Maxíkovy hračky - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz

Maxíkovy hračky

Internetový obchod Maxíkovy hračky úspěšně provozuje společnost FAMICO, o čemž svědčí i to, že se v každoročním klání v soutěži Heuréky Shop roku šestkrát umístil na první místě. Jeho obliba mezi zákazníky je pochopitelná. Nabízí totiž bohatý sortiment hraček pro děti a kojeneckých potřeb za příznivé ceny. Má nejširší nabídku hraček a her v České republice, vlastní sklad s více než 14000 druhy zboží a od více než 400 českých i zahraničních výrobců. Maxíkovy hračky sázejí na rychlé doručení zboží směrem k zákazníkovi, výhodné výprodeje a akce. E-shop Maxíkovy hračky je také držitelem značky APEK Certifikovaný obchod, což je zárukou kvality pro každého, kdo by chtěl svoji kariéru spojit právě s Maxíkovými hračkami.

Hodnocení Maxíkovy hračky

Přidat hodnocení

Historie Maxíkovy hračky

Společnost FAMICO vznikla v roce 2006 a ještě v témže roce v září otevřela internetový obchod Maxíkovy hračky, jehož cílem je být zde pro každého, kdo chce dělat radost dětem a hrát si. Svůj moderní logistický areál má ve Všechromech, kde využívá veškeré dostupné moderní technologie v oblasti logistiky. Díky opravdu velké skladové ploše našlo v e-shopu Maxíkovy hračky práci několik desítek zaměstnanců, kteří se starají o to, aby objednané hračky přišly co nejdříve do rukou dětí.

Maxíkovy hračky kariéra

Chcete dělat dětem radost i ve své práci? Pak využijte nabídku volných míst v internetovém obchodě Maxíkovy hračky a zašlete svůj struktorovaný životopis současně s průvodním dopisem. Čeká na vás totiž kariéra ve stabilní české firmě v přátelském kolektivu s pohodovou atmosférou. Neměla by vám vadit práce ve směnném provozu - ranní a odpolední směny - a váš trestní rejstřík by měl být zcela čistý. Maxíkovy hračky vám nabídnou 13. plat, placené přesčasy, 5 dnů zdravotního volna navíc nad rámec běžné dovolené, stravenky a výrazné slevy na nákupy zboží v e-shopu.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Všechromy 75, 251 63 Strančice

IČ:

27457494

Založení / Zapsání do OR*:

23. 5. 2006

Právní forma:

s.r.o.