Mountfield - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Mountfield

Společnost Mountfield je největší český a slovenský prodejce zahradních potřeb, techniky, nábytku a bazénů. Za více jak 25 let působení na trhu získala společnost více jak 1,8 milionu stálých zákazníků.

Hodnocení Mountfield

Přidat hodnocení
před 4,5 roky
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Mountfield na plný úvazek.
Nedoporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

včasná výplata , kolektiv

Negativa firmy:

obrovský tlak na prodejny.mzda závislá na 500 faktorech..chceš odměny...splň nesplnitelné tabulky!!a hlavně nemyslet!!!!

Doporučení pro management firmy:

Nezapomínejte že už není rok 1998 a jsou i jiné metody vedení společnosti, ne jen direktivní.Dříve jsme chodili do práce rádi a priorita byl zákazník , ne utěrka , koště a nekonečná obava že dorazí na kontrolu VÍME KDO?! a najde smítko v rohu za saunou.Nebudu sem psát dělejte něco pro lidi,,ale dělejte něco pro to , aby si vás začaly prodejny opět vážit , protože tímhle přístupem ztratíte kvalifikované prodejce a tím pádem i čísla o které tu především jde.Bohužel se v dnešní době už neprodává samo!!Připadá mi , že každým dnem přicházíme o spoustu zákazníků a zbytečně!!!Naslouchejte prodejnám,,,všechno ještě vymyšleno není jak se bohužel domníváte.

před 4,5 roky
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Prodejní asistent
Pracuji ve společnosti Mountfield na plný úvazek 1-2 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Různorodá práce , obsáhlé školení ať už nových nebo stávajících zaměstnanců , profesionalita společnosti , stravenky ,

Negativa firmy:

špatně rozvržené směny . Ráno před prací člověk nic nestihne a večer po práci už nic nezvládá , z celého dne nic nez práci nestihas. Nepravidelné směny . Cca 21 pracovních dní a cca 9 dní volna. Většina mzdy na základě procenta z prodeje . V silných měsících člověk musí šetřit na ty slabé jinak by finančně nevyšel .

před 5 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Prodejní technik
Pracuji ve společnosti Mountfield na plný úvazek 5-7 let.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Včasná výplata

Negativa firmy:

Obrovský tlak na prodejny.miliony přesčasových hodin bez nároku na odměnu

Doporučení pro management firmy:

Není co doporučovat či vymýšlet , vše už je vymyšlené

před 5,5 roky
4.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Mountfield na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Ve firmě má každý své místo. Když někomu nevyhovuje jeho práce, není problém vyzkoušet zaměstnání na jiném postu. Spoustu benefitů. Firma se o své lidi hezky stará. Být Mountfielďák je čest.

Negativa firmy:

Výplaty závislé na prodejích.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (17)

O společnosti Mountfield

Mountfield zakládá svůj úspěch na šíři své nabídky, která reflektuje potřeby zákazníků. Kromě prodeje nabízí Mountfield i širokou servisní síť, doplňkové služby a až 7 letou záruku. Jedná se o největšího specializovaného prodejce zahradní techniky a bazénů v Evropě. Nabízený sortiment podrobuje společnost náročnému testování a díky tomu si může dovolit zaručit kvalitu. Do širšího povědomí se společnost dostala díky rozsáhlé propagaci, zejména v TV reklamách, které vyzdvihovaly nejrůznější zákaznické soutěže. Mountfield je také spolumajitelem hokejového týmu HC Mountfield Hradec Králové.

Naše služby

Od počátku byla hlavní filozofie společnosti jen prodávat, ale dnes chce společnost docílit mnohem více. Chce nabídnout jistotu, že se na společnost dlouhodobě dá spolehnout i po prodeji. Cílem společnosti je celková spokojenost klientů. Kromě prodeje zahradní techniky, nábytku a bazénů nabízí Mountfield řadu služeb, které prodej doplňují. Služby vnímá jako nedílnou a velmi důležitou součást firemní kultury a komunikace směrem k zákazníkovi.

Věrnostní program

Mounfield nabízí v rámci věrnostního programu velmi zajímavé nabídky pro klienty. S každým nákupem se nastřádávají body a tím získáte přístup k odměnám za mimořádně nízké ceny. Jak vybranou odměnu získat? Navštivte kteroukoli prodejnu Mountfield nebo si odměnu objednejte přímo z eshopu.

Historie firmy

Společnost Mountfield vznikla v roce 1991, kdy v Mnichovicích u Prahy otevírá Ivan Drbohlav první prodejnu. V roce 1998 se stává Mountfield akciovou společností, od roku 2001 začíná s prodejem na internetu a od roku 2004 funguje logistické centrum. Od roku 2016 je společnost Mountfield koupena čínskou skupinou Eurasia Development Group Limited.

Poradna a prodejny

Nevíte si rady a chcete se dozvědět více? Nebo naopak se nemůžete rozhodnout? V rámci Mountfield můžete využit online poradnu. Mountfield připravil poradnu, se kterou bude výběr zahradního pomocníka hračka. Do roku 2016 bylo vybudováno 56 prodejny v České republice a 17 na Slovensku. Prodejny Mountfield již najdete po celé České republice, tak se stále snažíme prodejní síť optimalizovat a rozšiřovat k Vaší plné spokojenosti. Mountfield je otevřený 7 dní v týdnu připraven poradit a pomoc.

Mountfield kariéra

Práce ve společnosti Mountfield je příležitostí pro kariéru v oboru prodeje zahradního příslušenství. K volným místům nabízí mimo standardní firemní benefity i firemní fitness, restauraci na centrále, slevy na firemní mobilní tarify i pro členy rodiny, kulturní a sportovní akce a další. Školení nových pracovníků nekončí po adaptaci, ale společnost se snaží o rozvoj jednotlivých pracovníků i nadále.

Mountfield HK

Název prvoligového českého hokejového klubu v sobě nese název značky Mountfield Hradec Králové. Tento hokejový klub vznikl přesunem hlavního sponzora Mountfield z Českých Budějovic do Hradce Králové. Domácím stadiónem je ČPP aréna a nastupuje v červených, bílých a černých barvách dresů.
Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Mirošovická 697, 251 64 Mnichovice

Velikost firmy:

1500 - 1999 zaměstnanců

IČ:

25620991

Založení / Zapsání do OR*:

4. 11. 1997

Právní forma:

a.s.