Mountfield - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Mirošovická 697, 251 64 Mnichovice

Velikost firmy:

1500 - 1999 zaměstnanců

IČ:

25620991

Založení / Zapsání do OR*:

4. 11. 1997

Právní forma:

a.s.

O společnosti

Společnost Mountfield je největší český a slovenský prodejce zahradních potřeb, techniky, nábytku a bazénů. Za více jak 25 let působení na trhu získala společnost více jak 1,8 milionu stálých zákazníků.

O společnosti Mountfield

Mountfield zakládá svůj úspěch na šíři své nabídky, která reflektuje potřeby zákazníků. Kromě prodeje nabízí Mountfield i širokou servisní síť, doplňkové služby a až 7 letou záruku. Jedná se o největšího specializovaného prodejce zahradní techniky a bazénů v Evropě. Nabízený sortiment podrobuje společnost náročnému testování a díky tomu si může dovolit zaručit kvalitu. Do širšího povědomí se společnost dostala díky rozsáhlé propagaci, zejména v TV reklamách, které vyzdvihovaly nejrůznější zákaznické soutěže. Mountfield je také spolumajitelem hokejového týmu HC Mountfield Hradec Králové.

Naše služby

Od počátku byla hlavní filozofie společnosti jen prodávat, ale dnes chce společnost docílit mnohem více. Chce nabídnout jistotu, že se na společnost dlouhodobě dá spolehnout i po prodeji. Cílem společnosti je celková spokojenost klientů. Kromě prodeje zahradní techniky, nábytku a bazénů nabízí Mountfield řadu služeb, které prodej doplňují. Služby vnímá jako nedílnou a velmi důležitou součást firemní kultury a komunikace směrem k zákazníkovi.

Věrnostní program

Mounfield nabízí v rámci věrnostního programu velmi zajímavé nabídky pro klienty. S každým nákupem se nastřádávají body a tím získáte přístup k odměnám za mimořádně nízké ceny. Jak vybranou odměnu získat? Navštivte kteroukoli prodejnu Mountfield nebo si odměnu objednejte přímo z eshopu.

Historie firmy

Společnost Mountfield vznikla v roce 1991, kdy v Mnichovicích u Prahy otevírá Ivan Drbohlav první prodejnu. V roce 1998 se stává Mountfield akciovou společností, od roku 2001 začíná s prodejem na internetu a od roku 2004 funguje logistické centrum. Od roku 2016 je společnost Mountfield koupena čínskou skupinou Eurasia Development Group Limited.

Poradna a prodejny

Nevíte si rady a chcete se dozvědět více? Nebo naopak se nemůžete rozhodnout? V rámci Mountfield můžete využit online poradnu. Mountfield připravil poradnu, se kterou bude výběr zahradního pomocníka hračka. Do roku 2016 bylo vybudováno 56 prodejny v České republice a 17 na Slovensku. Prodejny Mountfield již najdete po celé České republice, tak se stále snažíme prodejní síť optimalizovat a rozšiřovat k Vaší plné spokojenosti. Mountfield je otevřený 7 dní v týdnu připraven poradit a pomoc.

Mountfield kariéra

Práce ve společnosti Mountfield je příležitostí pro kariéru v oboru prodeje zahradního příslušenství. K volným místům nabízí mimo standardní firemní benefity i firemní fitness, restauraci na centrále, slevy na firemní mobilní tarify i pro členy rodiny, kulturní a sportovní akce a další. Školení nových pracovníků nekončí po adaptaci, ale společnost se snaží o rozvoj jednotlivých pracovníků i nadále.

Mountfield HK

Název prvoligového českého hokejového klubu v sobě nese název značky Mountfield Hradec Králové. Tento hokejový klub vznikl přesunem hlavního sponzora Mountfield z Českých Budějovic do Hradce Králové. Domácím stadiónem je ČPP aréna a nastupuje v červených, bílých a černých barvách dresů.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 7 dny
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Prodejní technik
Pracuji ve společnosti Mountfield na plný úvazek 5-7 let.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Včasná výplata

Negativa firmy:

Obrovský tlak na prodejny.miliony přesčasových hodin bez nároku na odměnu

Doporučení pro management firmy:

Není co doporučovat či vymýšlet , vše už je vymyšlené

před 4 měsíci
4.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Mountfield na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Ve firmě má každý své místo. Když někomu nevyhovuje jeho práce, není problém vyzkoušet zaměstnání na jiném postu. Spoustu benefitů. Firma se o své lidi hezky stará. Být Mountfielďák je čest.

Negativa firmy:

Výplaty závislé na prodejích.

před 10 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Mountfield na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Moja úcta voči spoločnosti Mountfield. Zažil som konkurz, ktorý som po niekoľkých kolách vyhral a dostal sa do práce. Bez známostí, protekcii, skrátka férovo. Informácie, ktoré som na pohovoroch dostal neboli iba pekné sľuby, ale reálne informácie, ktoré platia. Stretávam stále nových a nových ľudí, skvelých ľudí. Úžasný dôraz na rozvoj profesionality - skvelé školenia. Firma investuje do svojich ľudí viac, ako mnohí tušia. Obrovský priestor na vlastnú realizáciu, obrovský priestor ukázať, čo v človeku je, obrovský priestor prichádzať s novými nápadmi. Som presvedčený, že ak v tejto spoločnosti príde človek s nápadom, inováciou, ktorá prispeje k rozvoju, firma na neho nezabudne. Necítim sa tu ako jeden z davu, cítim sa tu ako člen rodiny... Dalo by sa písať podstatne viac...

Negativa firmy:

Negatíva sú na to, aby sa pracovalo na ich odstránení. Problémy prichádzajú aj v rodinách. Ak ale prídu, rodiny si ich riešia doma a nenadávajú na svojich členov pred druhými ľuďmi. Je ľahké povedať:" Toto nefunguje". Omnoho viac je ale prísť s nápadom:" Takto by to mohlo fungovať lepšie".

před 10 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - IT - Všechromy
Pracuji ve společnosti Mountfield na plný úvazek 1-2 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

plat, vedení, snaha o posun a modernizaci

Negativa firmy:

nutná vlastní doprava do zaměstnání, špatné spojení MHD

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (15)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Prodej zboží