BIBLOO - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Netradiční šperky

BIBLOO

Mladá česká firma BIBLOO patří k online obchodům s prémiovou módou a do šatníků svých zákazníků přináší vybrané kolekce přímo z módních domů více než 100 úspěšných světový značek. Na e-shopu je možné vybrat si také z návrhů českých talentovaných designerů, jako je například Jakub Pohanka. Internetový obchod se snaží neustále přicházet s novými nápady, jak ulehčit klientům nakupování a dokonce přišli s myšlenkou tzv. BIBLOO EXPRESS, jež nabízí nejrychlejší doručení objednávky již do 2 hodin po Praze. Pokud by vás zajímala práce v této úspěšné české společnosti, podívejte se na recenze BIBLOO!

Hodnocení BIBLOO

Přidat hodnocení

Historie

Kariéra BIBLOO začala v roce 2015 a krátce na to vstoupil e-shop i na slovenský, maďarský i rumunský trh. V současné době dokonce doručuje své zboží po celé Evropě a do budoucna plánuje expanzi i mimo kontinent. Internetový obchod disponuje velkým centrálním skladem v Praze, odkud dováží své zboží do ostatních zemí. Mimo úspěšného e-shopu firma otevřela také v OC Kotva BIBLOO Concept Store, kde najdete to nejlepší ze světa originálního designu či módy a navíc i vlastní kavárnu nebo holičství.

Za svou práci BIBLOO získalo již několik ocenění, jako je například Křišťálová lupa v kategorii E-commerce inspirace nebo e-shop roku 2017 v kategorii móda ve Slovinsku.

Kariéra v BIBLOO

Firma stále hledá nové kolegy do svých týmů. Svou práci BIBLOO řídí z kanceláří v pražském Zličíně, kde má také obrovský sklad. Volná místa nabízí zájemcům z řad marketingových specialistů, grafiků, pracovníků zákaznického servisu, do skladu, logistiky nebo i prodejce na pobočce v OC Kotva, kde umožňují práci na HPP a dokonce i na dohodu o provedení práce. Těšit se můžete na moderní kanceláře s přátelským týmem kolegů, různé firemní akce a školení, které vás posune jak v profesním, tak i v osobním životě. Tak neváhejte a dejte BIBLOO o sobě vědět!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Seifertova 823/9, 130 00 Praha - Žižkov

Velikost firmy:

50-99 zaměstnanců

IČ:

28197071

Založení / Zapsání do OR*:

28. 12. 2007

Právní forma:

a.s.