMA je jednou z největších diskontních firem, která působí i na území České republiky. Zákazníci mají možnost si v obchodě zakoupit nejen potraviny, ale taktéž drogistické zboží nebo oblečení. Zákazníkům se NORMA snaží vyjít maximálně vstříc, a to nízkými cenami a vysokou kvalitou. Dostupné zboží je příležitostně možné za akční ceny zakoupit díky nabídkám uvedeným v NORMA letáku.

Hodnocení NORMA

Přidat hodnocení

NORMA leták

Všechny akční nabídky, které je v současné době během nákupu možné využít, jsou uvedené v NORMA letáku. Dostupný je NORMA leták mimo jiné na slevovém portálu Kaufino.com. Pravidelným kontrolováním toho, jaké NORMA akce se dají na prodejnách uplatnit, může kupující příjemně ušetřit. Akční leták NORMA nenabízí pouze slevy na potraviny, výhodné ceny se vztahují i ke všemu doplňkovému prodeji.

Akční leták NORMA

Zboží dostupné v obchodech NORMA je jak zahraničního, tak českého původu, přičemž stálá nabídka regionálního zboží zahrnuje ovoce se zeleninou nebo mléčné či masné výrobky. A právě i na regionální nabídku se často v akčním letáku NORMA nacházejí slevové příležitosti. Nový leták NORMA vychází každé pondělí, proto si jej nenechejte ujít.

Historie společnosti NORMA

První prodejna NORMA se otevřela v Norimberku v roce 1964, přičemž první pobočka na území České republiky spatřila světlo světa až v roce 1992. Postupně společnost zaváděla do prodeje vlastní značky, příkladem je například rok 2006, kdy NORMA přišla s řadou bioproduktů pod označením BIO SONNE. Postupně se tedy otevíraly nejen nové pobočky, ale i přidávaly různé značky do stálé nabídky prodejen.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Tiskařská 599/12, 108 00 Praha 10

Velikost firmy:

500-999 zaměstnanců

IČ:

47114789

Založení / Zapsání do OR*:

9. 12. 1992